Púšťate vaše deti na školské výlety?

dievcatko01
10. jún 2013

ak nie, tak preco?

sissy27
10. jún 2013

@dievcatko01 neviem o akom veku sa bavíme, ale keďže je na prvom stupni ZŠ, tak nevidím dôvod, prečo nepustiť...

renab
10. jún 2013

@dievcatko01 nemala som s tým problém so staršími a nemám ani teraz s najmladším. učiteľkám dôverujem, nikdy sa nič výnimočné nestalo.

ematko29
10. jún 2013

@dievcatko01 ani ja stým nemám problém,teším sa s mojou dcerou,že zažije niečo nové 🙂

bbtina
10. jún 2013

toto je strašne hlúpa otazka, nie? Ved je to na zvazeni kazdeho rodica a okrem toho preco trhat dieta zo skolskeho kolektivu, ja nezvyknem reagovat nad divnzmi otazkami ale v poslednej dobe s ami rozum zastavuje, ako keby niektore matky nemali vlastnz nazor.Joooj

bimbas
10. jún 2013

a prečo nie?...školské výlety sú vynikajúcim prostriedkom k upevňovaniu vzťahov medzi deťmi, nadobúdajú nové skúsenosti,bez rodičov sa cítia sebavedomejšími a zíslavajú samostatnosť...ja keby som svojho nepustila na výlet-nikdy by mi to nezabudol 😠 to je najdôležitejší deň v školskom roku

stanislavao
10. jún 2013

preco by ste nemali dieta pustit na skolsky vylet? nepochopila som otazku.

matozazzo
10. jún 2013

Ak som spravne pochopila, mas strach... otazne je, preco? Ak doverujes svojmu dietatu, pani ucitelkam, nevidim dovod, preco nie. Ine by bolo, ak by to bolo z financneho hladiska, ale podla otazky neusudzujem...
Zo zaciatku som sa o malu bala, teraz rano vyprevadim a len ked sa zamracilo som si spomenula, jaaaaj, su niekde v ZOO, dufam, ze im neprsi, maju sa urcite fajn 🙂

maznacik007
10. jún 2013

ja pustam v pohode .. mala bola aj v skolke v prirode este zo skolky aj na tabory ... akurat teraz riesitm to ze idu na dva vylety a my mame na oba datumy terminy na vysetrenie... takze nepojde... a je jej to strasne luto ... ale co mam robit ... 😖

macca5
10. jún 2013

u nás chodia na výlet aj deti z MŠ (náš mal 4.r.ked išiel so škôlkou na výlet),a nemám s tým problém,nooo nemám,mám strach,či sa niečo nestane,či sa neodpojí od skupiny a nestratí sa,stále je tu mnoho otázok a vela strachu,ale nepustiť ho pre môj strach by bolo sebecké.Dieťa sa učí samostatnosti.Plne dôverujem učitelkám. 😉

evabb35
11. jún 2013

@dievcatko01 Samozrejme záleží aj o aký školský výlet ide. Dnes sa už chodí na školské výlety do zahraničia. Niektoré školy mali v tomto týždni naplánovaný školský výlet do Budapešti. Takže pokiaľ by ho učitelia nepreložili na iný termín, dieťa by som na takýto výlet veru v tomto týždni nepustila.

prasiatko30
11. jún 2013

Ano pustam - od 3r chodia najprv na den do granja escuela - to je len v jednej blizkej dedine tak do 30km a ide na cely den v 5r si vymysleli spolocny vylet aj s rodicmi - bola som len koli mojej dcere a bola to riadna otrava a dufam ze to nebudem musiet urobit znova - ja by som ju bola pustila aj samu ale tiez treba chapat aj ucku nechcela riskovat s tolkymi krpcami na otvorenom priestranstve a teraz ako 6r uz boli na dlhsiu trasu a tiez cely den a sami - trosku sa clovek obava ale musia sa naucit samostanosti a tesit sa aj bez nas - vsak ked sme my chodili tak to bol tiez zazitok a ako sme sa vzdy tesili!!!

jaaty
11. jún 2013

nevidím v tom problém. Dcérka je škôlkarka a bola už 3x v tábore so škôlkou (vlastne škôlka v prírode)- týždeň bez nás a vždy si to náramne užila.
Vrátila sa teraz v piatok a išla by opäť 🙂

digysa
12. jún 2013

@dievcatko01 Preco ty nepustas? Lebo sa zda, ze by si potrebovala, aby niekto napisal preco nepusta dieta na skolsky vylet.
Neviem, ci existuje rodic, ktory by dieta nepustil na skolsky vylet.

Napadaju ma iba dve alternativy, kedy by odpoved znela : nie

1. zdravotny stav
2. financie

zitaje
2. aug 2013

Pustam, ale napr. moja dcera bola v skole v prirode iba raz a vobec ju to nenadchlo. Ked nechce ist, samozrejme nenutim, ale ked chce, preco nie?
Skolkara by som ale nepustila, to sa mi zda prilis skoro - myslim viacdnovy vylet s ubytovanim, na jednodnove, poldnove chodia zo skolky.

rodinnevikendy2
11. feb 2014

A čo tak rodiný rozprávkový výlet?
Srdečne vás pozývame .
Najbližšie cez jarné prázdniny ŠAŠOVINKY SNEHOVINKY pre deti 2-9 rokov s plávaním vo vyhrievanom bazéne
Posledné voľné miesta.

https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...
🙂 🙂 🙂