Fľaša na pitie pre školákov. Akú kúpiť?

junovka
7. jún 2008

Mozno trochu odveci tema 😔 😅 , ale predsa.
Chcela som sa vas opytat, aku flasu pouzivaju vase deti v skole na pitie?Pretoze ja skoro kazdy tyzden kupujem schvalne Timeike pol litovky mineralky, aby som potom mala do coho jej davat pit do skoly.Nemate nejake napady, alebo tipy, co namiesto nich? 😕 Dakujem 😉

godyna
14. júl 2016

@betyna8 ani neváhaj. Uz ich mame dlho a su ako nové.... Uvidis, neolutujes

andruska80
14. júl 2016

@lauritka hm, my máme presne tú na fotke už druhý rok, syn ju používa denne, buď na čistú vodu alebo vodu so sirupom a úplne bez problémov - neplesnie, nesmrdí, voda sa mi zdá z nej normálna.... tak som prekvapená, že vy máte takúto skúsenosť.... umývaš ju ručne alebo v myčke - ja takmer vždy v myčke, že by to bolo tým?

lauritka
14. júl 2016

@andruska80 ručne

andruska80
14. júl 2016

@lauritka tak neviem, že by to bolo fakt tou myčkou? my ju máme stále peknú, len trošičku chytila žltý odtieň, ked tam mal niekedy pomarančový džús, ale len minimálne.... ja som s ňou práveže veľmi spokojná....

lauritka
14. júl 2016

@andruska80 no ja ju mam uz asi 4 roky ? ale priznam sa ze davam do vody aj citron alebo limetu-.. a aj ked vydrhnem kefkou tak zase o par dni je tam plesen znova. teraz ju nosim len na plavaren a doma pijem zo skla. eco vessel flaša-

andruska80
14. júl 2016

@lauritka my ju budeme mať od septembra 3. rok, ako som písala, ja som s ňou spokojná, predtým sme mali aj iné, ale táto synovi vyhovuje najviac... ja pre seba používam fľašu z tupperware, ale pred deti mi príde praktickejšia s tým sosákom...

lauritka
14. júl 2016

@andruska80 a nikdy sa ti ani trošku nezaniesla ? 😨

andruska80
14. júl 2016

@lauritka práveže nie, vôbec - ale nikdy tam vodu nenechávam - vždy večer hodím do myčky, príp. umyjem v rukách, ak akurát myčku nezapínam, fakt len pár krát sa stalo, že som nechala fľašu neumytú do druhého dňa...

lauritka
14. júl 2016

@andruska80 jj ved aj ja.. teda aj ked tam bola"len voda" ale napriklad v noci pri posteli atd 🙂 inač teraz mam akoze aj tu tritanovu flašku z DM . bola za body- 😅

andruska80
14. júl 2016

@lauritka hej, ja tiež občas nechávam v noci pri posteli, ale tiež len čistú vodu... čo sme mali predtým fľaše, tie sa tiež zanášali, tak som skúsila túto a ok... jedine som vymenila po roku ten sosák, lebo už bol trošku poškodený...

lili007
24. aug 2016

@lauritka presne tento problem s flasami so sosakmi riesim...zanesu sa velmi rychlo a aj pri pouzivani vody. Aku flasu teda?

lauritka
24. aug 2016

@lili007 tak potom bez sosaka.tiez sklenena v silikonovom obale

lili007
24. aug 2016

@lauritka prosim mas alebo mate este nejaky tip?
Pozerala som:
- zdrave flase
- Tescomacke Purity
- Equa
- Nalgene

lauritka
24. aug 2016

@lili007 napriklad tieto : http://www.zdraveflase.sk/lifefactory-flase/

je tam viac druhov popozeraj, ale jednoznačne sklo

mima777
29. aug 2016

@horana ahoj aku o´konkretne pouzivate? Aj ja zvazujem pre syna prvacika kupit sklenenu, zatial som uvazovala o Retap, ale emjee tu pisala, ze zasmradne? Sklenena?

bohumilka27
12. dec 2016

@godyna ale tie Nalgene su plastove, ci su aj ine?

bohumilka27
12. dec 2016

@yukki ale ten sosak nie je nicim chraneny, ci da sa kupit na to nejaky vrchnak?

yukki
12. dec 2016

@bohumilka27 v novšej sérii už to dodávajú s vrchnákom

betyna8
13. dec 2016

@bohumilka27 nalgenky su plastove,mame doma.Ak chces nieco ako termosku,doporucujem Eco Vessel,máme tiež doma a su dobre.Len už by som nekupovala farebnu,len nerez,bo sa ta farba casom odrala miestami.

zavojnatka1
1. apr 2017

@lili007 ahoj ak zhánate sklenenu flasu bez sosáka v silikonovm obale, mám v ponuke .O))

ajkabb
25. jún 2017
Používateľ ajkabb je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ajkabb.

@junovka Skús fľašky od Bagmaster-u, napr. tu: https://www.loria.sk/flase-na-pitie

junovka
autor
25. jún 2017

kedze som to uverenila skoro pred 10 rokmi 😀, tak som to poriesila , ze davam detom sportove flase, kedze su sportovkyne 🙂

ivkaamiska
4. okt 2018

@horana prosim ta aka flaska to bola, uz mi to nejde teraz otvorit

v_i_v_a
27. sep 2019

@simsalabim prosím Vás po čase.. neplesnivie flaša? Dik

ajkabb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz