Frozen mania u 8 ročnej

25. apr 2021

Do akeho veku je akceptovatelne ak je dieta "zavisle" na Frozen? Mam 8 rocnu a stale to nepreslo. Nic nechce len Frozen. Nedavno sme boli v obchode a razne som jej to zatrhla ze je velka uz ...

janai1
25. apr 2021

No a dôvod? Len preto že sa jej to páči a chce mať väčšinu vecí s týmto motívom?

sense
25. apr 2021

A dôvod? Mam tiež 8rocnu a je mi jedno ci je to Ladybug, LOL al Frozen...

autor
25. apr 2021

@janai1
@sense ved 8 rocna je velka uz na Frozen. Mne uz min rok bolo trapne ked chcdla len Froxen vsetko

petamich
25. apr 2021

nechapem, preco tebe je trapne, ze tvoja dcera preferuje frozen? ved teba nenuti nosit tricko frozen 🤷‍♀️ nechala by som to na nu alebo by som si s nou pozrela nejaku inu rozpravku, film, serial, ze mozno podporim, aby sa jej zapacilo nieco ine ale urcite by som sa necitila "trapne" 😃

naobedbuduspagety
25. apr 2021

Mne príde trápne keď vidím 8 ročné vyobliekané ako modelky. Veď je to dieťa, buď rada, že sa jej páčia detské motívy a nechce od teba aby si jej kúpila tričko s "lil vajnom"alebo tenisky za 300e lebo nejaká instagramová hviezda také má.

tncka
25. apr 2021

A ja nosim Minnie minkiny a saty vo volnom case🤣🤣🎉samozrejme nie ruzove ale ten motiv tam je🙈 ma len 8r.a paci sa jej to tak nechapem co by mala chciet nosit😅 a preco je tebe trapne kvoli tomu?! No mne je to srdecne jedno kym nie je spinava,derava a podobne,nech ma na sebe co sa jej paci

judar
25. apr 2021

Ma 8r preboha a ty si snad bola ina v 8rokoch?...do teba isto matka nepindala ze nehraj sa s babikami lebo su trapne?...neviem co ocakavas od 8r dietata... - aby snad spulila pery, behala poloodeta, a vymenila hracky za chlapcov?...toto si azda predstavujes?

tncka
25. apr 2021

@naobedbuduspagety skvely nick😅👏👏pobavila som sa 🙂

janai1
25. apr 2021

Tak 8 ročná určite nie je veľká na Frozen 😉 a čo by si teda ty chcela aby ona chcela? 🙂 Ver tomu že v škole si idú všetci rozprávky a stále lepšie ako sa hrať na "dospelých"

nikelca
25. apr 2021

Moja takmer 8 ročná má rada Frozen a hovorí že aj jej kamarátky zo školy nosia Frozen mi to príde ten vek. Zdá sa mi krajšie ako LOL a mrzí ma že kúzelná beruska nie je na kúsok väčších veciach. Už to nie je (za mňa konečne) Pepa.

autor
25. apr 2021

@petamich ju nic nezaujima len Frozen. Mne je trapne ze 8 rocna slecna a Frozen ma vsetko

veronikaszabova
25. apr 2021

Tak ja mam na sebe momentalne Lady a Tramp tricko 😂😂😂 a co, ze mam 35 rokov

petamich
25. apr 2021

tak ju nezaujima nic ine len frozen 🙂 ved ju to prejde alebo zacme byt popularna ina rozpravka, fakt na tom nevidim nic zle a cudne

unicornlady
25. apr 2021

Ja si myslím, že je dobré, ak sa snaží budovať si vlastnú osobnosť, vlastný štýl tak, ako sa jej páči. A nie preto, aby dostala nejaké potvrdenie, súhlas od ostatných (a bola instagramová, influencerovská kópia niekoho)

obrázok je samozrejme myslený ironicky

elenajezova
25. apr 2021

Moja dcérka má 14 rokov a normálne mi je ľúto, že už dávno vyrástla z detských motívov....

kitycat
25. apr 2021

Ja som si kupila obedar s Annou a Elsou a mam v nom tampony a vlozky. Neviem co riesis. Je to krasna rozpravka, princezne su prekrasne tak z coho mas komplexy? Lrpsie Frozen ako Billie Eilish si myslim

zuzubb007
25. apr 2021

neviem kde je problém, však keď sa jej to páči tak nech nosí, ja by som si ako stará koza tiež obliekla frozen mikinu :D, potom, keď začne chodiť za 5 rokov celá v čiernom a drzá ako veverica neviem čo budeš vravieť, staré dobré frozen

elizabet173
25. apr 2021

prečo by bola veľká? Ak tomu úplne prepadla, tak máš na tom tiež svoj podiel, mala si to korigovať hneď od začiatku, Nechala by som ju teraz tak, o nejaký rok, dva ju to prejde, začnú ju zaujímať chalani 😎

sense
25. apr 2021

Ako pochopila by dom že tebe je to trápne nosiť ale cítiť sa trápne kvôli 8rocnej dcére? A keby nosí Justína Bieber to je v pohode?

michu_
25. apr 2021

//nesledujeme ziadne disney veci, vyhybame sa zatial celkom uspesne tomuto biznisu "na detoch", nevidela som to ani ja, a uplen ma odradza aj to, co okolo toho je :D /
ale - velka na frozen?
https://childrenandmedia.org.au/movie-reviews/m...
napriklad-autralian council on children and media- urcene pre deti od 8 rokov, pre tie mladsie velmi este nie... ;)

autor
25. apr 2021

@elizabet173 ja som ju korigovala povedala som nie ale babky boli iniciativne. Ona odmieta ine. Par krat som jej pripravila ine a odmieyla si to obliecr je schopna v jednom tricku chodit aj tyzden

elizabet173
25. apr 2021

takže babky ti podrývajú autoritu, nuž ostáva len počkať, kým bude mať iné priority. Ale striktne by musela dodržať dohodu, že každý deň čisté tričko, inak vyhodím všetky s obrázkom Frozen

autor
25. apr 2021

@elizabet173 raz som jej vsetko vyhadzala a dala do mecha uz

trema
25. apr 2021

nechaj ju, nech je stastna.. ved nebude mat frozen veci aj v 15

ukulela
25. apr 2021

Ty sa hanbíš za to, ze tvoja dcéra je ešte dieťa???? Zakazujes a vyhadzujej jej detské tričká ... Sorry, ty si mimo. Moj má 7 a keď chce teniský McQueen, má ich. Aj tricko s krtkom a tepláky s dinosaurami a delfínmi. Riešiš oblečenie. Ale riešiš jej záľuby?športujete? Stiahni iné rozprávky a pozrite si ich spoločne. Pozrite dáke z tvojho detstva. Alebo s inými hrdinkami, Na vlásky, Vaiana, ....kreslite potom spolu, hovorte či sa vám na nich páčilo .... nie je to tak, že júla len Frozen dokola?

gulka123
25. apr 2021

No... ja by som bola 100x radšej keby moje dieťa malo rado rozprávky... teraz 8 ročné počúvajú ten hlúpi slovenský rap, obliekajú sa do čierneho, reťaze bo nohaviciach, botasky najnovšie, maľujú sa atď...
Prosím ťa... Buď rada, že tvoje dieťa má rado rozprávky, pretože v tejto dobe veľa detí ani žiadnu rozprávku nevideli...

elanor
25. apr 2021

8 rocna velka? Prebohaziveho, ved je to stale iba dieta a sprava sa ako dieta. Tak ju nechaj byt dietatom co najviac a najdlhsie to ide.
Tebe je trapne, ze tvoje dieta, vo veku dietata sa chova ako dieta? WTF???
Teba by mala skor hanba fackovat za tvoje spravanie. Chuda dieta. Je mi ho uprimne luto, ze ma taku ..... ach, ale radsej nic...

sunshine_18
25. apr 2021

Ona je ešte malé dievčatko... Keby mala 14 nepoviem nič ale 8rocna?

sandra811
25. apr 2021

Ja mám 27 a tričko s Mickey 🤣 robíš z toho zbytočnú tragédiu. Veď je to ešte dieťa a keď sa jej to páči a má z toho radosť vôbec by som to neriešila 😊

ninusa221
25. apr 2021

Ja som zas mala Hannu Montanu a malo som fakt že všetko len to cca 5 trieda ? Radsej frozen ako novy iPhone 12 no nie ?