Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Idete zajtra do školy?

medovka14
6. jan 2013

ja som sa uz psychicky nachystala na ranne spravanie a teraz pocuvam v spravach, ze o dva dni budu zase skolaci rano skoro vstavat.. kuknem dcere do slovnicka a naozaj, nastup az v utorok 8.1... ako ste na tom vy?

matusiatko
6. jan 2013

samozrejme, že až v utorok 🙂

tea333
6. jan 2013

je to tak, nastup do skol je az v utorok. zhodou okolnosti to viem od rodinnej navstevy 😀

titkovamiriam
6. jan 2013

prazdiny su aj zajtra 😀 😀 😀 ale napríklad u nas už funguje zajtra školka,prazdniny su vsade rovnako pre skoly

zvedavamt
6. jan 2013

Aj nas to prekvapilo, kedze do mesta idem,len ked malu veziem do školy. Ona nemala napisane,ale si pamatala, ze 8. idu. Tak este dnik doma, juuuj,este ze nasnezilo.
U nas v sobotu hlasili v rozhlase, ze do miestnej skoly idu az v utorok.
Tak este jeden den nam pribudne do dennicka,co pisu deti,ked su doma,uf.

dm1
6. jan 2013

u nas je nastastie skolka otvorena neviem ako skola

elise
6. jan 2013

prázdniny su nastavene tak že 6.1 je teraz nedela a pravoslávny slávia vianoce tak dalo MŠ prázdniny na 7.1. takže do školy sa ide 08.01.2013 avšak niektore materské škôlky zajtra normálne funguju, zväčša tie čo nie su spojene s nejakou základnou školou.

janinah
6. jan 2013

som si istá,že nejaké detičky sa do školy vyberú,to je tak nelogické,že až v utorok

gabuci
6. jan 2013

Až v utorok.

stanislavao
6. jan 2013

aj u nas je skola az od utorka

nika1082
6. jan 2013

Aj moja dcéra ide do školy až v utorok, keďže zajtra sú ešte prázdniny. 😉

sissy27
6. jan 2013

nám už v septembri na rodičovskom oznámili termíny prázdnin, najneskôr pred začiatkom prázdnin to iste bolo oznámené aj deťom, kedy je nástup do školy, tieto informácie sú ľahko dostupné aj na nete, a niektorým je stále málo...

elen2
6. jan 2013

V utorok... 😀

barinkova
6. jan 2013

az v utorok 🙂

vroni
6. jan 2013

Segra je ucitelka a tiez zacinaju az v utorok. Moje dieta musi zacat uz zajtra, cakala som protesty, ze jej kamoska (bola s nou vcera) ma este prazdniny a ona nie, ale vraj sa do skoly tesi (hm, tak to je u nej novinka!!!), som zvedava, kolko jej to vydrzi....