Fľaša na pitie pre školákov. Akú kúpiť?

junovka
7. jún 2008

Mozno trochu odveci tema 😔 😅 , ale predsa.
Chcela som sa vas opytat, aku flasu pouzivaju vase deti v skole na pitie?Pretoze ja skoro kazdy tyzden kupujem schvalne Timeike pol litovky mineralky, aby som potom mala do coho jej davat pit do skoly.Nemate nejake napady, alebo tipy, co namiesto nich? 😕 Dakujem 😉

wrok
23. júl 2014

Tupperware

natiko79
24. júl 2014

my máme túto nalgene ľahko sa čistí má sosáčik no dá sa otvoriť aj aj celá aby bolo široké hrdlo je odolná aj pri horúcich nápojoch a nepáchne

godyna
24. júl 2014

Ako píše @natiko79 - ked som kúpila nalgene fľaše mala som chut buchnúť šampanské a zarevat "konečne flaška co netečie" a este je aj pekna ( majú rôzne veľkosti, obrázky a su aj sosacikove aj s veľkým otvorom. Pre mna top

stanislavao
24. júl 2014

@junovka kazda plastova flasa vam casom zosmradne, cize kupovat nejake akoze specialne a mega drahe - naco. treba kupit obcas vodu, malinovku, dzus v pol litrovej flasi a nosi si v tom. synovi obcas kupim ochutenu vodu, dzus, alebo caj v pol litrovej flaske a potom ma na tyzden do skoly flasku k dispozicii. trvacna flaska je len sklenena a do skoly je to neprakticke.

natiko79
24. júl 2014

my túto flašu máme cca rok a pol denno denne synovi do nej ráno robím horúci čaj kým príde do školy má ho akurát flaška netečie ,raz za čas ju prelejem octovou vodou a je ako nová super aj na výlety akurát mu vojde do kapsičky na flašku čo má na taške

katimka
8. máj 2015

@simsalabim mozte mi prosim napisat, ako su riesene tieto flase? Myslim, ako sa z nich pije? Maju nejaky "sosacik", alebo je to ako na klasickej plastovej flasi? Ja len ci su vhodne aj pre trojrocne deticky 🙂

simsalabim
9. máj 2015

@katimka maju sosak, ale siroky, strcis donho ukazovak.

hameeda
9. máj 2015

@natiko79 : chcem sa opýtať ten model tej fľašky čo si tu dala obrázok majú aj menčšie veľkosti? som hľadala na nete ale som nenašla

natiko79
9. máj 2015

Áno,je asi pollitrovka neviem presne s takým istým uzáverom ale tie uzávery sa dajú medzi sebou meniť oni majú tie hrdlá rovnaké,syn stratil ten silikon na tesnenie tak som mu v šport.obchode nechala objednať celý ten uzáver.

natiko79
9. máj 2015

@hameeda http://www.bergsport.sk/sk/elektronicky-obchod/... toto som našla ja ,je 300ml asi nový model lebo keď som kupovala tu velku tak presne takú mali aj malú fľašku

veronika33
10. máj 2015

http://www.babyzlava.sk/zlava/186-flasa-na-piti...

dnes som v Kike kúpila túto, netečie, má aj široké hrdlo po odskrutkovaní, dá sa aj odklopiť a tak piť, je na teplé aj studené nápoje 100% bez BPA a cena momentálne ju tam majú v troch farbách za 4,79 €

peneloppe
10. máj 2015

@veronika33
aj my mame tieto flase ale moj mladsi, ktory v septembri pojde do skoly sa vzdy kvalitne pooblieva 😀

vulka
10. máj 2015

My používame obyčajnú cyklistickú a v zime 2 dcl antikórovú termosku.

veronika33
10. máj 2015

@peneloppe my máme už druháčku a tej sa z nej pije dobre 🙂

peneloppe
8. júl 2015

@maja2039

kde sa da kupit tato flasa? da sa len takto cez internet?

maja2039
8. júl 2015

@peneloppe Vsetky sme kupovali cez net, no SIGG som uz objavila aj u nas v jednom obchode a predavaju aj nahradne diely do uzaverov aj cely u by sa pokazil inak su velmi kvalitne tie flase maju dlhu zivotnost...

peneloppe
8. júl 2015

Dakujem
@maja2039

girlie_konik
8. júl 2015

Zdravalahev.cz
my ju mame,sice ma maly len 16m,ale je super 🙂

horana
8. júl 2015

Postupne sme presli spat k sklenym flasiam. Je viac typov najist na nete. Argument keby rozbili a ublizili si je len strach, dosial sa nic nestalo, skla su tvrdene,.. len benefity, lahke cistenie, nezatuchanie.
Plasty ma uplne prestali brat. Vacsinou sa z ich bud nieco casom uvolnuje, alebo zatuchnu, zanasaju sa.

letka906
24. sep 2015

Presne tak suhlasim s @horana . pouzivam sklenenu a tak isto do skoly detom dava sestra sklenene. Sklo je najzdravsie a najekologickejsie a ostatne si vyhovorky na ukor zdravia a planety :( plastove PET flase uvolnuju karcinogenny antimon, BPA spojene s rakovinami, neplodnostou, atd plus narusa hormony a ak si myslite ze flase bez BPA su ok odporucam precitat aj toto http://www.flaska-slovensko.sk/blog/pozor-aj-na...

inka04
24. sep 2015

Za mna Equa flasa, mame a spokojnost. Je BPA free. Tu je podobna diskusia: https://www.modrykonik.sk/forum/skolak/v-com-davat-dietatu-do-skoly-pit/

inka04
24. sep 2015

@letka906 Dobra reklama. Ak si niekto kupi sklenenu flasu za 30 EUR musi byt riadne bohaty. Take sklenene flase mam od mlieka z Billy ci z IKEi od dzusu zadarmo, este sa aj lepsie cistia😉 Bohuzial prvakovi sklenenu flasu do skoly nedam. Ale kazdy si moze vybrat🙂 Za mna sklo za 30 EUR nie🙂

letka906
10. nov 2015

j

letka906
2. feb 2016

urcite nepoužívať flaše z mineraliek, aj vyrobcovia uvadzaju že PET su len na jedno použítie, keďže potom sa v tom plaste množia bakterie.....! Odporúčam Flašku, používajú ju skoro všetky decká z rodiny a je TOP !

katka1981
10. feb 2016

Ahojte, prosim vas hladam pre dcerku do skoly plastovu BPA free flasu, hladala som dlho, videla som rozne, ale potrebujem recenzie od vas. Musi byt lahka, idealne bezfarebna, zdravotne nezavadna a nesmie tiect ajked bude dole hlavou. Dakujem, za kazdu odpoved.

katka1981
10. feb 2016

@letka906, aku doporucujes prosim ta?

katka1981
10. feb 2016

@veronika33, ahoj, ja som tu flasu v Kike videla, hlavne fialova sa mi pacila, len muz mi povedal, ze to bude urcite tiect. Mali jupo lavej strane v kosi ako sa ide dole po schodoch (nie su to schody len taka cesta na nizsie poschodie 🙂. Ako dlho ju mate? Dakujem

katka1981
10. feb 2016

@letka906, no pekne, ozaj clovek sa snazi kupit zdrave a este si pohorsi. Reagujem na ten clanok ohladom BPA free flias.