Ideme do tretej triedy

pacna
13. aug 2009

Ahoj babenky tak ideme sa chystat do tretej triedy 🙂

jeane1
16. sep 2009

pacna mi ho máme nalepeny na dverách detskej izby 😉 ma tam 5-6 bodov čo má urobiť kým prídem domov kedže nechodí do družiny a pokiaľ to je splnené aj ja mu splním jedno želanie ak nie tak ...... nemá pc alebo telku

pacna
autor
16. sep 2009

jeane tak porad co tam ma ten tvoj?

katka76
16. sep 2009

tak baby, ja mam pocit, ze kubo ide do puberty, je z neho nejaky drzan, nic nepotrebuje, vsetko je OK, ja len zbytocne stresujem...diktat ma bez chyby, ale pri opisovani ich teda urobi neurekom a aj s upravou to ide dole kopcom...a ked zacne mudrovat, tak mna len tak dviha zo stolicky 😠

lenca13
17. sep 2009

Katka ja mam doma to iste o tej uprave radsej pomlcim a diktaty tiez pise bez chyby a rano ma na vsetko kopu cas este ze ma do skoly tak blizko 😕
Minule ani nevedela co opisovala z tabule tak som jej dala celu stranu z prirodovedy prepisat 😖

maca793
17. sep 2009

ahojte neviem ci je to normalne ale nasi este nemaju ziacke knizky vraj im zatial netreba hlavne ze maju uz 8 jednotiek

katka76
17. sep 2009

kubko ma napriklad v zositoch niekolko jednotiek, ale v ziackej zatial len jednu - myslim, ze na zaciatku roka ide viac o motivaciu ako o ozajstne znamky

jeane1
17. sep 2009

pacna bežne veci ako sa prezliesť,vymeniť si knihy do školy , poriadok v izbe a vyvenčiť psa 😀 😀

katka s naším je to to isté, začínam mať pocit že si viac dovoluje mať veci na háku ale snad ich to prejde

maca aj naši maju kooopec jednotiek jedny siu modré a ine červene 😀ale v žiackej len dve 😵

milka2008
18. sep 2009

Aj u nas je to so znamkami zatial pobiedne.

Nasi maju v pondelok 21.9. branne, alebo nieco take, to asi preto, lebo cez vikend bude u nas vinobranie 😀 Pravpodobne budu aj ucitelia po vinobrani "spolocensky unaveni" 😀 Tak aby sa nastartovali v prirode dychanim cerstveho vzduchu 🙂

maca793
19. sep 2009

ale žiacke majú nie? už ma to hnevá, rada by som im začala podpisovať dobré známky 😉

katka76
21. sep 2009

tak dnes mame rodicko, ze bude branne, to si nezabudol napisat, o rodicku ani netusil - to bolo tym, ze v hlave uz bolo vinobranie, navsteva starych rodicov...este ze existuje internetova stranka skoly i IZK. som zvedava, lebo maju novu pani ucitelku

milka2008
21. sep 2009

ahojte,
dnes sme mali rodicko, nova pani ucitelka vyzera fajn 🙂 planuju plavecky, mozno bude spojeny so SvP, uvidime 🙂 A sme lahsi o "par" desiatok euracov 🙂. No a cakaju nas vybrane slova, brrr 😵

jeane1
23. sep 2009

tak unás to euráčami iba sype ☹ jeden den pýta na matematický test/ Taktik-Maxitest/ a už o dva dni mi dovalí domov knižku z angliny vraj je dobrá cena a aj s CD éčkom no nevyhoviet mu by bol hriech neee 😀 😀 tak dufam že sa aspon bude učiť viac tu anglinu ne ako ja 😎

pacna
autor
1. okt 2009

ahojte neviem ci som to pisala nasi maju novu p.uc na anglictinu a som spokojna uplne inac ich uci aj dcera viac vie ako po tie dva roky 😀 😀

uz stihla stratit aj pero 😅 akosi to flaka

lenca13
1. okt 2009

Ahojte tak nasa sa stale nema co ucit no zatial nosi jednotky len uvidim dokedy 😕 vcera pisali pisomku z matiky tak uvidim co donesie,najviac znamok ma z anglictiny uci ich to triedna tak kazdy rok maju inu ucitelku ale zatial to zvlada v pohode 😉
My sme este nemali ani rodicko

katka76
1. okt 2009

tak ja z toho mojho synatora pomaly scvokatiem. sedi si na usiach, len po nom hucim, uz si pripadam ako hysterka a vytaca ma do vyvrtiek tak, ze mam co robit....
dnes maju pisomku zo SJ, zajtra pripodoveda a v pondelok MAT.

