Nezvládnuteľná 7 ročná dcéra

patkamarkusdonafre
19. júl 2017

ahojte maminy
idem si k vam po radu mam sedem rocnu dceru a je totalne nezvladnutelna uz aj najmladsi ma z nej strach...je dost agresivna a ozaj sa uz neda zvladnut...navstevujeme aj psychologa ale ziaden vysledok...uz som aj ja skoncila na psychologii lebo uz neviem ako...poradte prosim...dakujem krasne

deti95060810
19. júl 2017

a čo tak psychiater - keď je dcéra agresívna...

danusskaaa
19. júl 2017

Hlavne to nevzdavat!!!!!! Riesit kazdy problem (po dobrom ak sa neda tak po zlom)!!! Treba zakrocit teraz, lebo bude neskoro... drzim prsty. Nenapisala si s cim je problem, preco je agresivna...? Tak radim zajst za psychiatrom uz!

mummy01
19. júl 2017

@patkamarkusdonafre a v com je vlastne problem? Aku mate doma situaciu,preco je agresivna,co jej vadi? Velmi malo informacii si dala,dieta zrkadli vsetko co sa okolo neho deje.

petra9517
19. júl 2017

Ja mám na toto jednu overenú ''terapiu'' ... metóda ONE BRAIN. http://www.metodaonebrain.sk
Žiadny psychológ ani psychiater vam nepomôže, pokiaľ je niekde blok, ktorý to celé spustil,treba sa vybrať týmto smerom....môžem len odporučiť. Z vlastnej skúsenosti.
Držte sa, veľa síl prajem.

jeennyv
19. júl 2017

@patkamarkusdonafre mna tiez zaujima, v ktorych situaciach sa to prejavuje, aky ma vztah so surodencom, vekovy rozdiel medzi nimi, pripadna ziarlivost, nic nie je bez priciny a co hovori psycholog, ked pises, te vlastne nic z neho

eko22
20. júl 2017

Nevzdávať to, treba to riešiť kým má sedem rokov a nie sedemnásť, vtedy by to už bol väčší problém. Ak nepomáha psychológ tak skúste aj psychiatra. To nie je žiadna hanba keď sa tak môže uľahčiť život vám aj jej 🙂 Budem vám držať palce aby sa to zlepšilo

keram3053
21. júl 2017

mozno riesite len dceru, a problem moze ist niekde z vnutra rodiny...a jej spravenie je len vysledkom toho
ale nemusi to tak byt
ja sa s detmi snazim rozpravat, a poukazovat na priklady - pozitivne aj negativne
napr. videli ste ako sa choval ten chlapec...
a deti si to vsimaju-lebo mi vzdy potvrdia ze si to vsimli a potvrdia ze to nebolo pekne
niekedy aj mna este upozornia, a ja si tiez pred nimi priznam ked mam chybu
cital som jednu zaujimavu knihu, mne sa pacila, doporucujem
Jak vychovat děti a nepřijít o rozum-Kevin Leman

katarina_k11
10. aug 2017

Aj ja odporúčam metódu onebrain, nám s mladším synom neskutočne pomohla pri záchvatoch zlosti... a to sme s ním už vyskúšali všeličo...