Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Detská izba pre školáka

miriamka001
3. apr 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

Ahojky, potrebujem zariadiť detskú izbu pre budúceho školáka. Najviac sa mi páčil nábytok z www.vysnenynabytek.cz. Máte niekto nejaké skúsenosti?

terinka015
3. apr 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

Ahoj, nemám osobnú skúsenosť, ale tiež sa mi Vysnený nábytek páči. Hlavne to, že je to nábytok dovážaný z Nemecka, takže predpokladám, že bude veľmi kvalitný. A pritom ceny sú veľmi prijateľné.

fairinaa2
3. apr 2015
Používateľ fairinaa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fairinaa2.

Ahojte, e-shop vysnenynabytek.cz vrelo odporúčam!! Budete na 100% spokojné.

terinka015
3. apr 2015
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

Fairinaa2 mohla by si nám napísať bližšie informácie o tvojej objednávke?? 🙂

fairinaa2
3. apr 2015
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fairinaa2.

Určite 🙂 objednala som si tento policový regál http://www.vysnenynabytek.cz/policovy-regal-d10.... Dorazil mi do 4 dní, v nepoškodenom stave, hneď som sa do neho zamilovala 🙂

terinka015
3. apr 2015

Vyzerá naozaj krásne 🙂 A k objednávke bola treba registrácia na ich webovej stránke?

fairinaa2
3. apr 2015

Registrácia nebola potrebná, všetko prebehlo bez problémov aj bez nej 🙂

miriamka001
autor
3. apr 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

Presne tento regál mám vybraný aj ja 🙂 spolu s posteľou a páči sa mi aj tento písací stolík http://www.vysnenynabytek.cz/psaci-stul-d1265.htm.

fairinaa2
3. apr 2015

Ten ti určite odporúčam!! Naozaj skvelá cena za kvalitný kus nábytku.

raza
3. apr 2015

hehe, dievčatá, vôbec to nie je reklama, že?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli