Kde nájdem staré testy z Monitoru 9?

titkovamiriam
5. feb 2009

ahojte,poradte mi kde na nete najdem starsie monitory aby sa syn precvicil.na nete mi to vypisuje same info stranky len nie otazky

bubaczik
11. mar 2009

ok ok dikesky 😵

bubaczik
11. mar 2009

no dcera uz to ma za sebou!!!!
ze slovina lahka,ze to mali raz dva urobene,a že matika neskutočne naročna,nikto s triedy nestihol urobil vsetky otazky ☹ ,no som zvedava...

telinka
11. mar 2009

buba..my pojdeme volaco podpisovat , no neviem ci len z toho dovodu aby bola vych. poradkyna kryta , lebo niektori rodicia si po case zmyslia s detmi ze oni tu skolu nechceli a pod....takze ked je podpis je to bez "reklamacii"
inak pozri na webovky tej skoly na ktoru sa hlasi a tam maju podmienky prijatia 😉

uz maju po tom huraaaa...moja anuska si brala 2 cokolady , na kazdy test jednu , uvidime ci to pomohlo 😀

telinka
11. mar 2009

jaj tak anuska nema mobil , tak musim pockat a pride , teda ona so slovencinou nema problem , ale matika teda bude horsia 😕

bubaczik
11. mar 2009

no potom daj vediet co a ako bolo u nich,vraj v ich triede nikto nespravil celu matiku ☹
max 15 otazok..no uvidim jak dojde domov,sli na horucu cokoladu so spoluziackami,no ja sa priznam,že som vyklepana jak detva,bojim bojim,ake budu vysledky ☹

lasenka
11. mar 2009

baby fakt? matika tazka? chudata moje, viac sa bali prave na slovinu 😒

bubaczik
11. mar 2009

no ze matika neskutocna,ze vraj cely ročnik nespravil,nie len ich trieda ☹ no som fakt zvedava ze ako inde...ze malo času na to,aky bol tažky...že bol uplne iny ako ostatne monitory,neviem prečo to menili,prečo im nenechali tie 30 otazky a aj čas tych 90min.... 😒

lasenka
11. mar 2009

uz som volala predsednicke, a presne ako pisete, slovina v pohode, a matika otras! vraj nestihali 😢 a ze predbezne vysledky budu uz zajtra

bubaczik
11. mar 2009

no tak potom neklamala ta moja herečka....no ja teraz fakt neviem ako to budu brat...neviem načo robia take testy,ked to nikto nedokaže urobit...som teraz s toho uplne mimo,mam strach,ze ak dobabrala matiku,tak ju nezoberu na taku školu aku by chcela ist.. 😖

telinka
11. mar 2009

tak u nas slovina super a matika.....ma vsetko vypocitane az na 2 priklady ktore nevedela tak si typla 😅

buba neboj ak to bolo tazke tak aj ostatny budu mat menej percent...budu na tom rovnako 😉

bubaczik
11. mar 2009

no tak to gratulujem,ked mala vsetk y otazky 😵 lebo u nas ich nemal nikto ☹ no nic uz nenarobime,idem ja nakrmit maleho a uspat,ja sa len ukludnujem s tym ze mala celkom dobre vysvedcenia,tak dufam,ze nebude problem... 😅 aaach prezivam to velmi .... 😅

nika07
11. mar 2009

Ahojte,

tak aj my máme monitor za sebou, ale ešte syn nieje doma, takže dojmy ešte neviem, som veľmi zvedavá, ale tiež z matiky nevedel 1 príklad

anesim
12. mar 2009

Deťom sa zdala byť slovenčina ľahká a mali to hotové za 20-25 min, ale bola dosť ťažká, museli poriadne čítať a rozmýšlať, no a matiku rátali poctivo tých 45 minút. 🙂

telinka
12. mar 2009

mne dnes dcera doniesla vysledok zo slovenciny......mala 80% a to bola tretia najlepsia , jedna spoluziacka mala 85% a najlepsi mal 90% 🙂
matiku zatial nemame , ale tam to asi bude slabsie 😒

