Mgr. Viera Bilková - učiteľka Nábrežie Mládeže Nitra

nr233
4. dec 2016

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať ci tu niekto z NR zo základnej školy Nábrežie mládeže nemá problém z horeuvedenej pani učiteľky Mgr Vieri Bilkovej

fidorka7
5. dec 2016

@nr233 no takže:
1. máš problém so slovenčinou
2. pozor aby si vypisovaním takýchto tém nemala i iný problém, ja nájsť svoje plné meno a ostatné údaje na základe ktorých ma je možné identifikovať /pracovisko/, riešim Teba ale úplne iným spôsobom a na iných inštitúciách
3. ak máte s danou pani naozaj nejaký objektívny a preukázateľný problém, riešte ho s ňou alebo s jej nadriadenými.
Či pomôže Ti zistenie, že nie si sama? Čakáš, že niekto iný to porieši za Teba?

loginexistuje
5. dec 2016

@fidorka7 neriesim tuto pani ani pani ucitelku, tiez si myslim ze to treba riesit jednak s rodicmi spoluziakov, potom s riaditelom, zriadovatelom a pod.

Ale na druhej strane, pani ucitelka je zverejnena na stranke skoly ako ucitelka a je uplne relevantne aby boli na nu napr. referencie ako su aj na lekarov. Na tejto stranke najdes plno diskusii kde sa stazuju na lekarov nemocnice ... a pod skolstvo a zdravotnictvo su verejne sluzby platene z dani obcanov inak

loginexistuje
5. dec 2016

@nr233 ale inak podla netu mate dnes rodicovske zdruzenie tak sa tam porozpravaj aj s inymi rodicmi a uvidis.

fidorka7
5. dec 2016

@loginexistuje tak potom by bolo objektívne a správne neschovávať sa za anonymný nick ale sa pod svoju skúsenosť podpísať. Neznášam ľudí, čo dokážu anonymne niekoho ohovoriť, očierniť bez toho, aby sa dotyčný mohol brániť. Poškodiť niekomu meno je ľahké a niekedy sa už škody ani nedajú napraviť.
A na takýchto anonymných fórach beriem s rezervou, čo sa o kom píše.
Napriek tomu, ako autorke pomôže, ak sa tu spoločne s niekym ďalším anonymným, "odbavia" na nejakej učiteľke? Vyrieši to jej problém?

guinevre
5. dec 2016

Najprv som nechcela reagovat, ale nakolko aj ostatne baby tu napisali podobny nazor, napisem aj ja. To, ze chces vlacit cudzie meno po fore viac hovori o tebe ako o tej ucitelke. Mozno ste problem tvoje dieta alebo ty? Je kopa rodicov co si mysli, ze ich dieta je idealne a premudrele, a ucitelia su zli. Kazdopadne, taketo veci sa riesia v skole, s ucitelkou a riaditelom.

99renca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz