• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Fľaša na pitie pre školákov. Akú kúpiť?

13. decembra 2016 
@betyna8 ani neváhaj. Uz ich mame dlho a su ako nové.... Uvidis, neolutujes
14. júl 2016 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lauritka hm, my máme presne tú na fotke už druhý rok, syn ju používa denne, buď na čistú vodu alebo vodu so sirupom a úplne bez problémov - neplesnie, nesmrdí, voda sa mi zdá z nej normálna.... tak som prekvapená, že vy máte takúto skúsenosť.... umývaš ju ručne alebo v myčke - ja takmer vždy v myčke, že by to bolo tým?
14. júl 2016 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. júl 2016 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka tak neviem, že by to bolo fakt tou myčkou? my ju máme stále peknú, len trošičku chytila žltý odtieň, ked tam mal niekedy pomarančový džús, ale len minimálne.... ja som s ňou práveže veľmi spokojná....
14. júl 2016 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andruska80 no ja ju mam uz asi 4 roky ? ale priznam sa ze davam do vody aj citron alebo limetu-.. a aj ked vydrhnem kefkou tak zase o par dni je tam plesen znova. teraz ju nosim len na plavaren a doma pijem zo skla. eco vessel flaša-
14. júl 2016 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka my ju budeme mať od septembra 3. rok, ako som písala, ja som s ňou spokojná, predtým sme mali aj iné, ale táto synovi vyhovuje najviac... ja pre seba používam fľašu z tupperware, ale pred deti mi príde praktickejšia s tým sosákom...
14. júl 2016 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andruska80 a nikdy sa ti ani trošku nezaniesla ? :fearful:
14. júl 2016 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka práveže nie, vôbec - ale nikdy tam vodu nenechávam - vždy večer hodím do myčky, príp. umyjem v rukách, ak akurát myčku nezapínam, fakt len pár krát sa stalo, že som nechala fľašu neumytú do druhého dňa...
14. júl 2016 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andruska80 jj ved aj ja.. teda aj ked tam bola"len voda" ale napriklad v noci pri posteli atd :slight_smile: inač teraz mam akoze aj tu tritanovu flašku z DM . bola za body- :sweat_smile:
14. júl 2016 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka hej, ja tiež občas nechávam v noci pri posteli, ale tiež len čistú vodu... čo sme mali predtým fľaše, tie sa tiež zanášali, tak som skúsila túto a ok... jedine som vymenila po roku ten sosák, lebo už bol trošku poškodený...
14. júl 2016 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lauritka presne tento problem s flasami so sosakmi riesim...zanesu sa velmi rychlo a aj pri pouzivani vody. Aku flasu teda?
24. aug 2016 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili007 tak potom bez sosaka.tiez sklenena v silikonovom obale
24. aug 2016 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka prosim mas alebo mate este nejaky tip?
Pozerala som:
- zdrave flase
- Tescomacke Purity
- Equa
- Nalgene
24. aug 2016 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili007 napriklad tieto : http://www.zdraveflase.sk/lifefactory-flase/

je tam viac druhov popozeraj, ale jednoznačne sklo
24. aug 2016 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@horana ahoj aku o´konkretne pouzivate? Aj ja zvazujem pre syna prvacika kupit sklenenu, zatial som uvazovala o Retap, ale emjee tu pisala, ze zasmradne? Sklenena?
29. aug 2016 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@godyna ale tie Nalgene su plastove, ci su aj ine?
12. dec 2016 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki ale ten sosak nie je nicim chraneny, ci da sa kupit na to nejaky vrchnak?
12. dec 2016 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohumilka27 v novšej sérii už to dodávajú s vrchnákom
12. dec 2016 o 12:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bohumilka27 nalgenky su plastove,mame doma.Ak chces nieco ako termosku,doporucujem Eco Vessel,máme tiež doma a su dobre.Len už by som nekupovala farebnu,len nerez,bo sa ta farba casom odrala miestami.
13. dec 2016 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok