Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Koľko sa venujete 10 ročným deťom?

27. júl 2020

Zaujímalo by ma koľko sa venujete 10rocnym deťom,keď máte aj mladšieho súrodenca?Plus práca a domácnosť.Cez deň sa spolu hráme,veľa sa rozprávame.No keďže je leto väčšinu dňa strávi vonku s kamošmi.Pred spaním čítame knižku a dávame si pusu na dobrú noc.Manzel hovorí že to by som už nemala robiť,že už je veľká.No stále je to moje malé dievčatko.

janage
27. júl 2020

Povedz mu, ze to tebe aj jej takto vyhovuje.

mircalla
27. júl 2020

Ved sa jej venujes super. A je fajn, ze je s kamosmi vonku a nie za PC

luccija
27. júl 2020

Deti nikdy nie sú veľké, aby nemohli dostať pusu😊aj muž by ju mohol objať a dať pusu.

jana_eyre_2
27. júl 2020

Dieťa samé určí kedy už je na niečo veľké.. nemám ešte 10rocne dieťa, ale myslím že každé dokáže dať najavo co už nie je pre neho.. evidentne má zdravé vzťahy s rovesníkmi, tak prečo by ste mali meniť svoje zaužívané trávenie spoločného času? K čomu by to akoze malo viesť?

lolazmola
27. júl 2020

Presne dnes som nad tým uvažovala ci sa jej dosť venujem, naša ma 8 rokov, cez deň si čítame knihu, ideme niekde von, počúvam ako hra na klavír (lebo inak by nehrala, čo teda ona považuje za otravu, hráme spol. Hry, rozprávame sa, niekedy spolu varíme ale nie vždy. A včera večer sa stalo to ze chcela aby som sa s ňou ešte večer rozprávala, ja som akurát douspavala mladšiu a kopec roboty predom nou aj som si už chcela oddýchnuť tak som odmietla co ma následne mrzelo 🙄

janci05
27. júl 2020

Ja mám 10 ročného a vidím, že má už iné záujmy, trávi čas s kamarátmi ani na záhrade s nami dlho nevydrží, ale stále sa rád so mnou pomojká, keď sme sami a až mi dobre padne, že mi sám od seba dá pusu.

spadnutaslivka
27. júl 2020

sama povie, kedy je to už trápne :D moja 10ročná sa príde občas potúliť, nechať pohladkať a tak, ale "nasilu" jej to nerobím, alebo len ak je taká vyslovene chvíľka, tak skúsim aj sama, ale nenanucujem. zato 12ročný syn už asi ten rok/dva nemá moc chuť sa stískať s mamou :D občas dám nejaký ten náznak, ale jeho skôr už len tak potľapkám chlapsky po pleci alebo tak. takže ak tvoja ešte stojí o pusinky a pod., dávaj, koľko chce ;)

andrejka1974
27. júl 2020

Tak ja mam doma skoro 12 rocnu a ona vzdy vecer da tatinkovi aj mne pusu a robi to od seba proste to tak chce

marcellka32
28. júl 2020

Mám 10 (syn) a 12 (dcéra) a každé ráno a večer sa potulime a dáme pusu..syn sa tuli ku mne aj cez deň doma, no na ulici sa ho nesmiem ani dotknút, trapas 🙂

svettii
28. júl 2020

Ak sa to malej páči tak ako prečo nie. 10 ročná je stále ešte detské dieťa, teda podľa mňa by mala byť a takéto prejavy lásky sú super

kristiii
29. júl 2020

Akoze prečo by ste to nemali robiť? Ja sa teda s mojim už veľmi nehrám, občas nejakú spoločenskú hru, prípadne karty, celé dni totiž rieši kamarátov, ale pomojkat sa veru príde niekoľkokrát denne a bez uloženia a pusy na dobrú noc by snáď ani nezaspal 🙂

hettinka
2. aug 2020

Mame deti 13 a 19 ročne a venujeme sa im, koľko sa len dá. Mame rodinne aktivity, chodíme na dovolenky, výlety, športovať. Detisu tak vychovane, je im s nami dobre a nám s nimi. To najvzácnejšie, co rodič môže dieťaťu dat, je čas.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli