Ideme do tretej triedy

pacna
13. aug 2009

Ahoj babenky tak ideme sa chystat do tretej triedy 🙂

jeane1
13. aug 2009

ideme idem a aj sme 😀

jeane1
13. aug 2009

už si niečo nakupila?? 🙂 mi pomaličky podľa zoznamu čo mali na internete ale určite bude treba ešte niečo dokupiť a doplatiť ☹

lenca13
13. aug 2009

Ahojte 🙂 my uz pomaly nakupujeme uz nam chybaju len tenisky na TV

dadulka19
13. aug 2009

ahojte 😉 ,tak my sme včera nakúpili zošity v Tescu,ale bez Lucky,nech ešte nemusí myslieť na školu 😉 ,aj tepláky sme kúpili... 😎

pacna
autor
14. aug 2009

tak ja som len obaly novy peracnik,pero a ceruzy jeane a kde je ten zoznam das link?prosim 🙂

treba nam este teplakovku a papuce 😉

maca793
15. aug 2009

ahojte tak sa to pomaly blíži ja kúpim len zošity ceruzky ostatok máme zo zásob ak bude niečo chybovať kúpime

jeane1
16. aug 2009

pacna ten link je na našej webovskej škole ale ak ti pomože tu máš 🙂 🙂 ešte sa chcem opýtať či neviete či budu písať ešte atramentovým perom alebo mu už možem nachystať aj večné 🙂

III. ročník

zošit 512 b 10 ks
zošit 513 b 10 ks
zošit 410 1 ks
zošit 624 1 ks
notový zošit 1 ks
obaly na zošity A5 10 ks
obaly na zošity A4 5 ks
výkresy A3 10 ks
výkresy A4 20 ks
mäkký náčrt. papier 10 ks
farebný papier 1 ks
obal na výkresy 1 ks
ceruzka č. 1 1 ks
ceruzka č. 2 1 ks
guma 1 ks
vodové farby 1 ks
lepidlo 1 ks
tuš čierny 1 ks
mastný pastel 1 ks
nožnice 1 ks

pacna
autor
17. aug 2009

jeane dik ja som Dominike kupila keramicke pero 🙂

zuzanka.h
17. aug 2009

Baby to je rôzne v každej škole, ale teraz už sú tak perá, ktoré sa dajú zmizíkovať. Myslím, že dieťa už má v tretej triede ľahšiu, vypísanejšiu ruku a z praktického hľadiska je lepšie keramické pero....
len nie žiadne prepisovačky

katka76
18. aug 2009

ahojte, tak my sme uz pomaly nachystani, este treba skontrolovat velkost ubora a tenisiek + dokupit prezuvky. kubko od prvej pisu s perom tornado od centropenu, ma dobry uchyt, vhodne aj pre lavakov a pise ako atrament, no nerozmazava sa
mame podobny zoznam, no este zosit 516 - 1ks, 520 - 3ks, temperky, kruzidlo, stetec 6,12, plastelina, ceruzka c.3 - 3ks, noznice

milka2008
18. aug 2009

Ahojte "tretiaci",
citam, ze tych pomocok stale pribuda... 😎

My sme tiez uz nachystani, zosity zostali este z minuleho roku, mame ich dost,
aj 516-notovy, ten nema moj syn vobec zapisany, tak nekupujeme novy.
Len pozriet obaly na knihy, podaktore knihy maju taky zvlastny format, ani obal sa neda spravny kupit, nieco vymyslime 😉

PISANIE - Aj u nas pise syn od prvej triedy tornadom a zatial sa to osvedcilo.

A este jedna vec - nasi tretiaci budu mat v 3. triede pravdepodobne opet novu triednu ucitelku, uz tretiu, kazdy rok maju inu ucitelku... tak uvidime. Ale nebude zase az taka "nova" - zastupovala ich byvalu triednu na konci minuleho sk. roku, tak sa trochu uz poznaju...

