Ideme do tretej triedy

pacna
13. aug 2009

Ahoj babenky tak ideme sa chystat do tretej triedy 🙂

fuka
31. jan 2010

Dnes som sa prihlásila na túto stránku, lebo ma zaujala téma tretiaci. Doma mám totiž dvoch tretiakov dvojičky, syna a dcéru. Trápime sa a trápime. Domáce úlohy si píšu samostatne. Diktáty píšeme asi 4 až 5 krát za týžďeň je to veľa . A bleskovku opakujeme každý deň. Syn sa veľmi snaží dokonca príde za mnou aby som mu diktovala diktát lebo on chce mať dobré známky. No na vysvedčení mal dve dvojky zo sj a matematiky. Dcéra mala jednu dvojku zo sj.

atlaska
5. feb 2010

fuka vitaj.
No my marodime, tiez sme boli lyzovat a oslavit same. jarne prazky, velka noc a skola prirody a uz je leto 🙂
Nova pani ucitelka zatial fajn, bola v skole uz tyzden pred vysveckom a zaucala sa.

katka76
8. feb 2010

atlaska, tak prajeme spokojne a vesele deti s novou pani ucitelkou.
kubko mozno pojdu este tento mesiac na lyziarsky - mame tu na pomery uz 3 tyzdne dostatok snehu a tak skoro asi ani nezmizne - aspon sa deti vysalia.

atlaska
10. feb 2010

Kocky ktore ste z Blavy nemate niektora dobru skusennost s dennymi taborami? My sme boli velmi spokojni s taborom v ZOO, maly bol uz druhykrat a pojde zasa.

katka76
12. feb 2010

zial, lyziarsky sa nekona, neprihlasilo sa dost deti ☹
mame prvu dvojku - diktat, ale ma skoro vystrelo z tych chyb: vilo ( meno s malym pismenom), viskocil
dnes maju test z prirodovedy, ukoncili prvy diel - tak som zvedava, lebo vcera to bolo dost biedne
tesime sa na jarne, pojdeme lyzovat 🙂

milka2008
19. feb 2010

ahojte,
katka76 - no veru, lyziarsky im zrusili, ☹ skoda ☹ ale v pondelok idu do divadla a synator po tyzdni opet do skolly 😎 som zvedava, ako nabehne 😅 inak mi mame uz aj "gulatu", ale len na vystrahu, lebo synator odmietol odpovedat ked ho ucitelka vyvolala 😖 ma to tam dost pestre 😅

u nas uz prsi, asi budu jarne prazdniny na blate, ved uvidime

kajka812
23. apr 2010

Ahojte, môj synovec je tretiak a chcem sa vás opýtať, čo preberajú vaši tretiaci zo SJ lebo ten náš ešte stále vybrané slová. Je to OK?

lenca13
23. apr 2010

Ahoj Kajka tak vybrane slova sme mali prebrate este na konci januara,teraz uz maju prebrate vsetky slovne druhy a preberaju znele a neznele spoluhlasky 😉

kajka812
23. apr 2010

Ďakujem lenca,
tak asi parádne meškajú a zrejme aj z iných predmetov napr. z vlastivedy brali tento týždeň Výroba v obci.
Alebo, že by išli podľa iných osonov?
Učiteľka za deň preberie jedno vybrané slovo tento týždeň začali po z, včera mali slovo jazyk. 😝

katka76
23. apr 2010

ahojte, tak po dlhom case sa hlasime opat. v stredu mame rodicko, niekedy ma z toho nasho jakuba ide porazit - slohuje ako pubertalny osmak 😠 , ale zato v matike sa mu az nadmieru dari. som zvedava, co nove nam na rodicku povedia. a 30.5. mame 1. sv. prijimanie, vcera som bola zabestelovat slavnostny obed.
zo sj preberaju slovne druhy, opakuju spoluhlasky, pisu diktaty na vybrane
prirodoveda, beru ludske telo - kosti, svaly, pluca, krvny obeh, mozog...

atlaska
13. máj 2010

ahojte kde ste v SvP? nas sa vratil v piatok-spokojny 🙂 v skole take lazo-plazo, vsetko v pohode.

lenca13
14. máj 2010

Ahojte tak my uz mame aj po prijimani,a do SvP ideme 8.6. dnes som to bola v skole doplatit 😉
atlaska kolko vas vysla SvP?V skole vsetko po starom len sme mali trochu problemy s matikou scitanie a odcitanie 4 cifernych cisiel ale zvladli sme aj to 😉

atlaska
14. máj 2010

105€, ale len na 5 dni a 4 noci.podobne platili aj kamosky na inych skolach. a boli kusok od nas, nemali drahu dopravu. mali to aj s animatormi,to asi uz vsetky skoly vyuzivaju.

milka2008
18. jún 2010

Ahojte,
tato tema je akasi zamrznuta... tak vas idem vytiahnut z 3. strany.
Tretiaci pomalicky koncia , a po prazdninach idu do 4-tej 😉 ach jo, ako to hroozne leti.

Prajem vsetkym buducim stvrtakom vesele prazdniny, vela zabavy, slnka, relaxu, plne zazitkov, hlavne bez urazov a nech po prazdninach zasadnu do stvrtakovskych lavic k svojim kamaratom 🙂.

katka76
22. jún 2010

ahojte, tak to naozaj uletelo. dnes sa kubko ucia posledny krat, zajtra odovzdavaju knizky, v piatok maju riaditelske. a naozaj, ani sa nenazdame a budu stvrtakmi