Ideme do tretej triedy

pacna
13. aug 2009

Ahoj babenky tak ideme sa chystat do tretej triedy 🙂

monami70
3. sep 2009

caute, no ja mam 3tiaka aj sekundatku /6tacka/ a oktava-nku /maturitny rocnik/
ani sa nepytajte co ma to vsetko stalo, no ale co uz su to moje radosti najvacsie 😉
Moj tretiak Patrik neznasa pisat, hruza...

pacna
autor
4. sep 2009

jooj monami mas dve dievky a jedneho chlapca aj ja by som brala chlapca 😀 😀 😀

zaciname super nasa si zabudla na pondelok napisat rozvrh 🙂

katka76
4. sep 2009

jakubko zacal sam chodit zo skoly, tak zatial mu to slo 😉
uz sa zacali pomaly ucit, som zvedava, ze ako sa mal dnes. maju novu pani ucitelku, zatial sa mu paci

lenca13
4. sep 2009

Radka maju tiez novu ucitelku 😉
Bude vase deti ucit vsetko jedna ucitelka nasi maju na vlastivedu a prirodovedu ucitela tak som na to zvedava 😕

milka2008
4. sep 2009

Katka76 - Jakubko - sikovny chlapec 🙂

Leni - ze "ucitela" 🙂 Na 1. stupni sa ucitel tak lahko nevidi 🙂

U nas bude ucit prirodovedu, vlastivedu. anglictinu a mozno aj nieco ine - ina ucitelka, nie triedna.

jeane1
4. sep 2009

aj mi máme novú učiteľku 🙂 ale nám sa mení každé dva roky takže sme to aj očakávali a na všetky predmety maju triednu 😵 akurát na angličtinu maju inú a aj na náboženstvo 😉 dnes mi Dávidko doniesol už dve jednotky 😵 tak dufam že mu to aj ostane nadalej 😀 😀 takže zarezávame jak sa patríííííí

sibirka
4. sep 2009

Dávidko nezahála je frajer náš Marek dúfam že začne tiež tak dobre.Nám sa tiež menili učitelka aj vychovavátelka.V pondelok máme rodičko tak budem múdrejšia.Zatial vyzerajú dobré a aj kamošky ich chválili tak dúfam že si s nimi malý sadne a bude celý rok v pohode.

atlaska
7. sep 2009

nasi sa uz ucili naspamat basnicku bola raz jedna trieda, mame 1+ za nu. a trenujeme doma nasobilku-dost pozabudol synator cez prazdniny,vela sme sa tomu nevenovali 😖 a oni uz delia, tak rychlo dobrusujeme tu nasobilku jednu.

pacna
autor
8. sep 2009

tak nasa uz vali 1tky ale do kedy? uz to zacina tam 6€ za slniečko teraz cosi zas na anglictinu atd.

len tasku nosi dost tazku dnes hovorila ze ju boli chrbat 😕

jeane1
8. sep 2009

tak mi sme mali včera rodičko a na podiv ani nepýtali eurá 😀 😀 len zaanglinu a rodičovske zrpš tak som ostala pafff 😕 len som zvedavá čo bude stáť plavecký lebo ho vraj prdlžili na mesiac 🙂

atlaska
9. sep 2009

Inak tiez sa cudujem plavecky je povinny v III.triede ale platit ho musia rodicia 😒

pacna
autor
9. sep 2009

no u nas je plavecky v stvrtej triede

uz doniesla akusi knizku z anj ze 7€ s cd 😀

katka76
9. sep 2009

my sme tiez zacali s poplatkami, 10 triedny fond, 6.30 ANJ, 7 na hracky do druziny, 8.45 druzina, 28 modelarsky...
kubko uz stihol napisat DU z inej knizky ako mali 😒 , na zajtra mali naspamat - aka si mi krasna - , taktiez zopakovat ANJ. normos som bola prekvapena, ze kym som bola vybavit veci v meste, vsetko si zopakoval, naucila sa basen a este sa stihol vybehat vonku

pacna
autor
10. sep 2009

no my frcime dnes k dr. Dominiku pichla vcela ci osa a ma to napuchnute tak nesla do skoly

milka2008
10. sep 2009

aj u nas sa uz vyberaju eurace - druzina, obedy, pracovne listy na anglictinu... 😒

Mne sa zda, ze tretiaci maju uz dost tazku tasku - takmer na kazdy predmet nosia okrem ucebnice a maleho zosita este aj pracovny zosit A4. som povedala synovi, ak moze, nech si pracovne zosity nechava v skole.

