• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ideme do tretej triedy

22. júna 2010 
Ahoj babenky tak ideme sa chystat do tretej triedy :slight_smile:
13. aug 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme idem a aj sme :grinning:
13. aug 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už si niečo nakupila?? :slight_smile: mi pomaličky podľa zoznamu čo mali na internete ale určite bude treba ešte niečo dokupiť a doplatiť :frowning2:
13. aug 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: my uz pomaly nakupujeme uz nam chybaju len tenisky na TV
13. aug 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: ,tak my sme včera nakúpili zošity v Tescu,ale bez Lucky,nech ešte nemusí myslieť na školu :wink: ,aj tepláky sme kúpili... :sunglasses:
13. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja som len obaly novy peracnik,pero a ceruzy jeane a kde je ten zoznam das link?prosim :slight_smile:

treba nam este teplakovku a papuce :wink:
14. aug 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak sa to pomaly blíži ja kúpim len zošity ceruzky ostatok máme zo zásob ak bude niečo chybovať kúpime
16. aug 2009 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna ten link je na našej webovskej škole ale ak ti pomože tu máš :slight_smile: :slight_smile: ešte sa chcem opýtať či neviete či budu písať ešte atramentovým perom alebo mu už možem nachystať aj večné :slight_smile:

III. ročník

zošit 512 b 10 ks
zošit 513 b 10 ks
zošit 410 1 ks
zošit 624 1 ks
notový zošit 1 ks
obaly na zošity A5 10 ks
obaly na zošity A4 5 ks
výkresy A3 10 ks
výkresy A4 20 ks
mäkký náčrt. papier 10 ks
farebný papier 1 ks
obal na výkresy 1 ks
ceruzka č. 1 1 ks
ceruzka č. 2 1 ks
guma 1 ks
vodové farby 1 ks
lepidlo 1 ks
tuš čierny 1 ks
mastný pastel 1 ks
nožnice 1 ks
16. aug 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeane dik ja som Dominike kupila keramicke pero :slight_smile:
17. aug 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby to je rôzne v každej škole, ale teraz už sú tak perá, ktoré sa dajú zmizíkovať. Myslím, že dieťa už má v tretej triede ľahšiu, vypísanejšiu ruku a z praktického hľadiska je lepšie keramické pero....
len nie žiadne prepisovačky
17. aug 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my sme uz pomaly nachystani, este treba skontrolovat velkost ubora a tenisiek + dokupit prezuvky. kubko od prvej pisu s perom tornado od centropenu, ma dobry uchyt, vhodne aj pre lavakov a pise ako atrament, no nerozmazava sa
mame podobny zoznam, no este zosit 516 - 1ks, 520 - 3ks, temperky, kruzidlo, stetec 6,12, plastelina, ceruzka c.3 - 3ks, noznice
18. aug 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte "tretiaci",
citam, ze tych pomocok stale pribuda... :sunglasses:

My sme tiez uz nachystani, zosity zostali este z minuleho roku, mame ich dost,
aj 516-notovy, ten nema moj syn vobec zapisany, tak nekupujeme novy.
Len pozriet obaly na knihy, podaktore knihy maju taky zvlastny format, ani obal sa neda spravny kupit, nieco vymyslime :wink:

PISANIE - Aj u nas pise syn od prvej triedy tornadom a zatial sa to osvedcilo.

A este jedna vec - nasi tretiaci budu mat v 3. triede pravdepodobne opet novu triednu ucitelku, uz tretiu, kazdy rok maju inu ucitelku... tak uvidime. Ale nebude zase az taka "nova" - zastupovala ich byvalu triednu na konci minuleho sk. roku, tak sa trochu uz poznaju...