atlaska
1. okt 2009

my sme zabudli cez prazdniny anglinu-vstupny test 85%, vzdy maval 98. vraj poplietol hlavne predlozky, tak vcera cvivil.
pisali uz vstupne z M aj SJ vravel ze to bolo to iste ako na konci sk.roka. tak som zvedava na %tá.

lenca13
1. okt 2009

Katka tak po tom nas je tych hysteriek viac neboj nie si sama 😕

pacna
autor
1. okt 2009

suhlas s Katkou sa pripajam 😅 😅

my sme tiez rodicko nemali

lenca13
1. okt 2009

My budeme mat rodicko 6.10. tak som zvedava

jeane1
2. okt 2009

tak mi už tiež máme vstupne písomky zo sj a matiky za sebou 🙂 len neviem ešte vysledky ☹ tak som zvedavá

katka76
7. okt 2009

tak matiku maju nakoniec az dnes, no znamky z predchadzajucich stale neviem 😠
tento tyzden som poprosila mm, nech s nim opakuje on, lebo mne uz stupal adrenalin i pri blbosti, tak som zvedava, ako to cele dopadne a ci sa konecne zobudi...

lenca13
8. okt 2009

Ahojte tak v utorok rodicko do pohody maju velmi milu ucitelku 🙂
Pisomky pisu tiez priebezne,vstupne maju buduci tyzden ale inak mame zatial same 1 🙂
Vcera bola prvykrat na plaveckom sa jej pacilo

katka76
8. okt 2009

vcera sa kubko cinil, siel 1x do mesta na kruzok, cez dve vacsie krizovatky. no zvladol to bravurne a bol z modelarskeho nadseny. takze pre moj pokoj duse, mu jezisko pravdepodobne donesie mobil.

atlaska
8. okt 2009

My sme na vybranych slovac po B - uz to vypuklo 😲 , zatial mu to vcelku ide, ale mam strach kedy ich pozabuda. Diktat je OK ale zabudne dlzen, bodky na konci vety ☹

katka76
9. okt 2009

tak konecne mame vysledky z prirodopisu a sloviny, 91 a 93% uspesnost, takze za 1
nas vybrane cakaju od buduceho tyzdna, to bude akcia 😅

atlaska
27. okt 2009

No co baby pisete same dYktaty 😀 a nemate cas na konika? my mame prebrate uz vybrane slova po B a M-zatial u maleho pohoda,ale je to len zaciatok,zatial ich aj vie naspamat aj ku kazdemu pismenu nejaku basnicku z vybranych slov.

lenca13
27. okt 2009

Atlaska dobre si to napisala 😀 vcera bol u nas velky krik Radka hrozne skaredo pise ,ale ked chce tak vie pisat aj pekne inak je velmi sikovna 😉
Tie vybrane slova vie tiez naspamat,ale horsie je ich pouzivanie,robili cvicenie a vo vsetkych slovach odvodenych od slova mysliet napisala makke i 😖 ale z diktatov ma zatial jednotky

katka76
27. okt 2009

my berieme zatial po B, to zatial ide, uvidime, ako sa bude darit, ked ich pribudne

jeane1
21. nov 2009

to sa tolko učíte že tu nikde nikto 😀 😀 😀

atlaska
22. nov 2009

my sa prosim ucime pisat dlzne, diktat na P,M,B super akurat chybaju 3 dlzne 😠 ale inak pohoda, som si myslela, ze vybrane slova budu narocnejsie, som zvedava ako bude po vianocnych prazdninach,kolko toho zabudneme. pisali uz aj stvrtrocne testy,zo vsekych 100%, super zlepsenie oproti tym uvodnym po letnych prazdninach.