Katka- sa naucil, aby mohol ist von 🙂

pacna - snad to nebude nic vazne.

lenca13
10. sep 2009

Milka to mas pravdu ze maju tazke tasky ☹

Tiez uz mame seky doma ale do skoly este zatial nepytali ziadne eurace a zosit a knihu na anglictinu sme kupovali este cez prazdniny

pacna
autor
10. sep 2009

no ma to hrozne dal nam niečo na obklady a lieky 😒

tazku tasku maju neuveritelne ved z matiky nosi 2 knihy a naco?

mate v škole automat na mlieko Dominika si chce kupit tu kartu na ne

atlaska
10. sep 2009

mali sme ho, ale nas ochutene mlieko nema rad, je to presladene a predrazene a je z toho aspon v ansej skole bol dost nepopruadok, tu a tam vyliate hlavne okolo kosov decka nedpily a hodili do kosa
😝
nasi uz pisali sloh v skole "zazitok z prazdnin" dostali sme 1+ tak asi to mal pekne napisane.

jeane1
10. sep 2009

a mne sa zdá že nosí menej knih ako v druhom ročníku 😀 a aj domáce nemaju 😵 vraj ak nebudu na hodinach vyrušovať tak viac toho stihnu prebrať tak im neda na domov 🙂 už stihli napísať diktát a 5minutovku z matiky už má asi 6 známok 🙂 snad mu bude stačiť žiacka knižka 😀 😀 a čo sa týka poplatkov tiež sa mi zda že nepýtaju vobec oproti tým dvom rokom iba do triedneho fondu 10,eur a za anglinu 5.5eur tak som celkom rada lebo nas vyštavuju skor kružky čo navštevuje

atlaska
10. sep 2009

Ozaj baby kruzky, kolko toho vase decka stihaju? My mame 2x plavko UT, ŠTV- 17-18,00 doma sme cca 18,45, tenis 2x STR, PIA 16,00-17,00 doma sme cca 17,30 .

jeane1
12. sep 2009

tak kružky ma anglinu doučko PO-ŠTV od 14,00-15,00 potom chodí na ĽŠU tak to má PO-STR od 16,20-17,55 a po ľudovkách má ešte akordeon takže dom ja tak okolo 19,00 podľa toho ako dlho zdrží učitelku nahudobnej 😀 a nechali sme mu čas v utorok lebo piatky už skoro niesme ani doma 🙂 a to máme ešte psíka o ktorého sa stará /venčí/ 🙂

katka76
14. sep 2009

jakubko je prihlaseny na modelarsky a basketbal. oba bude mat len 1x v tyzdni, 1 1/2 hod. viac ani nechcem, kvoli pretazovaniu dietata

milka2008
14. sep 2009

citam, ze sa rozoberaju kruzky, aj v synovej skole sa konecne rozhybali s ponukou.
Nakolko ma syn mimoskolsku sportovu aktivitu 2x tyzdenne treningy - ut a stv a 1x zapas (piatok, sobota, prip. iny den), nechala som mu na jeho vyber, tak si vybral nieco "sedave" - klasika - pocitace. 🙂 a mozno zrovna vo stvrtok 🙂. Uvazovali sme aj s basketbalom, ale ten by mal byt v piatok, kedy by mali hravat zapasy, tak to nebudeme komplikovat. Ostatne dni na "volno". 🙂

dadulka19
14. sep 2009

ahojte 😉
tak my máme krúžky jeden deň výtvarnú 2hodky a jeden deň tanečnú 1hodku 🙂,no a zo školy už začali chodiť opäť plávať 😵

automat na mlieko veru v škole nemajú,ale keby mali,určite by malá naň chodila 😀

dadulka19
14. sep 2009

že "malá" 😀 uf,veľkáči tretiaci sú to už 😎 😎 😎

lenca13
16. sep 2009

Ahojte tak my mame vytvarnu a chcela chodit na plavanie tak sme ju prihlasili 😉

pacna
autor
16. sep 2009

nasi z anglictiny dostali novu ucitelku a Dominika si ju chvali len do kedy? 😀 😀 😀

jeane1
16. sep 2009

mi budeme mať plávanie v škole 🙂

pacna
autor
16. sep 2009

u nas sa chodi na plavaren az v stvrtej triede

baby mate nejaky rozvrh pre deti na doma? nasa princezna uplne na vsetko kasle tak jej vymyslim nejaky plan ale aky neviem 😅

lenca13
16. sep 2009

U nas sa na plavaren ani nechodi 😖

Pacna podla toho co si predstavujes pod tym domacim rozvrhom 😕
Urcite ked pride domov tak jej dam 15 minut pauzu potom ide robit domace ulohy pokial nejaku maju ale si ich robi v druzine.Ked je este teraz pekne tak chodi von ale max. o 19.00 musi byt doma
A stale sa nemaju co ucit aspon mi to tvrdi no ale zatial ma dve jedntoky ved uvidime ako bude pokracovat dalej