Kde nájdem testy z minulých rokov pre monitor 5. ročník?

vanes1
13. nov 2014

Hladam testy z minulych rokov na Monitor pre piatakov z matiky aj sloviny, na precvicovanie, nikde na nete to nemozem najst.
Da sa to niekde stiahnut? vopred Dakujem 😉

silvika1974
13. nov 2014
titkovamiriam
13. nov 2014

veľa toho nieje ved ich testuju tuším len druhý rok

stefka33
13. nov 2014

Monitor 5. ročníkov sa zatiaľ konal len raz a to minulého roku a IBA na zopár vybraných školách. Bolo to skúšobné. V podstate nemáš čo nájsť, keď sa ešte žiadny riadny monitor nekonal pokiaľ viem. 😉

cerez
13. nov 2014

@silvika1974 S dcérou sme si prešli túto stránku. Díky.

sendy1977
14. nov 2014

a niečo na Komparo pre 8 ročník by sa nenašlo ? Dakujem

sendy1977
14. nov 2014

@silvika1974 ďakujem

majkito
19. mar 2016

:D 😢

carmen33
10. nov 2016

Kocky, co je lepsie, pisat monitor papierovou formou alebo elektronickou? Musim sa rozhodnut. Aku maju vase deti skusenost.

jarkra
10. nov 2016

Aj pri papierovej forme po detoch opravuje počitač, upozornovala nas na to ucitelka minuly rok. Ak dieta pise skaredo ( nas pripad), moze stratit body tym, ze to po nom pocitac neprecita. Skus si to overit v skole.

anesim
11. nov 2016

@carmen33 ja robievam dozor pri testovaní či už u piatakov al deviatakov, lepšie z môjho pohľadu v papierovej forme, aj dcéra keď bude mať testovanie ako deviatačka tak pôjde papierovo.
Matematika je v pohode aj elektronicky, tam môžu mať pomocný papier na výpočty, ale slovenčina nie. sú tam texty, ktoré nie sú vidieť celé, treba si ich posúvať, alebo sú tam úlohy kde sa píše i/í/y/ý alebo kde treba napísať veľké písmeno, spodobovanie ... ( žiaci pri slovenčine nemôžu mať pomocný papier ako pri matematike) a myslím, že im je lepšie keď si tie slová napíšu a vidia to, ako keď si to len povedia a musia zapamätať. V tej papierovej forme môžu písať do testu

carmen33
11. nov 2016

@anesim kto vyhodnoti test? Skoda ze ste sa mi neozvala skor. Dnes som odovzdala papierik. Tiez si myslim ze papierova je lepsia. Len syn chcel ist elektonicky, ze vsetci idu. A uz si to vyskusali. Ale napisala som tam ze "zatial". To vyhodnotenie sa rata medzi znamky?

anesim
12. nov 2016

testy sa odosielajú a vyhodnocuje počitač, resp nejaký stroj, nevyhodnocujú sa na škole. A nejak v decembri vy dostanete zo školy heslo a na stránke núcemu uvidíte výsledky Vášho syna, to býva skôr , a až potom dostanú výsledky v škole na papieri, trvá to dlhšie, kým núcem pošle papiere. Ale keď budú písať online , ( nie offline ) tak predbežný výsledok uvidí hneď ako uzavrie test.
Teraz keď si to skúšali ( tento týždeň zrejme) tak videl koľko % dosiahol?

katka253111
12. nov 2016

@carmen33 medzi znamky to ucitel moze zaratat ☺ ja som to ratala detom ☺☺☺

hettinka
12. nov 2016

@carmen33 tak, ako to trénovali počas roka ... ak na papieri, tak na papieri. Ak trénovali aj elektronicky, a zvláda to, tak by som do toho šla elektronicky. Pre dieťa to je totiž stres navyše a záťaž, ak nie je na formu zvyknuté a okrem testu musí riešiť aj to, ako to tam vypisovať a preklikáať sa.

carmen33
12. nov 2016

Iba si to vyskusali na generalke tento tyzden. Zmenim to asi na papierovu, tiez mi to pride praktickejsie, urcite stihne viac uloh. Velke pisomky vzdy pisal na 1.
@anesim

vilki
21. nov 2016

čaute baby, v stredu sa píše velké testovanie piatakov na všetkých zš. No môj syn sa toho dosť bojí...hlavne matiky. Niektoré úlohy sú naozaj ťažké, skôr mi to pripadá ako nejaké psychotesty.... Podľa mňa by toto nemalo byť známkované. 😒

carmen33
21. nov 2016

@vilki aj nas to caka. Pozerala som testy z 2014 aj 2015 a tie druhe su tazsie. Aj slovina. Tak ani nechcem vediet co nas caka teraz.

hettinka
21. nov 2016

mne sa v 2015 teda matika nezdala ťažká, moj tretiak ju vyriešil okrem jedného príkladu správne ... no ale je maniak na matiku
tak sa teším na tohtoročné, tiež mu dám preriešiť, hoci nás to čaká až o rok

vikiantal
5. mar 2017

Prosím vás poraďte kde mám hľadať testy pre 8.ročník naša škola nie je zaregistrovaná vo virtuálnej knižnici. Ale ja som im to navrhoval ale nechceli keby mi vedel niekto poslať testy na e-mail : antalviktor4@gmail.com bol by som moc rád testy pre 8.ročník a 9.ročník zo Slovenčiny ďakujem

termi
29. máj 2018

dnes pisali stvrtaci skusobny monitor z MAT a SJ, nemate nahodou niekto zadania ? dakujem