Kde kúpim desiatový box s priehradkami?

lucia55555
14. sep 2016

ahojte maminky neviete mi poradit kde by som zohnala desiatovy box na desiatu pre prvacku, ale aby boli vo vnutri priehradky alebo aspon jedna a zatvaranie na klik system? dakujem

nyusika
14. sep 2016

@lucia55555
tesko, ikea, orion, tescoma, kika, kik, internet - zadas do googla "desiatovy box pre deti",
domace potreby v mieste bydliska....uz mi viac nenapada takto narychlo

https://www.google.sk/search?q=desiatový+box+pr...

lucia55555
autor
14. sep 2016

dakujem za odpoved, ked vsade som videla ale len tie klasicke bez priehradky vo vnutri, budem hladat dalej...

lalinko2010
14. sep 2016

@lucia55555 ja som kúpila desiatový box, má úložný priestor na vidličku a nožík, aj boli priložené a potom to vo vnútri, no ďakujem pekne, moja chyba neotvorila som v obchode, je tam taká priehradka čo sa dá vybrať, čiže je aj akože viac miesta, ale do tej priehradky ak dám ovocie - 1/4 jabĺčka iba ak a potom snád polovičku rožka, inak nula bodov a jedno dobré + - dobre tesní ale drobec má problém otvoriť, takže to ostane asi mne, ale nie na prívarky a podobne, lebo to bude na zemi alebo na mne ale nie v mojom bruchu, vyvalila som za skoro 9eur.

mojaniku
14. sep 2016

ja som tiež zháňala, ale nezohnala
naposledy som v tchibo videla zostavu nejakých minikrabičiek/boxov na desiatu- tuším to bolo aj skladateľné do seba... ale nestihla som si to prezrieť, lebo drobec plakal, panika, stres 😀 😀

evina313
14. sep 2016

v tescome mali , vcera som bola, dokonca myslim že v akcii

kvojtanikova
14. sep 2016

@lucia55555 v tupperware sa da kupit ale je dost drahy. Ale je z kvalitneho plastu a ma vyberatelnu priehradku.

koniarova
14. sep 2016

Desiatový box je podľa mňa úplne zbytočný. Keď je veľký, aby sa doň aj niečo zmestilo, tak sa nezmestí do tašky a do lavice. Keď je malý a zmestí sa do tašky, tak sa zase nezmestí nič do neho. Nie je nad klasický "lepeňák" v sáčku. 🙂 🙂 🙂

lili91
14. sep 2016

ja som take boxy s priehradkami videla v tescu, v kika, v pepcu a v tupperware katalogu

jankalukasova
14. sep 2016

ja som mala celý život desiatu v stretchfólií... box prišiel do "módy" a vydržala som to asi týždeň. Nezmestil sa do lavice, nezmestila sa nič poriadne do neho, rohlík sa v ňom rozpadol, vo fólií pekne držal aj po rozbbalení... v taške zaberal neskutočne veľa miest a pri tom všetko čo dnes musia decká vláčiť do školy.

koniarova
14. sep 2016

@jankalukasova tak, tak.

lucia55555
autor
14. sep 2016
lucia55555
autor
14. sep 2016

@lucia55555
@andzulik
a nie je to prilis velke lebo tento som pozerala na nete, a sa mi velmi paci a zatvara sa lahko?