Poznáte dobrú školu v Biskupiciach alebo Vrakuni?

anajocka
25. okt 2009

Kto mi poradi dobru skolu v tejto lokalite? dakujem za nazory a skusenosti

kasami
26. okt 2009

ahoj 😉

aj mna zaujima, ktore skoly su tu dobre ...
Anajocka, inak mame tu temu "predskolaci - maly ziaci" ak by si sa k nam chcela pridat ... tiez sa tam bavime o skolach ...

co sa tyka biskupic, mne sa nepaci ani jedna skola ... a jedine skoly o ktorych som pocula nieco dobre v tomto okoli su ZS Zitavska a ZS Zeleznicna, na tu druhu som aj volala a riaditelka bola velmi mila a ustretova ... a aj projekty a zamer tej skoly sa mi celkom paci ...

anajocka
autor
27. okt 2009

dakujem, ja som pozerala monitoring skol a veru tie v podunajskych nemali velmi dobre vysledky, musim ale brat do uvahy aj lokalitu, mame 3 deti a ked budu vacsie, bolo by dobre, keby chodili domov pesi a vtedy mame najblizsie podzahradnu... bude to este na dlhe rozhodovanie

kasami
27. okt 2009

jasne, z toho hladiska aby to bolo najblizie ... aj my patrime na Podzahradnu ... ale poznam vela deti co tam chodia a nemam z tej skoly dobry pocit 😅

anajocka
autor
28. okt 2009

napisala som aj na tu zeleznicnu, riaditelka mi hned odpisala a vraj sa mozem kedykolvek prist pozriet a dohodnut si stretnutie,tak to aj urobim 🙂

lamperka
21. jan 2010

ahojte,
tiez uvazujeme nad ZS a termin sa velmi krati. Byvame v Kvetoslavove a tak hladame skolu v ba, ktoru budeme mat po ceste prip. v PB. Nenazbierali ste viac skusenosti ohladom vyssie uvednych skol? Kedze sa nemam koho na uvedene skoly pytat tak skusam takto. Este som pocula o zs Bieloruska, nemate aj k tejto nejake odozvy.

dakujem

ivett1
27. okt 2011

ahoj, dávno tu nikto nebol, ale dúfam, že sa niekto ozve a poradí ...naša dcérka by mala ísť v septembri budúceho roka do školy a nechceme ju dávať veľmi ďaleko od bydliska, tak pridajú do úvahy len dve školy ZŠ Žitavská a ZŠ Železničná....budem veľmi vďačná, ak sa ozvú mamičky, ktorých detičky uvedené školy navštevujú a pomôžu nám pri výbere 🙂 ...

brinkley
15. jan 2014

Ahojte,obnovujem temu nakolko moja mala ide na rok do skoly a uvazujeme o zeleznicnej.Maminky mate tam deticky?Spokojne alebo nie?dakujem

ibaclovek
16. jan 2014

v tejto lokalite z rôznych dôvodov - jedine zš železničná - sú tam fantastickí ľudia, ktorým na deťoch skutočne záleží a decká cítia pohodu - je to vidieť už na prvý pohĺad na deťoch - len treba trohu psychológie a srdca - netreba žiadne veľké prachy - sme tam veľmi spokojní

kvietok23
20. jan 2014

Ja sa rozhodujem kam at synceka buduci rok byvame na podunajskej a zrejme patrime na bielorusku...ale neviem uz len to okolie zs... Mozno skor ta zeleznicna alebo potom niekde v ruzinove po ceste do prace...

michaelasno
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusia35
12. jan 2015

AHOJTE.. pozývam Vás do skupiny BRATISLAVSKÝ KRAJ 🙂

https://www.facebook.com/groups/885117668173890/

greguska
21. jan 2015

ahojte, my sme dnes boli na DOD na Železničnej a mali sme veľmi dobrý pocit... takže asi na zápis pôjdeme tam 🙂

dorotka
9. jún 2015

kamaratky maju deti na zeleznicnej aj rajciansej spokojne boli aj tam aj tam, neprida niekto nove skusenosti? inac zevraj aj bieloruska nabera novy smer ine metody vzdelavania a tak, dlho to bola najhorsia skola v okoli ale pred dvoma rokmi si mamy prvakou chvalili aktualne info vsak nemam

dalila2013
6. mar 2016

@greguska ahoj. Chodite na tu ZS Zeleznicnu?
Ak ano, nenapisali by ste prosim Vase dojmy?

zeze84
17. feb 2018

Caute, ako ste babule spokojne s vyssie uvedenymi skolami s odstupom casu? Tiez zvazujeme ci biskupice alebo vrakuna. Dakujem

dalila2013
19. feb 2018

Môj syn chodí na Železničnú. Zatiaľ sme spokojní lebo má veľmi dobrú učiteľku. S odstupom času som zistila, že nie je až tak dôležité, že ktorá je to škola, ale skôr to, že aká je učiteľka a skladba detí v triede. Inak krúžky a aktivity sú na tej škole fajn.

zeze84
19. feb 2018

Dakujem za odpoved ☺️ Ja som toho isteho nazoru ze zalezi na ucitelkach, lebo kruzky vycinam aj na ich stranke, ale ake su tam ucitelky a pristup k detom zial nie 🙁 vobec sa neviem rozhodnut ze kde ho dat,lebo nepoznam zial nikoho komu sem do okolia chodia deti do skoly.

kkackka
30. aug 2019

@dorotka dobry deň nemáte náhodou najnovšie info o tej škole Bieloruska ?

dorotka
27. sep 2019

@kkackka nie keď som sa na ňu pred rokom pýtala tak som dostala jednu pozitívnu jednu a jednu negatívnu recenziu a vtedy vraj odchádzalo viacero učiteľov, neviem akí nastúpili po nich. My sme sa nakoniec rozhodli pre ZŠ Železničná a veľká spokojnosť, obe dcéry nastúpili až na druhý stupeň. (Mám s čím porovnovnavat mame skúsenosti s troma Petržalskymi školami)

noemikatka
9. feb 2023

@kkackka ahoj máš skúsenosti ZŠ Bieloruska?