Ktorý z týchto kočíkov vybrať?

andrejkaa23
28. feb 2010

Ahojte riesime dilemu 😒 Pacia sa nam kociare:Casualplay S4 a Concord Fusion.Ktory je podla vas praktickejsi?Ake mate skusenosti? 😉

ema.nz
28. feb 2010

jednoznacne casuaplay!!!!!!mala som S4 a teraz mam concord neo a ten mu nesiaha ani po paty 😒 😠 😠

andrejkaa23
autor
1. mar 2010

Diki ja mam doma Casualplay S4 ale manzel hovori ze concord.Co sa tyka casualplay S4 mam ho a som s nim straaasne spokojna.Mala ho aj Sofinka no potom som otehotnela s Philipkom a len som dokupila vanicku a ma ho Philipko Maxim.Pomali sme nasadili sportak ved uz je pekne pocasie.Aj ja manzelovi hovorim ze naco by sme kupavali ked mame doma jeden super kociar. 🙂

andrejkaa23
autor
3. mar 2010

no co kde su odpovede? 😀

deina
3. mar 2010

Asi malokto mal oba kociky. Ja mam Concord Fusion a som s nim velmi spokojna. Pre nas by bol Casualplay asi maly, v tomto kociku sa krpec rozvaloval ako na gauci. 😅 Chyba mi vsak otocna sedacka na sportaku - nove Jane ho maju (vyzeraju velmi podobne Concordom) a vraj aj nove Casualplay, ale tie neviem, ci sa uz daju dostat.

miskinadamko
3. mar 2010

andrejka ja som mala obidva kociky od concordu aj neo aj fusion a obidva su vynikajuce, fusion je taky multifunkcnejsi v tom ze zvladne aj iný ako mestsky teren a neo ma zase vyhodu v tom ze ma otocnu sedacku. S4 je velmi pekný kocik ale tak pre dieta do roka mozno do 1,5roka aj to pochybujem, ja som ho isla kupovat ked mal malý presne rok, na 100% som bola pren rozhodnuta ale ked som ho v predajni do neho posadila hlavu mal az na streche a opierka noh je velmi vysoko tak mal nohy strasne pokrcene, vyzeral v nom jak v kociku pre babiky bolo ho plný kocik a to mal rok a je skor drobnejsi.takze sme ho nevzali prave kvoli tomuto a kupili sme fusion. a este je na moj vkus aj dost otvorený hlavne z bokov .ak chces kocik tak do roka s tým ze budes potom menit tak si myslim ze je vhodny ale pokial ho chces vyuzit dlhsie tak je urcite praktickejsi fusion

livia76
3. mar 2010

MISKINADAMKO 😉 naša má viac ako 3 roky a vozíme sa stále v S4 najnovšie sa malá po roku rozhodla, že bude opať v kočiari ležať 😀 😀 😀 tak sme sa smiali 😀 no bola spokojná 😵

andrejkaa23
autor
3. mar 2010

livia76
My mame 3 rocnu Sofinku a uz sa nevozi lebo Casualplay S4 prenechala Philipkovi. 😀 Sak si pozri fotoalbum ked chces. 😉

livia76
3. mar 2010

Andrejka, Sofinka je veľká slečna 😉 našu Lesiu nemá kto v tom kočiariku vystriedať 😀 😀 😀 ta je lenivec a ešte sa rada povozí 😵 , ale ako vidím zdá sa, že u vás sa ani Philipko dlho v S4 neohreje 😵 gratulujem k tehu 😵

andrejkaa23
autor
4. mar 2010

Diki 😵 no uvidime mozno kupime Phil&Teds alebo Concord fusion preto som zalozila tuto temu. 😀 Uvidime.

ema.nz
4. mar 2010

tak to uz radsej Phil&Teds Vibe ja brutalny 🙂

livia76
4. mar 2010

😉 Aj ja by som brala vo vašom prípade Phil&Teds 😉 ani by som o inom neuvažovala 😵

andrejkaa23
autor
4. mar 2010

😵 ok muzno dovredy vymyslia novy kociar ale to je asi vo hviezdach a potom chcem len odpocivat nie zhanat veci. 😉

deina
4. mar 2010

Vibe vyzera super a este nieco podobne je aj toto: http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co... (ale Vibe je krajsi)

kessiee
4. mar 2010

phil & teds urcite 😉

andrejkaa23
autor
7. mar 2010

Ok baby 😵

marselitta
7. mar 2010

ja som mala aj S4, aj Fusion, ale predala som oba. S4 je naozaj super kočík, krásny, ale veľmi malý, takže väčšie dieťatko sa v ňom dlho nepovozí. Fusion je fajn kočík, ale kolekcia 2008 určite lepšia, ale výhrady som mala, že sa mi zdal dosť tvrdý do terénu, vadila mi priesvitná strieška a to, že sa nedá otočiť smerom ku mne. Ale je naozaj veľký, priestranný a ľahko sa skladá. Záleží, čo človek čaká.

andrejkaa23
autor
9. mar 2010

no baby uvidime. 😵

elixia
9. mar 2010

myslite,ze fusion ma dost velku vanicku aj pre jesenne babatko na zimu s fusakom? mate skusenosti,ze sa tam v pohode vojde bez toho aby bolo natlacene ako sardinka? 🙂

deina
10. mar 2010

Ja mam jesenne babo a zatial sa zmesti. Ale uz nepouzivam fusak, tak neviem, ci by sa zmestil aj s fusakom - on bol ale dlho taky mensi.

andrejkaa23
autor
12. mar 2010

My mame casualplay a teraz sme uz objednali Jane Slalom .Nakoniec sme sa takto rozhodli lebo je velky,pohodlny,moderne rieseny a pre nas ten kocik vsetko splna.Ked sa to narodi tak potom kupime Phili&Teds Vibe.Najprv nech sa mala povozi normalne aj Philipko bude vacsi Sofinka ta uz bude mat 4 takze nevidim problem.
😵

andrejkaa23
autor
13. mar 2010

ahojte baby pochválim sa vám uz mame kocik.Concord Fusion krypton.Kamoska my dala kolekciu 2008 ale aj tak som rada.A vcera mi dala sesternica vanicku z kolekcie 2010 tiez krypton lebo ona uz pouziva sportiak.A ked jej mala Miska podrastie da mi aj sportiak takze 2 skoro rovnake kociky.
PS:Ked chcete fotky su v albume. 🙂 Juuj som taka rada.Philipko uz skusal.Aj Sofinka ale ta uz na kociky neni zviknuta ta skor na kocikovanie Philipka.A pochvalovala si ze ovela lepsie ako casualplay S4 ale ona tomu nerozumie 🙂 .

elixia
13. mar 2010

andrejka, koko tych kocikov vlastne mate? 😀 len ze vcera si pisala ze ste objednali Jane...inak, velmi pekny je ten fusion,ak si ho kupila za dobru cenu,tak este lepsie 😀

andrejkaa23
autor
13. mar 2010

diki hej objednany no mame jane slalom a concord fusion casualplay sme dali rodine.teraz jazdi philipko na jane slalom.az ked bude mrnus narodeny a vacsi kupime phil&teds vibe.

andrejkaa23
autor
17. mar 2010

ale vsetko sa uvidi 😉

andrejkaa23
autor
26. mar 2010

no neuverite predala som Jane Slalom lebo moj genialny manzel kupil Stokke Xplory 😉

askorka23
29. mar 2010

cafte to som ja andrejaa23 len som si zmenila nick z urcitych dovodv 🙂