Do akej školy "živého" prváčika v Bratislave?

mamahelka
21. aug 2006

Chcela by som sa spytat, ci by niekto nevedel poradit, na aku skolu v Bratislave mam prihlasit dieta, ziveho chlapca tak, aby ucitelka bola chapava a citliva a nesadla si na neho. Skratka,hladam skor dobru ucitelku, nez dobru skolu. Vedel by mi niekto poradit? Jedna sa o bud. sk. rok.

verulka
22. aug 2006

Ahoj, no ja budem tiez davat bud. sk. rok syna do 1.triedy. On sice nie je zivy, ale mu to rychlo mylsi, takze je dost popredu.
A co sa tyka ucitelky, to ti nikto neporadi, lebo kazdemu vyhovujenieco ine. Moja dcera chodi do jednej petrzalskej skoly a je uuuplne spokojna. triedna je na 1. Absolutna spica- ale len pre Ajku, Riskovi by nepasovala vobec, to uz viem. Takze ankoniec to vyzera, ze mi krpci nebudu chodit na tu istu skolu 😕
Skus mozno viac popisat poziadavky(aj na sklu, nielen na ucitelku) a aj mesto, prip. mest.cast.

astora
22. aug 2006

mamahelka vies problem je v tom že nikdy nevies kde na aku ucitelku natrafis moja dcera ide teraz do skoly prvy krat a zistovala som u kamaratok kde je ako a podla toho som sa rozhodla skus sa aj ty spytat v okoli bab co uz maju deti v skolach ako je to tam a mozno sa tvoj malý v skole ukludní kto vie 😉

verulka
22. aug 2006

Ked mi isla Ajka do skoly, tak sa vacsina maminiek snazila dostat svoje deti k uplne inej ucitelke. Momentalne je to najproblemovejsia trieda. To si nevyberies. Ja som rok stravila zhananim, informovanim, chodila som aj osobne....I ked nakoneic som sa tak aj dopatrala k nasej ucitelke, ako i k mnohym dalsim 😕 zapojila som do toho aj Ajku a teraz sme stastny. Drzim palce na stasny vyber, pripadne veeela uzitocnych infosiek . Mna to tiez opat caka, ako som pisala pri synovi este fakt neviem co bude

zabinka
20. sep 2006

Ahojte baby, moj syn ide tiez buduci rok do skoly a pomalicky zaciname tiez rozmyslat nad tym, do akej skoly ho dame. Na jednej skole bude nasa velmi dobre znama mat od buduceho roka prvacikov, len neviem, ci je to dobry napad dat dieta k znamej. Totiz moj syn ju pozna tiez dobre a doteraz ju bral ako kamaratku. Nie som si ista, ci bude schopny mat k nej respekt ako k ucitelke? Nemate niekto skusenosti s niecim podobnym?

zuzu13
20. sep 2006

Skús sa opýtať syna, či by sa mu páčilo, keby ho teta..... učila. Najlepšie ti bude vedieť povedať, či áno alebo nie.
No a skúsenosti? Mamona učila brata (dokonca mu bola triedna), syna učila kamoška ( ktorej tikal od malička) a problémy neboli žiadne. Skôr mal rešpekt, lebo vedel, že keď príde na kávu, vyčistí mu žalúdok aj predo mnou 😀

zabinka
21. sep 2006

Zuzu dik za radu. Aj ja som uvazovala nad tym, ze sa opytam maleho, co na to povie.

tatko
11. jan 2007

ahojte, viete mi poradit nejaku dobru skolu pre prvaka v BA-Petrzalke (idealne cast Haje alebo Luky)? Bolo by fajn, keby sa tam mohlo sportovat (napr. plavaren, vlastna telocvicna, atd.), ale sa tam dali dobre ucit aj cudie jazyky, boli tam normalni ucitelia aj celkova kultura skoly, ... - cize nieco take normalne, z kazdeho rozka trosku. diky moc 🙂

verulka
12. jan 2007

tatko pisla som ti ip...
No nam sa tiez blizi zapis do prvej triedy...risko sa uz velmi tesi. Dokonca aj Radko by uz velmi chcel ist...

mili35
3. feb 2015

dfgsjsdh