Kde nájdem staré testy z Monitoru 9?

titkovamiriam
5. feb 2009

ahojte,poradte mi kde na nete najdem starsie monitory aby sa syn precvicil.na nete mi to vypisuje same info stranky len nie otazky

lubkaj
5. feb 2009

Ahoj,
Zopar testov som nasla na http://www.tahaky-referaty.sk/ostatne/monitor-9...
Este pohladam.

titkovamiriam
autor
5. feb 2009

dik to som nasla,len som chcela kde to bolo pekne vsetky za sebou,teraz to neviem najst 😠

lubkaj
5. feb 2009
titkovamiriam
autor
5. feb 2009

super dik a uz sa michal doma chori nudit nebude 😀

titkovamiriam
autor
5. feb 2009

dikec uz toho mam na cely vikend a budem aj ja vyplnat-niektore ulohy sa mi zdaju dost tazke a to milujem 😀

jarmilka007
6. feb 2009

ahojte 🙂 skuste si pozriet www.svsmi.sk....je to stránka školského výpočtového strediska...ja ako výchovná poradkyňa som z tejto stránky sťahovala minuloročné testy na Monitor pre deviatakov. 🙂

titkovamiriam
autor
10. feb 2009

tak sme riesili,no matika ako tak sla ale taslovencina-ved som niekde nechapala co chcu 😅 ,najstarsi spravil matiku za 1 a slovencinu za 2 -uz sa necudujem ☹

jarmilka007
10. feb 2009

tak to s tou SJ máš pravdu,ale aj M stála za to 😝 ,...ja som si tiež vyskušala staré testy a teda mala som ,čo robit,..a to som učka 😀 😀

aninka0801
14. feb 2009

Ahoj, vsetky stare monitory aj s klucmi najdes na stranke www.statpedu.sk

emjee
10. mar 2009

annika • 3d • Dnes o 08:09
Ahojte! Hľadala som tému, ale som našla len samé monitory dychu... Tak som sa rozhodla založiť novú tému týkajúcu sa zajtrajšieho monitoru deviatakov.... Aj nás sa to týka, dcéra píše zajtra test, no ale neviem, či má nejaký význam to písať.... Asi to slúži len ako adrenalinový šport pre rodičov a deviatakov, lebo na stredné školy prijímajú skoro každého bez výsledkov monitoru...Tak potom na čo????Aký máte názor Vy, mamičky???

titkovamiriam • 3d • Dnes o 08:13
ahoj ja som tu uz takuto temu tiez zalozila v teme skolakov.mne syna na strednu vzali pred tromi rokmi len na zaklade monitoru,nemusel robit ani primacky ,stredneho to caka o rok

annika • 3d • Dnes o 08:17
Ahoj! U nás prijímačky sú len na gymnáziách a dcéra ide na strednú odbornú školu, tam zas nemajú vôbec prijímačky...berú každého, kto sa prihlási, lebo je málo detí a veľa stredných škol...

titkovamiriam • 3d • Dnes o 08:22
dnes je to tak ,preto sa deti ani ucit nechcu ze ich zoberu .milan mal take stresy v devine a potom ho vzali na jeden sup-tiez je na odbornej skole.je to uplne ine ako na zakladke,take profesionalnejsie -vselikde cestuju,len aby mal potom pracu

annika • 3d • Dnes o 08:25
Tak naša dcérka tiež sa prihlásila na strednú poľnohospodárku- smer hotelová akademie a menedžment- znie to velmi dobre, len aby mala potom prácu... No a druhá škola je zdravo´tnícka, aj to sa jej páči, tak uvidíme ako dopadneme s t´ým zajtrajším monitorom...

annika • 3d • Dnes o 08:27
Joj a som chcela ešte, že minulý týždeň písali skúšobný monitor, no ale im vôbec neukázali opravené testy, ani nevie čo pokazila, čo bolo dobré... Tak to zas má aký význam???

titkovamiriam • 3d • Dnes o 08:28
milan je ,,chovatel koni a jazdectvo,, ,tak nech je vide ta polnohospodarska,zdravotnictvo je na pokraji kolapsu

bianca • 1d • Dnes o 09:08
ahojte.Ja som rada ze ja osobne som sa vyhla monitoru a ako jedna z mala aj 9 rocniku

annika tu zdravotku jej vyhovor

katy2 • 26tt • Dnes o 10:05
http://www.sme.sk/c/4342436/testovanie-deviatak...

