• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ideme do tretej triedy

22. júna 2010 
caute, no ja mam 3tiaka aj sekundatku /6tacka/ a oktava-nku /maturitny rocnik/
ani sa nepytajte co ma to vsetko stalo, no ale co uz su to moje radosti najvacsie :wink:
Moj tretiak Patrik neznasa pisat, hruza...
3. sep 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jooj monami mas dve dievky a jedneho chlapca aj ja by som brala chlapca :grinning: :grinning: :grinning:

zaciname super nasa si zabudla na pondelok napisat rozvrh :slight_smile:
4. sep 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakubko zacal sam chodit zo skoly, tak zatial mu to slo :wink:
uz sa zacali pomaly ucit, som zvedava, ze ako sa mal dnes. maju novu pani ucitelku, zatial sa mu paci
4. sep 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Radka maju tiez novu ucitelku :wink:
Bude vase deti ucit vsetko jedna ucitelka nasi maju na vlastivedu a prirodovedu ucitela tak som na to zvedava :confused:
4. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka76 - Jakubko - sikovny chlapec :slight_smile:

Leni - ze "ucitela" :slight_smile: Na 1. stupni sa ucitel tak lahko nevidi :slight_smile:

U nas bude ucit prirodovedu, vlastivedu. anglictinu a mozno aj nieco ine - ina ucitelka, nie triedna.
4. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mi máme novú učiteľku :slight_smile: ale nám sa mení každé dva roky takže sme to aj očakávali a na všetky predmety maju triednu :dizzy_face: akurát na angličtinu maju inú a aj na náboženstvo :wink: dnes mi Dávidko doniesol už dve jednotky :dizzy_face: tak dufam že mu to aj ostane nadalej :grinning: :grinning: takže zarezávame jak sa patríííííí
4. sep 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dávidko nezahála je frajer náš Marek dúfam že začne tiež tak dobre.Nám sa tiež menili učitelka aj vychovavátelka.V pondelok máme rodičko tak budem múdrejšia.Zatial vyzerajú dobré a aj kamošky ich chválili tak dúfam že si s nimi malý sadne a bude celý rok v pohode.
4. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasi sa uz ucili naspamat basnicku bola raz jedna trieda, mame 1+ za nu. a trenujeme doma nasobilku-dost pozabudol synator cez prazdniny,vela sme sa tomu nevenovali :confounded: a oni uz delia, tak rychlo dobrusujeme tu nasobilku jednu.
7. sep 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak nasa uz vali 1tky ale do kedy? uz to zacina tam 6€ za slniečko teraz cosi zas na anglictinu atd.

len tasku nosi dost tazku dnes hovorila ze ju boli chrbat :confused:
8. sep 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi sme mali včera rodičko a na podiv ani nepýtali eurá :grinning: :grinning: len zaanglinu a rodičovske zrpš tak som ostala pafff :confused: len som zvedavá čo bude stáť plavecký lebo ho vraj prdlžili na mesiac :slight_smile:
8. sep 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak tiez sa cudujem plavecky je povinny v III.triede ale platit ho musia rodicia :unamused:
9. sep 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no u nas je plavecky v stvrtej triede

uz doniesla akusi knizku z anj ze 7€ s cd :grinning:
9. sep 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiez zacali s poplatkami, 10 triedny fond, 6.30 ANJ, 7 na hracky do druziny, 8.45 druzina, 28 modelarsky...
kubko uz stihol napisat DU z inej knizky ako mali :unamused: , na zajtra mali naspamat - aka si mi krasna - , taktiez zopakovat ANJ. normos som bola prekvapena, ze kym som bola vybavit veci v meste, vsetko si zopakoval, naucila sa basen a este sa stihol vybehat vonku
9. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my frcime dnes k dr. Dominiku pichla vcela ci osa a ma to napuchnute tak nesla do skoly
10. sep 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas sa uz vyberaju eurace - druzina, obedy, pracovne listy na anglictinu... :unamused:

Mne sa zda, ze tretiaci maju uz dost tazku tasku - takmer na kazdy predmet nosia okrem ucebnice a maleho zosita este aj pracovny zosit A4. som povedala synovi, ak moze, nech si pracovne zosity nechava v skole.