Zatial vsetkym prajem este prijemne a pekne letne dni :slight_smile:
18. aug 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak som vas nasla :slight_smile:
my kupujeme len nieco do peracnika, pero mame osvedcene Tornado a potom aj gumovacie je dobre.
kupime este kruzidlo a tenisky do telocvicne,lebo sme zo starych vyrastli.
Inak vsetko dostanu v skole. Ruksak mame ako novy z minuleho sk.roka. Dostali sme aj pozvanku postou na otvorenie noveho sk.roka, zacinaju o 9,00.
Stasi synator na gymply az o 16,00 po obede.
22. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau zienky, uz si aj nieco opakujete? ja som dala zatial jakubkovi par prikladov z matiky, cita kazdu chvilu a asi v pondelok zacnem aj s par vetami, nech si precvici pisanie, tvrde a makke spoluhlasky. ved mame sa na co tesit, tento rok su to vybrane slova :unamused:
bol v tabore a pri nocnom pochode sa mali podpisat, tak od strachu zabudol, ze je lavak a pisal pravou, a az ked to bolo skarede, zistil, ze pouzil druhu ruku - no strach robi divy :grinning:
22. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my len trocha nasobilku a cita si kazdy den knizky a casaky. Ja dufam ze september budu aj tak len opakovat ucivo z II.triedy. Nemame knihy tak neviem ani cim zacinaju v SLJ a MAT.
23. aug 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme aj pocitali z matiky a cita stale len nasobilku sa neuci :unamused:
23. aug 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ,tak my sme neopakovali vôbec :grinning: ,ani sa nechystáme.Ja ako školáčka som to nerobila,tak mi to ani nenapadlo :sunglasses: ...No,ale už to o pár dní znova vypukne :sweat_smile: ,že tretiaci :confused: :confused: :confused: ...toť nedávno išli do prvej :confounded:
29. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my sme trochu opakovali matiku ved uvidime ako im to pojde :wink:

Dadulka veru uteka to my sme sa prave o tom bavili s mm ze uz do tretej :wink:
29. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak maminy, stastne vykrocenie nasich ratolesti do tretej triedy. zajtra to uz zacina
1. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby :dizzy_face: aj ja mám tretiaka a už sa bojím čo bude s násobilkou a vybranými slovami :frowning2: držím palce všetkým tretiakom a samozrejme hlavne aj mamičkám pevné nervy dúfam že tu budete ked budem potrebovat poradit niekto
1. sep 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak aj ja prajem nasim tretiakom ten najlepsi zaciatok a vela vela uspechov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja prajem same lahke diktaty :slight_smile: nas drobec sa uz tesi,hlavne na kamosov - minuly rok sa vobec netesil, tak som rada ze zmena skoly prospela :slight_smile:
1. sep 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez zelam vela uspechov vsetkym tretiakom a tiez pevne nervy maminam :wink:
1. sep 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pripajam sa k zelaniu - prajem nasim tretiakom uspesne vykrocenie do tretej triedy a zajtra 2.9.2009 uspesny ostry start :slight_smile:
1. sep 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak zajtra idu robit okraje a trosku zacnu opakovat
2. sep 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubko si maju priniest matiku a SJ, taktiez vytvarnu, ubor, prezuvky, podritnik a z kazdeho zosita po 1ks
ozaj zienky, davate vasim uz pravidelne vreckove? ja som o tom uvazovala
2. sep 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Radka maju zajtra len slovencinu a samo ze proniest prezuvky a hygienicke vrecko :wink:

Katka zatial nedavam
2. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
nasi maju zajtra 6 hodin :sunglasses: nech si zvykaju :slight_smile:
Vreckove - nepravidelne :slight_smile:
2. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vreckove ani nie len sem-tam nejaky ten cent do skoly ale moc nie lebo ona vsetko preflaka
2. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vreckove nedavame este,iba za brigadu-nosenie dreva,zametanie terasy....a na vylety zo skoly.
nasi sa ucia az od pondelka.
2. sep 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute naši si majú doniest len výtvarnú a prezúvky vešiak a písacie potreby rozvrh ešte nemajú,vreckové mu nedávam stále len niekedy zopár drobné a idem zaviest niečo také akože za pomoc v domácnosti a pochvalu za dobré známky tak mu nieaké centy dám aby bola akože snaha od začiatku,
2. sep 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1 2 3 ... 5
Tvoj príspevok