Druháčka a jej nezodpovedný prístup k učeniu

jazminn
25. sep 2012

Moja dcéra je druháčka a vôbec nemá niejakú zodpovednosť k učeniu. V prvom ročníku som myslela, že možno je to ešte len prváčka, že sa to zmení. Ale začal druhý ročník a ona vôbec nemá v sebe ten pocit zodpovednosti, že je potrebné sa učiť, bez naháňania rodičov. Ona sa rýchlo aj naučí, nie je hlúpa, ale musím ju k tomu doslovne "dokopať".

mariana6756
11. feb 2013

@jazminn myslíš Justin Bieber ??

janazuza
19. mar 2013

marianca u nás je to presne ako píšeš ako by som to ja písala🙂 stale niečo má a ked začne počítať tak naraz z neho vyletí čo robili cez prestávku vôbec sa nesústredí čo robí

jazminn
autor
16. apr 2013

už bolo celkom dobre a zase, učiteľka, že dcéra je nesústredená, nestačí...a jednou vetou nič v škole nevie...
ja už si neviem rady...nie aby som ju zastávala, je podľa mňa šíkovná, doma keď ju skúšam celkom jej to ide,
dala som jej teraz asi 20 príkladov typu 48+21-9= , a mala to za 15 minút, bola som prekvapená... teraz to berú.

digysa
16. jan 2014

@jazminn Podla mna ty vidis vsetko inymi ocami ako ona. Stazuju sa ucitelky na dcerku? Ak nie, tak by som z toho velke halo nerobila.

Ak sa to prejavuje na vysledkoch, tak by som to riesila....

No prave citam, ze ucitelky sa stazuju.....hmmm, tak by som jej urobila nejaky rozvrh, ze musi sa venovat uceniu aspon urcity cas a v urcitu dobu.