Ktorú špecialnu školu v Prešove vybrať?

mandm
23. máj 2019

Zaujímali by ma skúsenosti rodičov detičiek, ktoré navštevujú špec. skolu v PO - Masarykova alebo Matice Slovenskej? Máme doma budúcu prváčku a riešime dilemu, na ktorú školu ju zapísať. veľmi pekne ďakujem 🙂

sisa_s
23. máj 2019

Kamoška bola nespokojná s Maticou, lebo tam bolo pred pár rokmi veľa rómov a počas prestávok to bola hrôza na chodbe, čo vystrájali deťom 🙂 teraz neviem, aká je situácia

mandm
autor
24. máj 2019

@sisa_s ach jaj ☹

katarina161
24. máj 2019

U mna jednoznačne vyhrava v tomto smere Masarykova

mandm
autor
24. máj 2019

@katarina161 a môžem sa opýtať na dôvody? chceme si byť naozaj istí, že robíme správnu voľbu. ďakujem 🙂

katarina161
24. máj 2019

@mandm Studovala som roznu specku a praxovala som vsade mozne. Deti maju veeela moznosti na rozvijanie a zlepsenie ich zdr.stavu. Su zapojeny do vela projektov. Skola ma velmi dobre vybavenie. Detom sa venuju, pokroky vidno. Ucitelia plne kvalifikovany a stale za zdokonaluju.

katarina161
24. máj 2019

@mandm Ak sa neviete rozhodnut, preco nezajdete na obe skoly? Kludne chodte, tam vam vsetko poukazuju, vysvetlia, usmernia ...

mandm
autor
24. máj 2019

@katarina161 už sa stalo. boli sme v oboch školách, mňa však zaujímajú konkrétne skúsenosti. Jedna vec je ako sa prezentuje škola a druhá ako to tam naozaj chodí