Pláštik na výtvarnú výchovu. Kde ho kúpiť?

alami
17. jún 2009

Neviete kde sa dá kúpiť nejaký milý pláštik na výtvarku? Syn pôjde do prvej triedy, tak budem nejaký potrebovať. či všetci už teraz dávate deťom len tričko o 3 čísla vačšie? 😅

edita33
17. jún 2009

ja nie,,,moj syn ma plast gumeny na zapinanie vzadu,,,nosi ho na umelecku skolu ,aj do skoly,,ale ja som ho kupila u nas v sekaci,,sa mi podarilo,,ale ti skus zajst do obchodu pre mladych umelcov,mozno tam,,to je taky speci obchod pre maliarov,,,urcite mate aj vy v meste,,,

lucinda7
17. jún 2009

my máme takéto zásterky-aj do školy na VV aj na krúžok....
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5964598
vzadu sa to zaväzuje,má to rukávy a bežne to majú napr.aj v Tescu 😝

edita33
17. jún 2009

no mi mame nieco take,,,
ale ja ked som zhanala vsade v obchodoch tak nikde nemali,,,a v tescu som take nieco vobec nevidela,,ale nahadam sa ,,,,mozno uz maju vsade,,,

lucinda7
17. jún 2009

my sme kupili obe čo máme v Tescu...len máme s Ninja korytnačkami...ale mali aj s mtívmi pre dievčatá....myslím WITCh že tam bolo...aj toto na obrázku majú...RATATOILLE 😝

andrea.m
17. jún 2009

edit kde v KE je taký obchod?pls

ukana
17. jún 2009

tak to musim omrknut, nech nam domov dieta nechodi farebne ako paleta 😀 😀

vroni
17. jún 2009

ja som kupila h&m, mali az do cisla 156

kyska
18. jún 2009

za mojich skolskych cias sme mali vsetci starsie tricka, ktore ked sa zafarbili tak to rodicom nebolo luto ale ochranny odev som naposledy zbadala v Tescu alebo aj IKEA

edita33
18. jún 2009

andrejka,,obchod je na hlavnej 22,(vo dvore) vola sa UMELECKY RAJ,,,a este bol niekde na mäsiarskej ale ten neviem ci este existuje,,,

alami
autor
18. jún 2009

díky moc za rady, tie na MMB sa mi celkom pozdávajú, som tam hladala pod plášť, pláštik...ale zásterka ma nenapadla 😀

m_ij_ka
29. júl 2013

ja som kúpila plášť a igelit na stôl v Jednote každé stojí okolo 5 eur 🙂