Neštandardné obaly na prvácke zošity. Poradíte?

nevestickka
12. sep 2015

Maminy prvákov, kde ste prosím zohnali obal na pracovný zošit "Písanie" k šlabikáru? Je to vlastne formát A4, ale naležato, takže potrebujem, aby ušká boli na tých kratších stranách.
Nikde neviem zohnať, v Ševte ich vraj ani vôbec nepredávajú 😒
Pani učiteľka však trvá na tom, že zošit musí byť zabalený 😢 Vyrábajú sa také vôbec?
Ďakujem za každý tip!

loginexistuje
12. sep 2015

nie nepredavaju ich .. ja som si ho vyrobila z dvoch zositov na A5.

henikav
12. sep 2015

My balime nestandartne knihy aj zosity do normalneho baliaceho papiera. alebo do priesvitneho samolepiaceho

pribinak
12. sep 2015

Však si vyrob obal sama doma

slunce3
12. sep 2015

Obrus,baliaci paprie,usi alebo uhackuj. Na vrh potom len nalep lepku s nazvom a menom a mas po probleme

motiilik
12. sep 2015

U nas ich predavaju...mam doma po dcere z minuleho roka jeden...

lucia030209
12. sep 2015

V Žiline mali v papiernictve Titi v Auparku, ale žltý.

lubina
12. sep 2015

aj ja som ho hladala, presne na to pisanie. Najskor som obalila dcerke zosit do detskeho baliaceho papiere, takeho so psikmi 🙂 . Ale dcerka tiez prisla domov s tym, ze deti tie obaly maju 😠 ...tak som hladala...niektore papiernictva o takom obale ani nepoculi a tvrdili, ze to neexistuje...ale existuje. Nasla som taky obal normalne v obchode v LM - Dobre papiernictvo sa ten obchod vola. CIze obal existuje , je to klasicky priesvitny obal, velkost A4 nalezato...

maja2039
12. sep 2015

predavaju v paspiernictve uni obaly 🙂
http://www.skolske-tasky.sk/23694-Univerzalni-o...
treba hladat aj seft aj papiernictva maju rozne obaly ktore sa daju upravit podla potreby

katkasofi
12. sep 2015

U nas v dedinskej drogérii som ich kupovala. Aj jednej mamičke som ich poslala poštou. Jeden stoji 0,50 e, takze existujú 😉

bonaqa2013
12. sep 2015

Tiež nadávam každý rok že prečo dávajú také formáty na niektoré knihy resp. prac zošity.... Nechápem čo ich k tomu vedie, prečo nemôže byť formát rovnaký.... 😒 😒 😒

jeennyv
12. sep 2015

Ja tiez viem, ze ked pobehas tie obaly existuju, ja som pred rokmi take mala a to dnes uz su tie papiernictva daleko v inom leveli.... ale u nas doma ficalo vyrobit si na taketo atypicke knizky obaly z klasickych, bud sa tie zahnute casti odlepili a nejak poposuvali alebo sme tu i tam odstrihli a bolo 🙂

jankanelka
12. sep 2015

Ja som ho zohnala hned v prvom papiernictve, kam som vosla, podla mna bol drahy, ale co uz...

janinah
12. sep 2015

obaly netypických rozmerov vyrábam sama .......aj v ďalších ročníkoch také budú,nebudem celé mesto kvôli tomu obehávať

adulla2
12. sep 2015

dajú sa vyrobiť doma ale ja som ich bez problémov kúpila