Dcéra ostala bez školy počas koronavírusu lenivá

Pubertiak (11 - 16 rokov)Koronavírus
27. apr 2020

Pomoc,dcera odkedy je doma zo skoly ostala az extremne leniva.Uz neviem co mam robit s nou.Predtym v skole sa dobre ucila,doma spravila ulohy,ak bolo treba pomohla v domacnosti alebo sa zahrala s mladsim surodencom.Odkedy su skoly zavrete,sice ucia sa online hodinu plus maju kopa uloh.No kazdy den ju musim nutit do toho aby napisala ulohy.A sediet pri nej,inac to nespravi.Ked nieco nevie alebo nechce sa rozreve,pocarbe zosit alebo roztrha.Cele dni nic nerobi,len vylihuje sa v posteli.Pozera na notebooku rozpravky.Von sa jej nechce ist ani na dvor ani na prechadzku.Ze sa nudi a nic sa jej nechce.Ked ju nutim do toho ist aspon na dvor na cerstvy vzduch rozreve sa,ze jej sa nechce,ze je unavena.A pri tom nic nerobi.Skusala som jej zobrat notebook,aj tak cely den bola v posteli a revala.Alebo bola chvilu na dvore a po 10minutach povedala,ze uz ma dost a chce si ist lahnut.Ja uz neviem co s nou robit.Ano kricim na nu a nepaci sa mi to.Bit ju nebijem,ani nechcem.Zakazujem,no nic nepomaha.

duratlicka
2. máj 2020

My sme od prvého dňa zaviedli pevný režim. Úlohy od triednej učiteľky si rozdelíme na každý deň, sú to tak 3 vyučovacie hodiny. O 8:00 "zvoní", hodiny sú 45 min, prestávky 15 min. Nesmieš dovoliť odbiehať k hračkám a uvidíš, že to pôjde.Musíš byť pevná.

edimamija
5. máj 2020

Tak toto ako keby som ja napísala. Aj vek sedí 🙃

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre