Odvolanie proti rozhodnutiu o neprijatí na 8 ročné gymnázium

csina
22. máj 2013

ahojte, dcérka robila pred týždňom príjmačky na 8-ročné gymnázium a keďže sa nevmestila do prvej 28-čky, ktorú brali, rada by som podala odvolanie, možno motyka vystrelí a ešte sa jej nejaké miesto ujde po žiakovi, ktorý si vybral inú školu... vôbec však netuším, čo a ako napísať, poradíte???

cawes
22. máj 2013

@csina ak by niekto z tych 28 vypadol tak zacnu brat automaticky dalsieho pod ciarou, myslim ze ina sanca neni.

csina
autor
22. máj 2013

@cawes no viem, že ak sa podá odvolanie, ktoré nepodávajú všetci rodičia, tak sa môže poradie aj trošku prehodiť..potrebujem len vedieť, čo tam napísať..

cawes
22. máj 2013

@csina aha tak to neviem, no ale kukni na google tam urcite take nieco najdes ze co tam napisat

monhla
22. máj 2013

Poraď sa v škole. Triedna učiteľka /alebo výchovná poradkyňa/ by Ti určite pomohla. A prajem veľa šťastia.

csina
autor
22. máj 2013

@cawes tam sú len všeobecné info..akože podať v lehote do 5 dní od doručenia a pod...ja potrebujem konkrétnejšie zneneie..

@monhla ďakujem...

csina
autor
22. máj 2013

@cawes áá...hurá, našla som 😉

patricia2120
20. máj 2023

@csina aj my cakame na vysledok odvolania. Podla zverejnenych novych info po vyjadreni sa rodicov ci ich dieta nastupi/nenastupi na gymnazium to vyzera tak ze dceru prijmu no kym to nie je cierne na bielom sa netesime. A to ze je vikend nam na pokoji nepridava 😑