annika
13. mar 2009

Telinka, a to ako??? Moja dcérka mi hovorila, že výsledky budú až o tri týždne..... Nechápem... 😒

telinka
13. mar 2009

annika ....slovencinu pisali cez kopirak a na druhy den im to opravila 😉 matiku tak nerobili tak si aj my pockame 🙂

annika
13. mar 2009

Jaaaj, už rozumiem! Vidíš? To by ma nenapadlo, že cez kopirak...Díky! 😀 😀 😀

anesim
13. mar 2009

Ono sa výsledky pri obidvoch písali cez kopirák a tá kópia zostávala v škole a originály sa hneď posielali preč, takže detská si to včera robili na hodinách ako to malo byť a hneď vedia aj svoj výsledok 🙂

telinka
13. mar 2009

veru je to tak , som dceru vcera zle pochopila , dnes doniesla vysledok aj z matiky....cakala som ze to bude horsie , ale ze iba 55% 😒 dvaja mali 80% v ich triede a potom taky skok 55% a menej 😝

macca5
13. mar 2009

Ahojte, môj syn písal monitor min.rok a vlani boli náročné oba testy,mali navyše ešte aj testy z praxe.Chcem Vás len utešiť,žiakov je málo a škôl vela.školy sa budu ponukať.Vlani sa brali do uvahy koncoročné vysvečka od 6roč.+výsledky monitoru,to sa obodovalo.Držim Vám a Vašim detom palce.

nika07
15. mar 2009

Ahojte, aj naši deviataci písali cez kopirák a už na druhý deň vedeli prdbežné výsledky 😉

marta09
15. mar 2009

Ahojte, aj moja dcera písala monitor, tak ako väčšina tu píšete, tak slovenčina v pohode a matematika dosť ťažká, uvidíme, našim predbežné výsledky nepovedali 😒 , tak uvidíme neskôr 😉 . Moja dcera sa viac bála na
sj ako na matematiku, ale vraj sj má napísanú lepšie.

bubaczik
1. apr 2009

čafte..tak už mate vysledky?my už mame, 😵 prave mi volala dcera so školy,slovina 90% matika 82% 😕 tak ja chcuuuu oslavovat,he he,a nemam s kym,dam si s malym dva deci mlieka 😀

zuzanockamt
3. apr 2009

deviatacke testovanie z matiky nebolo vobec tazke, mali tam len zakladne otazky, ale mali menej casu oproti ostatnym rokom ... namiesto 60 min mali "len" 45 minut ... ale fakt nic extra narocne ... monitory z minulych rokov boli narocnejsie

titkovamiriam
autor
29. nov 2009

ahojte po case ako dopadol,,cvicak,,detom?michal matika 89 a slovencina 96 percent bars by mal tak aj origos

titkovamiriam
autor
8. mar 2010

Ahojte!vidim ze nik sem nechodi a streda sa blizi ako je to u vas?Michal je v strasnom strese 😠 😠

andreah70
8. mar 2010

ahoj Mirka, veru sa im to blíži ale u nás som tušim vo väčšom strese ja ako Veronika 😀 ...v škole mali dosť doučovania od januára chodili každý deň na nultú a dva krát do týždňa mali ešte aj po dve hodiny poobede a teraz od skončenia jarných prázdnin sa ani iné predmety neučia len opakujú matiku a slovenčinu celé vyučovanie 😝 tak hadam sa čosi na ňu nalepilo

titkovamiriam
autor
9. mar 2010

dufam ze aj michal nieco napise dnes po skole spi je uz z toho hotovy 😒 😒 😒 😒

monicka32
10. mar 2010

Tak co maminy ,co hovorili ditská na monitor?mne hovorila dcéra že SJ -lahká a matika v celku tiež ale bolo málo casu a dva príklady pohnojila lebo si zle prečítala otázku a ostatne este nevie ci boli ok.ach jaj no a teraz cakat na výsledky.neviete kedy budu?

monicka32
10. mar 2010

Skoda že ich tak stresuju s tým skráteným časom,bolo by to ovela menej náročné na psychiku-tak píšte baby.