Názor na inkluzívne vzdelávanie

peter1993fifuk
15. apr 2018

Ahojte,
v súčasnosti je inkluzívne vzdelávanie veľmi horúcou témou a zda sa, že náš vzdelávací systém ide touto cestou aj keď iba pomaly. Mňa zaujímalo aký názor na to majú rodičia na Slovensku a preto som sa rozhodol tejto téme venovať svoju diplomovú prácu.

Súčasťou tejto práce je aj anonymný dotazník, ak by ste mali záujem sa podeliť o svoje názory a postoje - môžete tak učiniť na tomto linku https://goo.gl/forms/nti9ljT3jhrJn8EW2

Svoje zistenia budem taktiež zdieľať na týchto stránkach až bude moja diplomová práca ukončená, takže budete vidiet aj výsledok svojho príspevku a názory ostatných rodičov vo forme nejakej štatistiky a diskusie 🙂

Ďakujem za Váš čas
S pozdravom,

hettinka
15. apr 2018

@peter1993fifuk dotaznik funguje iba pre rodičov deti s diagnozou. Ak mám zdravé dieťa a preskočila som otázky, nedá sa odoslať.

vulka
16. apr 2018

Veď ten dotazník nefunguje. Názor na inkluzívne vzdelávanie mám, ale nemám znevýhodnené dieťa. 🙂

peter1993fifuk
autor
16. apr 2018

Ďakujem za záujem, dotazník funguje aj pre rodičov detí bez znevýhodnenia, treba iba zakliknuť možnosť "žiadne" pri otázke ohľadom znevýhodnenia dieťaťa 🙂 Dúfam, že to vyjasnilo problém!

peter1993fifuk
autor
16. apr 2018

@vulka
@hettinka Ďakujem za záujem, dotazník funguje aj pre rodičov detí bez znevýhodnenia, treba iba zakliknuť možnosť "žiadne" pri otázke ohľadom znevýhodnenia dieťaťa 🙂 Dúfam, že to vyjasnilo problém!

moni73
16. apr 2018

@peter1993fifuk vyplnene, odoslane. V otazke c 19 je hrubka.

peter1993fifuk
autor
16. apr 2018

@moni73 Ďakujem veľmi pekne 🙂 opravené