Poradíte školu v Ružinove?

venusa44
17. sep 2009

kocky, viete mi podat nejake info z prvej ruky o zs v ruzinove? nevadzova , mierova, kosicka....
neviem ani podla coho sa dat hladat tu spravnu zs, zaujimalo by ma hlavne ucitelky na prvom stupni, odkedy prebieha vyuka cudzich jazykov, kruzky, skolsky klub a pod - prosto vsetko co sa vam na tej vasej zs paci a aj co sa vam nepaci.... za vsetky info vopred dakujem 😵

csina
18. sep 2009

Jéj, ja som tu zakladala podobnú tému, ale veľa ohlasov nebolo... ☹ No ja by som tak stučne, my chodíme na Kulíškovu, toľko sme vyberali, až sme najskôr prebrali. No ale kamoška si veľmi pochvaľuje Mierovú, aj sa mi podľa jej slov zdá, že je fakt fajn.. Nanašej majú deti od prvej triedy AJ, tenis, teraz v druhej Informatiku, krúžkov ponúkali haba dej, len či sa nakoniec všetky otvoria závisí od záujmu. Stravu majú vľmi dobrú. Je to škola športovo zameraná, vraj, ale mne strašne leží v žalúdku ich zanedbaný dvor.

venusa44
autor
19. sep 2009

jeeej dik za info, ja mam kamosku co tam chce prihlasit syna - ma to tam najblizsie.... a ucitelky mladsie strasie? su v pohode?
ja uvazujem nad mierovou, mame sa tam stahovat - takze to bude najblizsie k domu, ale nikoho tam nepoznam, nemam sa koho opytat..
mna trosku laka ta kosicka, vidim ze vela investuju, ale vraj je tam problem sa dostat

csina
22. sep 2009

to som počula, o tej Košickej. Údajne je to kvalitná škola, ale ja mám pocit, že pre pekných a bohatých... 😀 Na tej Mierovej asi budeš spokojná, chcela som tam malú presunúť, ale máme to strašne odruky... No a učiteľky sú také akurát... 🙂 Ani celkom mladé, ani obstarožné..🙂)

tilly
15. dec 2011

ahojte, obnovujem temu, bude tu nejaky prvak na mierovej? ja uvazujem, ze dam maleho tam, teraz chodi do nulteho na inu skolu, ale ta sa mi moc nepaci...

filipal
15. dec 2011

@tilly Mierova je fajn, mozem doporucit. 😉

veronique_1
3. sep 2019

Prosim, ako sa daju ziskat peniaze od Ruzinova na prvacika? Ziadost sa odovzdava v skole alebo na mestskom urade?