Paušál verzus kredit pre dieťa

nicky3
16. nov 2017

Maminy poradte mi aký paušal alebo dobijaciu kartu má vaše dieťa ...moj syn ma 11r.má O2kartu kolko prevola tolko zaplatíme doteraz ale vela nevolal faktury mal okolo 3eur mal mobil skor koli kontrole aby som mu zavolala kde je a aby priisel domov proste bezne veci ani nebol naučený nejak vyvolavat ale posledné mesiace ma faktury vyššie viac telef.so spolužiakmi a nedáva si pozor na wifi a tym platime aj za net ...ak máte dobrý typ s kt.ste spokojne budem vdačna za typy ...zvažujem že prejdeme na dobijanie kreditu ale nie som si ista či je to lepšie ..

jaja1979
16. nov 2017

@nicky3 Aj moji maju O2 na fakturu, ale mame dohodu, ze ked prevolaju nad urcitu sumu (kazdy ma inu podla veku), tak si zbytok zaplatia zo svojej pokladnicky - by si neverila, ako si davaju pozor. 😉

lula313
16. nov 2017

No my so sestrou sme mali telefon na kartu a dobili nám rodičia kredit za zásluhu, určite to nebolo Len tak, že tu máš neobmedzený paušál a volaj si koľko chceš, lebo si myslim, že tie účty pôjdu vyššie, čim bude starší a mal by poznať hodnotu penazi😕a takto budeme pristupovať aj pri našich deťoch.

miricka77
16. nov 2017

Ahoj.syn ma 13 rokov,ma O2 na dobijanie uz dlho.Vacsinou mu to vydrzi 1.5 mesiaca.ked chce volat mne,tak prezvoni a ja mu zavolam nazad.Kredit mu kupujem za 8 eur.

nicky3
autor
16. nov 2017

@jaja1979 no ved aj my máme dohodu že vyššie faktury si musi zaplatit..nehladam niečo vyhodnejšie a asi ho budem musiet naučit aby si trochu sledoval kolko vola a smskuje lebo 12e faktury mu platit nemožem a ani nechcem aby si na to zvykal

dominika6
16. nov 2017

@nicky3 pozri si jeho podrobný rozpis na nete ak má O2 takú službu..tam presne uvidíš kde volal a čo náhodou nestiahol z netu nejaké hry čo sú platené,lebo aj dcéra klikla na nejaký link,že sťahuj pesničky a mesačne jej sťahovalo 6,- a nedalo sa to zrušiť,za zrušenie zas 6,- a dookola..proste SPAM

brusnatanecnica
16. nov 2017

ma O2 na kredit za 8 eur na niekolko mesiacov, zvacsa mu to vydrzi dost dlho.
k tomu druhu kartu 4ku, tu pouziva iba na na internet.
mesacne to vychadza cca 1-2 € za O2 a 2€ za 1GB dat od 4ky (donedavna to bolo za 1€). 1GB mu spravidla staci, kedze v skole nesmu pouzivat telefon a doma je na wifi. ked ma net, moze volat a pisat si lacnejsie cez viber, whattsap, ... nemusi pisat sms...
akurat sme mu museli vybrat telefon na 2 sim karty.
tu 02 kartu ma, hoci by ju mohol zrusit pre tie miesta na vyletoch, kde nie je pokrytie 4ky, aby sme sa mu dovolali a aby mohol odtial volat.
mozno je to nezvycajne platit na 2x, ale nam to vychadza najekonomickejsie 🙂

stankadu
16. nov 2017

aj moje dcéry majú karty na dobíjanie, velká 14r. by prevolala aj gate 😀, a malej 10r. to zatial stačí, tá vela nemíňa. Ked si staršia minie kredit má smolu, ale aj tak jej dobíjam za 8€ každý mesiac. Čím je staršia, tým menej si to dokáže ustrážiť. Chceli sme paušál, kde sa dá dať limit buď na € alebo minúty ale nikde sa to nedá spraviť. Tak to majú zatial takto.

deti95060810
16. nov 2017

moja dcéra 11r. kredit - prišli by sme aj o majland keby sme jej platili paušál...

tanamiska
16. nov 2017

skoro16 ročný syn má tesco mobile a dobijame 5 eur mesačne a 5 mu da tesco ,ked si minie tak má smolu

margotka112
16. nov 2017

4ka je v pohode

dobkovci
16. nov 2017

Telekom kredit. Napr sms neobmedzene do všetkých sieti 7dni.. 1,60€sa mi zda.

izii
26. nov 2017

ahoj môj 11-ročný ma najmenší paušál od t-comu 4,99€ mesačne to mu stačí zatiaľ vola len mne internet ma cez wifi ale poslednú dobu robia problém sms zo skrátených čísiel napr 7406 on na ne nereaguje ale už len prijatím tej sms sa stiahlo 6€ a to potom pokračovalo pravidelne za týžden všimli sme si to až na faktúre 24€ číslo sam mu blokovala , v auguste som riešila ten istý problém len to bolo iné číslo