Prváčikovia z východu. Obavy ako to dieťa zvládne

vka
29. aug 2007

Ahoj mamičky všetkých prváčikov mam dcerku ktora 3 sep zasadne do školských lavic možno patrim k maminkam ktore maju obavy ako to ich dieťatko ktore nedavno spalo v postielke a takto rýchlo vyrastlo zvladne budem rada ak niektora prispejeme do tejto temy postažujeme sA poradime z domacime ulohami či si prezradime nejake pikošky z rodičovskych schôdz 🙂

hanka274
30. aug 2007

jej, svagrovci idu tiez v pondelok s malym do skoly, tiez su z vychodu....joj, tak daleko 😕
skus v teme prvnacci 😉

junovka
30. aug 2007

ahoj vka,
detto-tiez mám dcerku,ktora nastupi do skoly prvykrat,.... az mam z toho strach 😝
dufam,ze to budeme dajako zvladat,hlavne ked mam pomaly 4 mesacnu dcerku 🙂

vka
autor
31. aug 2007

ahojte som rada že sa aspon niekto ohlasil junovka ja mam asi väčši strach ako moja dcera mam ešte syna 3r a dufam že jej nebude babrať do školských veci a da jej pokoj pri učeni neviem či iba ja mam take deti ale dosť sa škriepia no musim to nejak vymyslieť 😒 😒 😒 😒 😒

junovka
31. aug 2007

vka,zalezi akej povahy je Sebastian,mam na mysli, ci je hyperaktivny tzv.divoch 😀 , alebo je pohodak 😎 .Ak to prve, tak si bud ista, ze to bude na dennom poriadku, a hlavne ked bude trucovat, no a ak to bude druhe, tak mas vyhrate 🙂
Do akej triedy nastupuje Dianka?Timeika ide do 1.A., aj to som musela presvedcit ucitelku.Totiz,bola som sa pozret do ktorej triedy nastupuje-myslim pismena 🙂 .Bola napisana do 1.C a vsetke jej kamaratky zo skolky ako naschval boli napisane do 1.A.Dost ostala nestastna, pretoze jednou z nich sa pozna v podstate od plienok, chodili spolu aj do pripravky.Tak, som zasla do skoly a pytala som sa na to.Najprv protestovali, ale po chvilke sa dali presvedcit, tak som jej vybojovala do 1.A ku kamoskam 😎 .

vka
autor
1. sep 2007

Ahoj Sebastian je z každeho trocha Ja ani neviem kde bude Dianka patriť do akej triedy no myslim si že rozdeluju aj podla ulic asi kvoli uloham 😒 no našej slečne je jedno s kým bude do školky chodiť ona sa hned prisposobi a prihovori nema s tym problem no otvaraju len 2 triedy je malo deti my pojdeme na cirkevnu a začiatok roka sa začina sv omšou a potom sa prvaci presuvaju do školy tam sa to uvidi trocha ma mrzi že mužik nepojde s nami praca ☹

zuzpidka
2. sep 2007

Vka: Aj mne ide zajtra dcérka do 1. ročníka a tiež sa bojím ako to zvládneme. Budeme musieť zosúladiť dcérkin a synov denný režim. Mám z toho strach. 😒 ☹

vka
autor
2. sep 2007

no babky tak si držme palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

junovka
2. sep 2007

...normálne mám črevné problémy zo zajtrajška 😀 😀 😀

junovka
2. sep 2007

zuzpidka, odkial si presnejšie?..vidím, že máme pomaly rovnako staré deti 🙂

bubaczik
2. sep 2007

ahojte..ako vam zaspali deti,lebo moj nie a nie zaspat,je totalne rozruseny zo zajtrajska..a aj ja 😀

junovka
2. sep 2007

bubaczik...Timeika sa stale prehadzuje hore-dole a ked som prišla k nej, tak mi vravela , že sa bojí zajtrajška,lebo čo ked nebude vediet v škole nič 😅 😒

bubaczik
2. sep 2007

no moj peto si mysli,ze zajtra sa zoznami z ucitelkou,spoluziakmi,a finito 😀

junovka
2. sep 2007

😀 😀

junovka
2. sep 2007

tie ich hlavičky-makovičky 😀 ...aj my sme boli také? 😒

bubaczik
2. sep 2007

no moja emma na druhy den uz nechcela ist,chuda,bola v tom,ze iba raz sa ide 😀

bubaczik
2. sep 2007

a na margo hymny povedala,ze "pustali nejaku ludovku a teta ich nutila sa postavit" 😀 😀

junovka
2. sep 2007

...no nic, zajtra popíšeme tie pocity 😒

vka
autor
3. sep 2007

ahoj ahoj tak a je to za nami moja dcerka je zo školy priam nadšena velmi sa jej tam pači je v 1.A mila pani učitelka zajtra si maju doniesť tašky dostanu šlabikare v triede maju počitače koberec na oddych trieda farebna no super z nou asom velmi spokojna horšie so synom ten plače v školke o sto šesť 😖 😖 😖 😖 😖 😖