Ktorá Základná škola v Košiciach je dobrá?

yvka
11. jan 2009

Ahojte, vie mi niekto poradiť, ktorá ZŠ v Košiciach je dobrá? Bývame v Starom meste. Počula som o ZS novomeského. A čo ZS Staničná? Pozná ich niekto?

s20
3. feb 2013

@andrea.m
prepacte, len pri tolkej mudrosti, ktora zs je naj, vam unikli "vase znalosti?" - mnozne cislo piseme pridavne meno s makkym " i ". Ak ste ucitelka, ak nie treba sa pozriet synovi do zosita ak sa s nim vy ucite ........ 😉

s20
3. feb 2013

Je tu hodnotenie skol aj v Kosiciach, neuznavam hodnotenie skol podla toho, ktora babka povedala ... http://blog.etrend.sk/inekomenty/2013/01/17/kam... .

s20
3. feb 2013

@andrea.m ..... tak o tom silne pochybujem

andrea.m
3. feb 2013

@s20 do prvého ročníka školského roku 2013/2014 napríklad patria deti narodené od 1.9 2006 do 31.8 2007 a na zápise na ZŠ Kežmarska 28 v KE boli deti narodené od mája 2007 odpísane na odklad. Presnejšie ich rodičom bol odklad navrhnutý a to bez toho aby sa daná učiteľka čo len na dieťa pozrela alebo ho preskúšala. A túto informáciu mám priamo od rodičov dotyčných detí.A tiež som ju sama zažila 4 roky dozadu hoci môj syn je marcovi videla som ako sa správajú k rodičom mladších detí. Samozrejme že ZŠ Kežmarska 28 je jedna z najlepších v Košiciach keď ma v ročníku o rok strašie deti oproti ostatným školám. A teraz ťa prosím aby si na moje príspevky prestala reagovať nakoľko ma tvoje komentáre urážaju a obťažuju. Tak ma prosím ťa nenúť aby som musela kontaktovať adminov.

andrea.m
3. feb 2013

@s20 a nie som učiteľka. nikoho pravopis neučím ani netvrdím že ho ovládam. mimochodom na pravopisné chyby vás upozornila uživateľka @maznacik007

maznacik007
3. feb 2013

@s20 tu su reakcie rodicov, ktori mali alebo maju dieta na danej skole... su to ludia s tisickami prispevkov, ktori na fore funguju uz roky a ich hodnotenie je podstatnejsie ako kuvičie reci jednej pani (z danej skoly) ktora tu ma vsecho vsudy menej prispevkov ako je prstov na rukach a aj to vsetky k tejto teme...

rodic si dokaze nazor urobit aj sam .... a ja ked citam vase prispevky tak istotne by som svoje dieta do vasej skoly nedala lebo ak takto jednate na fore... ako musite potom jednat v reali a najma ak sa vyskytne nejaky problem...

ak vam to urobi radost kludne dajte aj tento moj prispevok vymazat ako tie predtym .... len vy sama tym ukazujete co ste...

andrea.m
3. feb 2013

@s20 opakujem už po neviem koľký krát že ja som nehodnotila školu zš kežmarska28 v košiciach podľa toho čo jedna babka povedala ale na základe VLASTNÝCH skúseností

s20
4. feb 2013

pre andrea. ...; maznacik007 .... Prajem vam vsetko krasne v tomto roku, nech ste zdrave a nech sa Vam dari vo Vasom pracovnom (ak pracujete) aj v osobnom zivote. Nema vyznam s Vami o niecom komunikovat. Dakujeme za Vase prispevky. S pozdravom citatel

mystery7
6. feb 2013

prosim vas, ako je to s druzinami?? Ked rodicia musia o 6 odovzdat dieta a mozu ho vyzdvihnut o 16??? Da sa to zvladnut?

andrea.m
8. feb 2013

@mystery7 dá. náš filipko je v družine bežne od 6.00 do 16.30. niekedy si tam aj domáce úlohy napíše. 😉

mystery7
11. feb 2013

@andrea.m vdaka za info. Mam stres z toho, ze pojdem do prace a ako budeme stihat s detmi skolu a skolku 🙄

gabika7706
11. feb 2013

@mystery7 ja som tento prvy rok (K prvacka, M "prvak" v skolke) zostala doma...

blumka
11. feb 2013

ahojte, prosim vas, nema tu niekto skusenosti alebo nejake info o ZS na Cordakovej?

andrea.m
11. feb 2013

@mystery7 ale ved máš ešte kopu času. nestresuj sa zbytočne takto dopredu 😉

andrea.m
11. feb 2013

@blumka pozri temu ktorá škola v košiciach je dobra

andrea.m
11. feb 2013

@andrea.m no a tak to vyzerá po zlej službe 😀 že neviem ktorú temu čítam 😀 😀 😀 😀

blumka
11. feb 2013

@andrea.m 😀 😀

mystery7
12. feb 2013

@gabika7706 @andrea.m ja ale musim uz riesit pracu ☹ snad to bude lepsie ako ja ocakavam.

Inac mne sa este casto sniva, ze sa zobudim doma u mamy, mam asi 10 rokov a nestiham do skoly, lebo som zaspala. Budim sa cela spotena ☹ na nervy

andrea.m
13. feb 2013

@mystery7 😀 😀 😀

andrea.m
13. feb 2013

@blumka no super. a ešte som ten príspevok poslala aj sama sebe 😲 😲 😲 tomu sa vraví prepracovanosť či? 😀

blumka
13. feb 2013

@andrea.m no veru, mala by si brat dovolenku 😀 Tvoje deticky chodia na Bernolakovu cirkevnu? dobre som citala?

andrea.m
13. feb 2013

@blumka zatiaľ iba filipko. tamarka až od septembra.

blumka
13. feb 2013

@andrea.m aha, ok. a ako si spokojna s ucitelkami? da sa s nimi normalne komunikovat?

andrea.m
13. feb 2013

@blumka áno. ja mám zatiaľ taký pocit že tam sa dá s každým normálne komunikovať. aspoň ja osobne som nestretla nikoho kto by ma nechcel vypočuť. Filipko ma triednu takú staršiu pani niečo tesne pred 50 rokov (môj odhad) a my s manželom ju voláme salámistka, lebo tak ako je prísna tak v pomere 1:1 nerobí z komára somára. ale zase by som bola rada keby Tami dostala niekoho iného aby ich neporovnávali kedže sú úplne ine povahy? boli ste tam na zápis?

blumka
13. feb 2013

@andrea.m nie, este mame rok na rozhodnutie 😀 ale ja uz teraz hladam a zvazujem 😉 sama som ucitelka, takze to mam ako diagnozu 😀

larosa
26. feb 2013

@iveta2601 moje dievčatá chodia na Belehradskú, do 1. a 3.ročníka, staršiu sme sem dali len v septembri, nie je nadšená, nejako sa nevie zaradiť a nájsť si kamarátov, ale ja ako učiteľka I.stupňa som spokojná aj s učiteľkou- je to riadna dračica 😀 a u prváčky je to pohoda 🙂 určite by som nevolila juhoslovanskú, je tam veľa cigánov.....kamarátky majú deti na bruselskej aj na cirkevnej a sú spokojné 🙂

simona1112
6. mar 2013

@dianka2374
no tak kežmarsku 28 nepoznám ale viem od odruhích že nemajú dobré meno. Môj syn chodí na kežmarskú 30 a je podúroveň. Niekedy mala meno ale teraz je tam šikanovanie ktoré sme prežívali aj my. Šikanovani je nielen zo spolužiakov ale aj už učitelia začínajú. A dobré učiteľky odišli vedeli asi prečo a preto aj my rozmíšlame o preklade na Bernolakovu 18.

idris
19. mar 2013

Ahojte babule je v Ke nejaká základná škola s výukou len v anglickom jazyku ??

moira16
20. mar 2013

Od septembra sa otvara evanjelicka zs na Exnarovej.

henuka
26. mar 2013

ZS Považská,je otrasná škola, chodí tam aj môj syn, rozmýšľam o preložení, stupnica hodnotenia žiakov čo sa týka učenia je prísna je rovnaká ako pre prvý stupeň aj druhý stupeň.Nie som spokojná s učiteľkou.A to miešanie detí normalne a hokejisti, všetko sa im prispôsobuje, men ísa im rozvrh 2* do roka.