Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ktorý deň idú vaše deti naposledy do školy?

lilimoni
5. jún 2015

Ahojte. Idu vase deti 29. a 30.6. do skoly alebo uz maju volno. V nasej skole koncia v piatok 🙂

loginexistuje
5. jún 2015

Skolske prazdniny urcuje ministerstvo skolstva a su na svk vsade rovnake

lilimoni
autor
5. jún 2015

Mne triedna povedala, ze uz v pondelok a utorok budu mat deti volno 🙂

katy2
5. jún 2015

Skolsky rok konci 30.6. Ak niekde deti dostanu vysvedcenia uz v piatok 26.6., je to preto, lebo riaditelia prislusnych skol udelia ziakom dva dni riaditelskeho volna.... Ak ich neprecerpali v skolskom roku a usetrili na koniec roka, maju to v kompetencii 🙂

lilimoni
autor
5. jún 2015

Riaditelske volno nemali vobec 🙂 tak asi preto su doma 🙂

katy2
5. jún 2015

@lilimoni ano, doma budu preto, lebo dostanu riaditelske volno 🙂

zzzzz11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katy2
5. jún 2015

@zzzzz11 som ucitelka 🙂 viem presne, aka je organizacia skolskeho roka... 😉 takze netreba sirit dezinformacie 🙂

susminka
5. jún 2015

Prazdniny zacinaju az v stredu 1.7, a tak to mame aj my... do 30.6 su v skole.

katy2
5. jún 2015

@zzzzz11 napr. tu: http://kalendar.azet.sk/prazdniny/
a takych odkazov mas na nete nespocetne vela... prazdniny zacinaju v stredu 1.7.

lilimoni
autor
5. jún 2015

Preto som sa pytala, ci mi nehrabe nahodou. Tiez som si myslela, ze este pondelok a utorok budu v skole 🙂 a ucitelka mi vravi, ze koncia v piatok 🙂

katy2
5. jún 2015

@susminka samozrejme... niekto sa tu prezentuje ako najmudrejsi na svete a este takym stylom.... co uz... 😉

katy2
5. jún 2015

@lilimoni je to tak, ako pisem.... @zzzzz11 nema pravdu

lilimoni
autor
5. jún 2015

@katy2 takze to maju v nasej skole ako riaditelske a nehrabe mi 😀

katy2
5. jún 2015

@lilimoni ano... maju riaditelske... aj moja neterka takto koncia.... je to na rozhodnuti riaditela, ale na vysvedceni budu mat napisany datum 30.6.

zzzzz11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilimoni
autor
5. jún 2015

@katy2 jaaaj dobre vediet aby som ho nevratila opravit s chybnym datumom 😀

katy2
5. jún 2015

@zzzzz11 v pohode, ale da sa reagovat aj slusnejsie.... 😉

tilly
5. jún 2015

aj my koncime v piatok, huraaa

yukki
5. jún 2015

To ma teda ani nenapadlo, že by mali končiť v piatok......hm.....musím zistiť.

csenibaba
6. jún 2015

@lilimoni Ahoj,nasa dcérka sobotu 27.6 ide na posledy do skoly vtedy dostanu vysvedcenie,a 29-30.6 uz majú prázdniny🙂

libka1
6. jún 2015

@csenibaba v sobotu? to ako kedysi, ze pracovne soboty 😀

lilimoni
autor
6. jún 2015

@libka1 my to na "juznej zemy" mame iny svet 😀 by si sa niekedy cudovala 😀 😀 ja ked chcem rozky alebo chleba, tak si musim objednat v obchode 😀 😀 😀 takze sobota mi vobec divna neprisla 😀

libka1
6. jún 2015

@lilimoni ja som tiez povodne z juznej zeme.. teda nie uplne najjuznejsej, ale predse len 😀 no ale sobota 😀 to sa mi este ani ku Komarnu nehodi 😀 😀

lilimoni
autor
6. jún 2015

@libka1 je to take netradicne 😀 to nepopieram 😀

csenibaba
7. jún 2015

@libka1 ano sobotu,lebo my na dedine máme 2 základné skoly a 2 skõlky ,a postupne ten posledny tyzden majú rozluckové,ut.st.stv.a piatok,.A piatok má rozluckovú madarská zakl.skola a ten den deti vysvedcenie nedostanú,preto musia íst sobotu do skoly pre vysvecko.🙂,a na pondelok a utorok dostali riaditelske volno..

libka1
7. jún 2015

@csenibaba sak teda sa oplacko ked uz v pondelok a utorok nemusia, ale este som sa s tym nestretla 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli