Prestup na inú základnú školu v 2. ročníku

sunset
29. sep 2017

Ahojte,
chcem sa spytat, ci ste niekto riesili prestup na inu ZS v druhom rocniku a ako to znasali vase deti? Moja mala je trosku introvert, sice sa lahko skamarati, ale su to len povrchnejsie priatelstva na chvilku. Ona vyslovene hlada niekoho ako najlepsiu kamaratku na zivot a na smrt. Zo skolky do skoly to zvladla minuly rok skvele, kedze vsetci isli spolu do jednej triedy. Teraz sa vsak sem-tam trapi, ze jej je smutno za kamoskou v starej skole, ze do novej nechce ist, chce ist do starej, aj place, nie je to vymyslanie, lame mi to srdce ked ju tak vidim. Nie je to stale, ale mava take chvilky. Do novej chodila tyzden a teraz bola tyzden chora. Neviem ako jej pomoct a kolko potrva kym si zvykne. Prosi ma aby som ju vratila do starej skoly ☹ Dakujem za kazdu radu.

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelinka2009
9. okt 2017

@sunset mam rovnaku dcetku, skolu nemenila, len tu naj kamosku nejak nevie najst.. Deti su dnes povrchne, teraz ma pocit, ze jednu ma a tu ju len vydiera, ze ked nie to a to, tak nebudu kamosky... Neviem co robit, cibzasiahnut, ci nechat nech si to vyriesia... Srdce mi trha

franka211
5. jún 2020

@sunset ahoj,ako to nakoniec dopadlo? Zvykol si? Nás čaká asi to isté o rok,začíname stavať dom...