Zatial vsetkym prajem este prijemne a pekne letne dni 🙂

atlaska
22. aug 2009

...tak som vas nasla 🙂
my kupujeme len nieco do peracnika, pero mame osvedcene Tornado a potom aj gumovacie je dobre.
kupime este kruzidlo a tenisky do telocvicne,lebo sme zo starych vyrastli.
Inak vsetko dostanu v skole. Ruksak mame ako novy z minuleho sk.roka. Dostali sme aj pozvanku postou na otvorenie noveho sk.roka, zacinaju o 9,00.
Stasi synator na gymply az o 16,00 po obede.

katka76
22. aug 2009

cau zienky, uz si aj nieco opakujete? ja som dala zatial jakubkovi par prikladov z matiky, cita kazdu chvilu a asi v pondelok zacnem aj s par vetami, nech si precvici pisanie, tvrde a makke spoluhlasky. ved mame sa na co tesit, tento rok su to vybrane slova 😒
bol v tabore a pri nocnom pochode sa mali podpisat, tak od strachu zabudol, ze je lavak a pisal pravou, a az ked to bolo skarede, zistil, ze pouzil druhu ruku - no strach robi divy 😀

atlaska
23. aug 2009

my len trocha nasobilku a cita si kazdy den knizky a casaky. Ja dufam ze september budu aj tak len opakovat ucivo z II.triedy. Nemame knihy tak neviem ani cim zacinaju v SLJ a MAT.

pacna
autor
23. aug 2009

my sme aj pocitali z matiky a cita stale len nasobilku sa neuci 😒

dadulka19
29. aug 2009

ahojte 🙂 ,tak my sme neopakovali vôbec 😀 ,ani sa nechystáme.Ja ako školáčka som to nerobila,tak mi to ani nenapadlo 😎 ...No,ale už to o pár dní znova vypukne 😅 ,že tretiaci 😕 😕 😕 ...toť nedávno išli do prvej 😖

lenca13
29. aug 2009

ahojte tak my sme trochu opakovali matiku ved uvidime ako im to pojde 😉

Dadulka veru uteka to my sme sa prave o tom bavili s mm ze uz do tretej 😉

katka76
1. sep 2009

tak maminy, stastne vykrocenie nasich ratolesti do tretej triedy. zajtra to uz zacina

sibirka
1. sep 2009

čaute baby 😵 aj ja mám tretiaka a už sa bojím čo bude s násobilkou a vybranými slovami ☹ držím palce všetkým tretiakom a samozrejme hlavne aj mamičkám pevné nervy dúfam že tu budete ked budem potrebovat poradit niekto

pacna
autor
1. sep 2009

tak aj ja prajem nasim tretiakom ten najlepsi zaciatok a vela vela uspechov 😀 😀 😀 😀

atlaska
1. sep 2009

aj ja prajem same lahke diktaty 🙂 nas drobec sa uz tesi,hlavne na kamosov - minuly rok sa vobec netesil, tak som rada ze zmena skoly prospela 🙂

lenca13
1. sep 2009

tiez zelam vela uspechov vsetkym tretiakom a tiez pevne nervy maminam 😉

milka2008
1. sep 2009

Pripajam sa k zelaniu - prajem nasim tretiakom uspesne vykrocenie do tretej triedy a zajtra 2.9.2009 uspesny ostry start 🙂

pacna
autor
2. sep 2009

tak zajtra idu robit okraje a trosku zacnu opakovat

katka76
2. sep 2009

kubko si maju priniest matiku a SJ, taktiez vytvarnu, ubor, prezuvky, podritnik a z kazdeho zosita po 1ks
ozaj zienky, davate vasim uz pravidelne vreckove? ja som o tom uvazovala

lenca13
2. sep 2009

Radka maju zajtra len slovencinu a samo ze proniest prezuvky a hygienicke vrecko 😉

Katka zatial nedavam

milka2008
2. sep 2009

Ahojte,
nasi maju zajtra 6 hodin 😎 nech si zvykaju 🙂
Vreckove - nepravidelne 🙂

pacna
autor
2. sep 2009

vreckove ani nie len sem-tam nejaky ten cent do skoly ale moc nie lebo ona vsetko preflaka

atlaska
2. sep 2009

vreckove nedavame este,iba za brigadu-nosenie dreva,zametanie terasy....a na vylety zo skoly.
nasi sa ucia az od pondelka.

sibirka
2. sep 2009

čaute naši si majú doniest len výtvarnú a prezúvky vešiak a písacie potreby rozvrh ešte nemajú,vreckové mu nedávam stále len niekedy zopár drobné a idem zaviest niečo také akože za pomoc v domácnosti a pochvalu za dobré známky tak mu nieaké centy dám aby bola akože snaha od začiatku,