annika • 3d • Dnes o 13:17
Katy, dík, prečítala som si to, veru keď si zamyslím , že kolko to stojí štátu ten monitor... tak neviem, ale určite dosť!!!!
Miriam, dobrá volba jazdectvo a chov koní!!! To by sa páčil aj mojej druhej dcérke, je zbláznená do koní.... ani neviem po kom je...
No a zdravostníctvo sa bude meniť určite, veď chorí boli, sú aj budú...bohužial. A je to dobrý džop v Rakúsku, prácu majú habadej!!! Tak neviem, či ju mám z toho odhovárať...

telinka
10. mar 2009

neodhovaraj , priplat hodiny nemciny a v rakusku si zarobíiii 😉
moja anuska je tiez deviatacka , oni pisali vela cvicnych monitorov , takze dufam ze to bude v pohodicke 🙂
hlasi sa na gympel a tam maju pekne obodovane znamky od 6teho rocnika , k tomu plus body z monitoru...kolko percent tolko bodov a plus navrch body za umiestnenie v olympiadach....a ked je bodikov dost tak zoberu bez prijmaciek , lebo zaujem je vacsi ako kapacita dvoch tried 😝

luciaakubko
10. mar 2009

podla mna by sa mal pisat tak na konci maja - po monitore vsetci deviataci zacnu mat skolu v pazi 🙂

titkovamiriam
autor
10. mar 2009
titkovamiriam
autor
10. mar 2009

samozrejme za na vyberove skoly a skoly kde je vela deti by malo byt niake sito,no takto to pisu vsetci a maju len nervy decka aj rodicia.mimochodom medzi nami-dozor v triede pomoze ked nieco 😀

luciaakubko
10. mar 2009

mirka, to je tiez na tom to neobjektivne -niektorym pomozu, inym nie...a fakt nejde o zivot 😀

telinka
10. mar 2009

titkovam....ako kde pomoze dozor....nasi asi budu mat za dozor ucitelov z uplne inej skoly 😕

telinka
10. mar 2009

lucia....aspon si uziju trosku pohodicky v skole do konca roka , maju toho dost....ved o 14 rokov uvidis 🙂

luciaakubko
10. mar 2009

teli, nejake tie rocky som ucila deviatakov, takze viem svoje 🙂 maju toho dost, no drviva vacsina z nich skole moc casu nevenuje 🙂

telinka
10. mar 2009

no ja by som asi nervy na taku divu zver nemala 😅 ale beriem to z pohladu mojej dcery celkom rozumnej a zodpovednej deviatacky 😉

luciaakubko
10. mar 2009

ach, mat tak plnu triedu tvojej dcery! 😀 gratulujem, urcite si na nu hrda 😉 nech sa jej zajtra dari 🙂

annika
11. mar 2009

Tak a dnes ideme do toho....Držme im palce, aby im to vyšlo!!!A aby už konečne mali nejaký pocit úspechu z toho ročníka!!! 😉 😉 😉 😉 😉

lasenka
11. mar 2009

ahojte 😉
ja som triedna ucitelka deviatakom, od rana im drzim palce, ale ako poniektore pisete, niektori ziaci to maju v pazi lebo dnes sa stredne skoly biju o kazdeho ziaka, takze su si aj vedomi toho, ze taky monitor ich predsa nerozhadze.. a tiez si mylsim ze monitor mal byt koncom maja, lebo teraz budu chodit do skoly ako do holubnika 😒

bubaczik
11. mar 2009

no jeej ,aspon viem ze nie som tu sama..aj u nas stresy s monitora,uz ho piše,tak som zvedava kedy mi prezvoni 😅 ja sa viac bojim,jak ona..netušite kedy asi budu vysledky?

lasenka
11. mar 2009

bubaczik - neviem, dnes nie som v robote, ale zajtra sa to opytam a napisem ti 😉

bubaczik
11. mar 2009

juuj budem ti zaviazana....a nevies este,lebo ja nechapem,teraz budu mat vysledky,a tie sa pocitaju na prijimacky na Sš,alebo vysvedčenia? 😕 a ak hej,tak od ktoreho rocnika 😒

lasenka
11. mar 2009

o vysledkoch monitora neviem, ci sa pocitaju, tiez sa ti na to opytam... no vysvedcenia sa tiez urcite beru - koncorocne od 7. rocnika

bubaczik
11. mar 2009

no tak dobre,popytaj sa,bo ta moja dcera nic nevie,neotvori si papulu v skole,tak nic neviem, 😒

bubaczik
11. mar 2009

a ešte mam otazku.....
na prihlašky na strednu školu už nemu byt moj podpis?ako suhlas rodiča?
asi skočim za učitelkou do školy 😒

lasenka
11. mar 2009

vsetko sa ti zajtra opytam 😉