Prvé atramentové pero pre prváka

dedinka123
31. aug 2015

Od septembra máme doma prváka. V zozname čo potrebujú majú atramentové pero PILOT alebo TORNADO. Je ich veľa druhovz každého a neviem teraz aké mu mám kúpiť. V každom papiernictve mi poradia niečo iné. Neviete poradiť? popr. foto pera

najjanka
31. aug 2015

Nekupuj zatiaľ žiadne, prváci píšu prvé mesiace iba ceruzkou. Až neskôr začnú používať pero - aké je vhodné, nám vždy povedala učiteľka na rodičovskom.

pribinak
31. aug 2015

Neter bude teraz tiez prvacka a na zozname majú klasické atramentove s bombickou, počkaj aké bude chciet učiteľka

peneloppe
31. aug 2015

My budeme mat tiez prvacika, kupila som mu PILOT pero, to co sa da aj vygumovat lebo starsi pouzivali to. Inak nekupujem ziadne ine, uvidim co konkretne si vyziada pani ucitelka.

syberia
31. aug 2015

Ja som dcere min. Rok kupila Stabilo a ked zacali pisat perom tak som ho aj hned zahodila.....kupila som jej potom Pilot to s tym hrubsim hrotom co sa da aj gumovat a som spokojna.... aj do druheho roc. uz mam kupene aj s nahrad. naplnami😊😊😊

libka1
31. aug 2015

Mali sme a mame Stabilo. Ale ako pise Najjanka, pockaj co povie ucitelka, aj tak budu pisat na zaciatku ceruzkou. Pera co sa daju gumovat nasa zakazala.

lejlla
31. aug 2015

prvaci najskor pisu ceruzou,potom sa spytaj p.ucitelky...u nas gumovacie pera p.ucitelka zakazala,vraj sa deti zbytocne kazdou somarinou zabavaju gumovanim a spoliehaju sa "sak vygumujem " 🙂 ja som kupila Tornado a syn si ho pytal aj teraz do 2.triedy....dobre sa mu s nim pise 👍

jananinka
31. aug 2015

aj mne ide dcera do prvej triedy a mam informaciu zatial pero nekupovat, ze kazda ucitelka vyzaduje nejake ine a ako uz maminky napisali, prve mesiace pisu ceruzkou.

emita
31. aug 2015

U nás vyhralo Stabilo. Gumovacie sme mali tiez zakazane a z tornada je najlepsie tornado cool.

bonaqa2013
31. aug 2015

Pero ešte nekupuj ,načo. Takmer do Vianoc budete písať ceruzkou....

adeli79
8. sep 2015

my máme osvedčené Stabilo

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janca704
8. sep 2015

Nam kazali rok dozadu bombickove, mali sme rozne, maly pistal za Stabilo, tak sme kupili, Pilota tiez mal...vsetky zle, pisal jak kocur, s tym Pilotom viac gumoval, ako pisal, strasne ho to zdrzovalo...tak som to zatrhla. Az som objavila toto
https://www.google.sk/search?q=plniace+pero+her...
s tym pise dodnes aj ako druhak uz
😉

regina22
22. sep 2015

fabercastelly sú najlepšie