Katka- sa naucil, aby mohol ist von :slight_smile:

pacna - snad to nebude nic vazne.
10. sep 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milka to mas pravdu ze maju tazke tasky :frowning2:

Tiez uz mame seky doma ale do skoly este zatial nepytali ziadne eurace a zosit a knihu na anglictinu sme kupovali este cez prazdniny
10. sep 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ma to hrozne dal nam niečo na obklady a lieky :unamused:

tazku tasku maju neuveritelne ved z matiky nosi 2 knihy a naco?

mate v škole automat na mlieko Dominika si chce kupit tu kartu na ne
10. sep 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali sme ho, ale nas ochutene mlieko nema rad, je to presladene a predrazene a je z toho aspon v ansej skole bol dost nepopruadok, tu a tam vyliate hlavne okolo kosov decka nedpily a hodili do kosa
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
nasi uz pisali sloh v skole "zazitok z prazdnin" dostali sme 1+ tak asi to mal pekne napisane.
10. sep 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne sa zdá že nosí menej knih ako v druhom ročníku :grinning: a aj domáce nemaju :dizzy_face: vraj ak nebudu na hodinach vyrušovať tak viac toho stihnu prebrať tak im neda na domov :slight_smile: už stihli napísať diktát a 5minutovku z matiky už má asi 6 známok :slight_smile: snad mu bude stačiť žiacka knižka :grinning: :grinning: a čo sa týka poplatkov tiež sa mi zda že nepýtaju vobec oproti tým dvom rokom iba do triedneho fondu 10,eur a za anglinu 5.5eur tak som celkom rada lebo nas vyštavuju skor kružky čo navštevuje
10. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj baby kruzky, kolko toho vase decka stihaju? My mame 2x plavko UT, ŠTV- 17-18,00 doma sme cca 18,45, tenis 2x STR, PIA 16,00-17,00 doma sme cca 17,30 .
10. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kružky ma anglinu doučko PO-ŠTV od 14,00-15,00 potom chodí na ĽŠU tak to má PO-STR od 16,20-17,55 a po ľudovkách má ešte akordeon takže dom ja tak okolo 19,00 podľa toho ako dlho zdrží učitelku nahudobnej :grinning: a nechali sme mu čas v utorok lebo piatky už skoro niesme ani doma :slight_smile: a to máme ešte psíka o ktorého sa stará /venčí/ :slight_smile:
12. sep 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakubko je prihlaseny na modelarsky a basketbal. oba bude mat len 1x v tyzdni, 1 1/2 hod. viac ani nechcem, kvoli pretazovaniu dietata
14. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citam, ze sa rozoberaju kruzky, aj v synovej skole sa konecne rozhybali s ponukou.
Nakolko ma syn mimoskolsku sportovu aktivitu 2x tyzdenne treningy - ut a stv a 1x zapas (piatok, sobota, prip. iny den), nechala som mu na jeho vyber, tak si vybral nieco "sedave" - klasika - pocitace. :slight_smile: a mozno zrovna vo stvrtok :slight_smile:. Uvazovali sme aj s basketbalom, ale ten by mal byt v piatok, kedy by mali hravat zapasy, tak to nebudeme komplikovat. Ostatne dni na "volno". :slight_smile:
14. sep 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
tak my máme krúžky jeden deň výtvarnú 2hodky a jeden deň tanečnú 1hodku :slight_smile:,no a zo školy už začali chodiť opäť plávať :dizzy_face:

automat na mlieko veru v škole nemajú,ale keby mali,určite by malá naň chodila :grinning:
14. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že "malá" :grinning: uf,veľkáči tretiaci sú to už :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
14. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak my mame vytvarnu a chcela chodit na plavanie tak sme ju prihlasili :wink:
16. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nasi z anglictiny dostali novu ucitelku a Dominika si ju chvali len do kedy? :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi budeme mať plávanie v škole :slight_smile:
16. sep 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u nas sa chodi na plavaren az v stvrtej triede

baby mate nejaky rozvrh pre deti na doma? nasa princezna uplne na vsetko kasle tak jej vymyslim nejaky plan ale aky neviem :sweat_smile:
16. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas sa na plavaren ani nechodi :confounded:

Pacna podla toho co si predstavujes pod tym domacim rozvrhom :confused:
Urcite ked pride domov tak jej dam 15 minut pauzu potom ide robit domace ulohy pokial nejaku maju ale si ich robi v druzine.Ked je este teraz pekne tak chodi von ale max. o 19.00 musi byt doma
A stale sa nemaju co ucit aspon mi to tvrdi no ale zatial ma dve jedntoky ved uvidime ako bude pokracovat dalej
16. sep 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok