• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Materská škola Nešporova v Košiciach. Sú vaše deti spokojné?

24. novembra 2012 
Ahojte mamky, chcela by som poprosit, ak je tu niekto, koho deticky navstevuju tuto skolku, ci by mi nenapisal nejkae info ako to tam chodi, ake su ucitelky, ci su tam vase deticky spokojne, ci musia vsetky deti poobede spinkat, a pod. :slight_smile: moja dcera tam totiz nastupuje teraz od utorka a ja uz doma po nociach revem, ze ako to tam bude zvladat. dakujem :slight_smile:
25. aug 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no teeeeda :confused: dufam ze tam nebude tana chodit sama :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. aug 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka veľmi rada by som ti pomohla ale bohužiaľ môj syn chodí o ulicu vyššie na kežmarsku
25. aug 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
adka - dakujem :slight_smile: tak budeme musiet zistit same, co nas tam caka :slight_smile: ja len dufam ze ucitelky tam budu v pohode, lebo moja dcera je neskutocne aktivne dieta :grinning:
26. aug 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka a môžem sa spýtať kde bývaš? možno sme susedky :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
byvam na slobody, oproti lidlu :slight_smile: a ty? ja som inac chodila do skoly na kezmarsku, ale ze aj skolka je na kezmarskej, to som netusila, to by sme mozno mali este blizsie, no ale uz sme prihlasene na nesporku - kde asi budeme chodit same :grinning:
26. aug 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na kežmarskej ten malý 3posch.blok rovno na zákrute.rovno oproti kežmarskym zakladkam. a na ktoru si chodila 30 či 28 lebo ja mam dilemu čo s filipkom o rok
26. aug 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som chodila na 28 a ak tu este budeme byvat aj vtedy, ked pojde tana do skoly (o 3 roky), tak by som ju tam dala tiez. je to dobra skola, hlavne co sa tyka cudzich jazykov, tak maju dobrych ucitelov (ja totiz pracujem - teda ked nie som na materskej:slight_smile:) v jazykovej skole a vela deti co k nam chodili, tak chodili prave na 28). a co si ja pamatam, tak vsetci ucitelia, co ucili mna, boli super, nikdy ziaden problem.....ale to uz bolo daaavno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale myslim, ze niektori tam este stale ucia :slight_smile:
27. aug 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nahodou neviete niekto ci strajk plati aj pre nesporovu skolku? sme boli chori a neviem, ci ano alebo co.
24. nov 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok