Hľadám doučovateľa/ľku pre piataka - Poprad

evikuska
2. mar 2019

Dobrý večer...
Hľadám pre syna, ktorý chodí do 5. ročníka základnej školy, doučovateľa- teľku na skúšky na gymnázium...
Najlepšie z Popradu a okolia...
Ak niekoho poznáte, pošlite mi prosím správu...
Ďakujem

janinah
2. mar 2019

Ak nenájdeš,tak sa neboj,toto zvládnete aj sami,poradím ako sme my zvládli,na jednom gymku bol na 18. mieste prijatý,na druhom 13ty.

evikuska
autor
2. mar 2019

@janinah 🙂 Ďakujeme za dôveru :D
Ja sa s ním učím, kúpili sme si aj knihy s testami, ale veľa veciam už ja nerozumiem a musím si ich najprv ,,oprášiť,, a tak mu to vysvetliť... A to mi zaberá veľmi veľa času...

janinah
2. mar 2019

@evikuska vytvor podmienky ako na teste,sledovať si čas atd...pozrite aj staré testy v archíve gymnázií...

hettinka
2. mar 2019

@evikuska môj išiel minuly rok, kúpil si sám nejaké cvicebnice, v škole sa učil na jednotky, veľa cital, chodil na take tie bežne súťaže - pytagoriada, klokanko, vsetkovedko a robil si ešte cvičenia cez PC. To pomáha, dieťa sa stretne s rôznymi typmi úloh. No veľa tomu nedal, ako chalani... majú iné záujmy. Deň pred skúškami išiel radšej na motokáry. Skúšky spravil napriek tomu výborne a dostal sa na školu.

Ja doučovanie na skúšky neuznávam, buď na to má a dostane sa, alebo nemá a radšej nech sa nedostane, veď by sa tam len trápil.

gajana1
20. máj 2020

@evikuska zdravím chcem sa spýtať na ktore 8rocne gymnázium ste išli

evikuska
autor
20. máj 2020

@gajana1 Dobrý deň... Dominika Tatarku