Pomôžete napísať úvahu pre školáka - blahoželanie babke?

hanculka
17. jan 2013

ahojte dievčata, ja by som potrebovala pre môjho bratranca, úvahu ako blahoželanie babke k 60 narodeninám, vyjadrit svoje pocity...potrebovali by sme to dneksa do 16 hod....vieme sa dohodnut aj na cene dakujem

irriss
17. jan 2013

jestli tomu dobre rozumim..
melo by jit o prani ze srdce.. 😉
to bohuzel neni tak jednoduche..
pokud je to pro osobu,- kterou mate radi 😉 🙂
...radeji napsat jednu jedinou vetu vlastnim srdcem nez roman cizim srdcem...
...pokud se jedna o cloveka, ke kteremu mate cit a lasku..i kdybych namalovala "pouhe" srdicko je lepsi nez studeny cizi proslov 😉

sissy27
17. jan 2013

bratranec nevie písať? alebo nemá babičku dosť rád na to, aby jej vlastnou rukou a z vlastnej hlavy vymyslel blahoželanie? ani nikto z rodiny mu nie je ochotný pomôcť už len kvôli tomu, že je to pre blízkeho človeka? akú skutočnú hodnotu má prianie, ktoré je kúpené ako topánky vo výpredaji? 😖

adeli79
17. jan 2013

skor mam pocit, ze je to uloha do skoly, nie realne blahozelannie. alebo sa mylim?

mummy01
17. jan 2013

Ako ma niekto cudzi vyjadrit co citi bratranec k svojej babke???????? Sorry,ale to je fakt na hlavu... 🤐

zivika
17. jan 2013

napisat par riadkov pre svoju babku hadam nie je uloha pre cudzieho cloveka...a este aj platit za to chcete??? 😨

sympa1
17. jan 2013

tiež mam pocit že je to uloha do školy, napisať uvahu...nech trošku chlapec porozmyšla, inšpiracia je aj na ineternete

sasiki
17. jan 2013

Pardon, ale zdá sa mi to "na hlavu". Nech bratranec vypne PC, mobil a zapne mozog. Prajem veľa šťastia.

konkolpavol
4. mar 2017

Potrebujem napisat uvahu na temu co ohrozuje europu

konkolpavol
4. mar 2017

Pomohli by ste mi

anjelic
4. mar 2017

@konkolpavol A čo Ti v tom bráni, aby si ju napísal? Všetky sme do školy chodili a svoje úlohy napísali, teraz si na rade Ty... pohni viac rozumom než toľko, ako sem nahodiť - Potrebujem napísať úvahu... snáď si nemyslíš, že to niekto za Teba bude robiť?
Ale jeden postreh by som mala a to je úvaha nielen o tom, čo ohrozuje len Európu, ale aj ľudstvo - lenivosť a hlúposť.

konkolpavol
4. mar 2017

@anjelic lenze ja ju neviem pisat

anjelic
5. mar 2017

@konkolpavol zaujímavé, a čo potom robíš v škole, keď ostatní píšu...Je načase, aby si sa niečo naučil, aj písať úvahy... alebo si myslíš,že keď vyvoláš súcit, tak odložíme všetko bokom a hor sa do písania Tvojej úvahy?

konkolpavol
5. mar 2017

To urcite nie

konkolpavol
6. mar 2017

mate pravdu slečny

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz