Obchod s rovnakým oblečením pre matku a dcéru

lola292
22. júl 2017

Chcem si otvoriť butik s oblečením zameraný na rovnaké oblečenie napr. Mama a dcéra alebo mama a syn, otec a dcéra alebo syn. Chcem sa spýtať, či má niekto s tým skúsenosti, či sa to ludom páči alebo nie. Vo svojom okolí (prešovský kraj) som nevidela takto nikoho chodiť. Vie mi niekto poradiť????? Ďakujem

zlte_kuriatko
22. júl 2017

@lola292 mne sa to paci je to mile 🙂 keby taky obchod bol isto tam nakupim.. no ako pri vsetkom..zalezi ake ceny by si tam dala 😀 videla som na nete eshop s takymto oblecenim ale ceny podla mna dost vysoke

eeffka
22. júl 2017

@lola292 podla mna je to infantilne.

tarvika
22. júl 2017

Ja s dcerkou mame par kuskov. Vacsinou ale z netu objednane. Butik si myslim ze by sa velmi neuzivil. Akykolvek nielen takyto konkretny. Vacsina ludi nakupuje oblecenie v znamych retazcoch pripadne cez net, lacnejsie v cinskych obchodoch. Butiky uz su podla mna prezitok.

veronikastrickova
22. júl 2017

Podľa mňa super nápad. Ja mám synčeka a máme pár kúskov rovnakých. Na rodinné fotenie ro je úplná nádhera. 😍

tyelde
22. júl 2017

Ja fanúšik nie som, ale na ploche sa mamičky často pýtajú kde také zohnať, čiže asi áno 👍

lenadka
22. júl 2017

Ja rada rovnako obliekam deti a ja s nimi, väčšinou sa za nami otáčajú, minule jedna mamina z auta palec hore, alebo ak niekam vojdeme chvália nás aké sme pekné 😍

lolalita
22. júl 2017

Mne sa to paci a kupujem take oblecenie cez net pre mna a pre syna a niekedy aj pre tatina a maleho. Netvrdim, ze tak chodime stale, ale su prilezitosti, kde ideme rovnako. Tazko sa to zhana. Ked obchod otvoris, mas vo mne zakaznicku.

3009
22. júl 2017

@lola292 dúfam, že to nemyslíš objednávať cez aliexpres, lebo čo sme objednali tak hrôza. Ak by si to šila, tak je to OK, ale zas závisí aké dáš ceny.

lola292
autor
22. júl 2017

Našla som veľkosklad oblečenia v polsku a patrí to medzi top polskych znaciek, ktorá predáva aj takýto druh oblečenia. Chcela by som sa zamerať na predaj rovnakeho oblečenia pre mamu a dcérku do asi 5 rokov, to sa mi zdá byť ešte také milé. Zabudla som podotknúť, že oblečenie by bolo na bežné nosenie napr. rovnake tepláky,tričká, sukňe ,rifle ale aj nejaké špeciálne slávnostné šaty

jankadr
22. júl 2017

Ja sijem oblecenie a dost aj v kombinacii mama&dcera alebo mama&syn,rodina.je to v oblube,ale take nieco ma aj mohito,lindex,trucka malo h&m.
A myslim aj na nete je toho dost.vsetko zalezi od ceny a klientely

bluka2
22. júl 2017

Aj napr. na stranke mile sa da take oblecenie najst. Nevidim dieru v tejto ponuku. Chcelo by to za mna nejaky inovativnejsi napad, ak chces zarobit...

katkalubkova
22. júl 2017

@lola292 podla mna je to vyborny napad! Ak das prijatelne ceny, tak to pojde !
Drzim palce

libawet
24. júl 2017

@lola292 no neviem. Ak má mama 40 a oblieka sa ako jej 18 ročná dcéra napríklad, tak to svedčí o nevyzrelosti tej mamy a ako dcére, by mi to dosť vadilo, že čo, chce mi konkurovať? A napokon takto oblečená matka vyznieva v konečnom dôsledku trápne. Každý sa má obliekať primerane k svojmu veku a postave, pretože niektorí na ulici pôsobia akoby doma nemali zrkadlo, škodia tým len sami sebe.

sophinka17
24. júl 2017

@libawet v komentaroch pise ze pre mamy a dcerky tak do 5 rokov. nie pre vsetky vekove Kategorie,
@lola292 obavam sa ze toho je teraz tolko na nete ze butik by moc nesiel. :/ ked tak skor internetovy obchod . dnes uz vela ludi nakupuje radsej online a mas tam aj nizsie naklady ako na kamenny obchod 🙂

veronikastrickova
24. júl 2017

@libawet 😂 😂 😂 myslím že 40ročná žena sa nebude rovnako obliekať ako 18ročná. Je to myslené pre menšie detičky

eeffka
24. júl 2017

@veronikastrickova
@libawet

myslim ze 40 a 18 uz nema problem sa obliect rovnako v hocijakom obchode 😉
aj ked si neviempredstavit ze by som sla oblecena ja 40r ako moja 12r ( co uz nosi damske XSko) jedna z nas by bola za cudnu 😅

luciamuzlaiova
24. júl 2017

@libawet pochybujem že 18násť ročná dcéra si oblečie niečo rovnaké ako jej mama 😃 Väčšinou vidím aj na nete foto mamičiek kde sú oblečené rovnako s malými detičkami 🙂 Podľa mňa je to milé, mne sa to páči. Ale je pravda že to skôr asi osloví mladé mamičky.

libawet
24. júl 2017

@sophinka17 tak to je ešte viac "na hlavu". Obliekať sa ako 5 ročné decko? To akože naozaj? Možno tak na nejaký detský karneval, tam by to ešte únosné bolo....
@luciamuzlaiova nie. Písala som opačne, neprekrucuj to.

elenita
24. júl 2017

Tak napríklad ja som dala ušiť sukňu z rovnakej látky mne aj 9-ročnej dcérke, a synček má z rovnakej látky motýlika 😉
Je to milé, každá máme samozrejme sukňu zodpovedajúceho strihu a nepripadám si infantilne 😝
Pre deti to nemusia byť len zmenšené kópie dospeláckych šiat... vtip je v tom, pekne to skombinovať... trebárs rovnaká farba, vzor, nejaký detail na šatách... vo všeobecnosti myslím.

sophinka17
24. júl 2017

@libawet tak napriklad toto sa mi nezda neunosne a ani na hlavu.. ale pekne a vkusne. nemusia vsetky deti nosit stale len detske motivy
(tvare som zamazala lebo to mam Foto pozicanu z instagramu a nie je moja)

libawet
24. júl 2017

@elenita áno, takto áno, len niečo alebo len ako rovnaký doplnok.

missdiva
24. júl 2017

@lola292 tiez si myslim, ze su aj pekne outfity mama a dcera a zda sa mi to mile (napr. na foto ako pridala @sophinka17 ) 🙂. Ale byt tebou rozbiehala by som to v Bratislave (teda aspon z mojich osobnych skusenosti si myslim, ze mas vacsiu sancu sa tam uchytit).

lola292
autor
24. júl 2017

Takto, aby som to trošku skonkretizovala tak prikladam tieto fotky z netu. Ja viem, že 15 ročné dievča by si neoblieklo to čo mama, veď by ani na ulicu v tom nevislo. Mám na mysli malé deti asi do 5 rokov!!!!! A oblečenie na bežné nosenie!!!!!myslíte si o tychto fotkach že je to infantilne???? Som vďačná za každý jeden komentár aj za negatívne aj za pozitívne. Aspoň sa budem lepšie vedieť rozhodnúť. Ďakujem

lola292
autor
24. júl 2017

Ešte sa chcem spýtať čo si myslíte je lepšie to otvoriť na nete alebo mať kamennú predajňu????

lola292
autor
24. júl 2017

@3009 nie cez aliexpress ani ine podobne čínske internetové stranky

katkalubkova
24. júl 2017

@lola292 fotky su paradne, ale myslim, ze vacsina z nas to pochopila, teda aspon kto chcel 🙂. Ja si tiez pamatam, ked som bola mala, moja babka bola krajcirka, aj krstna mama a mala som take saty, ako moja mama. Babka nam ich usila. Presne take iste, len boli malicke, ja som mala 5r. a mama 26r. Saty klasicke, nad kolena.
este ich mame aj niekde v dielni, ale uz su potrhane na handry 😀.
Pamatam si, ze sme mali dva druhy siat, bol to v tej dobe, taky bavlneny krep 🙂

lola292
autor
24. júl 2017

@libawet presne si napisala koho takto obliekať nechcem.

lola292
autor
24. júl 2017

@missdiva ja viem, že v Bratislave je veľa vecí možných😃😃 no ja žijem na východe slovenska😧😓 a človek má co robiť, aby sa tu uživil.

libawet
24. júl 2017

@lola292 tak toto je pekné, keď takto si to mala na mysli, tak potom áno, ale aj tá mamička by mala mať na to postavu, lebo tá pani/ skôr slečna na tej fotke pôsobí dievčensky, takže jej to pristane. Ak by to bol iný typ ženy, nemuselo by to vypáliť dobre 🙂

lola292
autor
24. júl 2017

@bluka2 ja netvrdím, že som vymyslela niečo prevratné, to nie. Ja len, že v mojom okolí nič také nie je, alebo som to nenašla/ myslim kamennu predajňu/. Preto sa tu pýtam,že prečo to tu ešte nikto neotvoril. Je to preto, že to tu nikto nechce alebo sa to ľuďom nepáči??????? Alebo!!!!!!!