Rast pohlavného orgánu

sheilla331
10. sep 2012

Mam 12 ročého syna a mame takyto problem. Chodieva svokre a ta ma stale napomina aby som isla urologovi ze ma maly penis, ale uz som bola pred rokom u urologa a on mi povedal, že ma tam všetko poriadku dole ,že to rastie individualne ale mňe svokra stale hovori aby som nieco stym robila.Poradte mi niečo kedy to začina rasť.

kataloy
27. júl 2015

Ahojte mam 11 ročneho syna a ma okolo 3-5 cm a ked mal 10 rokov tak si ho dajak roztrhol a isla mu krv pomozre mi prosim

deny81
27. júl 2015

@kataloy najlepsie keby si sla k obvodnej aby ta so synom poslala k detskemu urologovi. ten nalepsie zhodnoti co a ako.

leva258
28. júl 2015

@sheilla331

Ahoj,
navštív s ním endokrinológa kvôli vyšetreniu nedostatku rastového hormónu. Je dosť možné, že hladina jeho rastového hormónu bude nižšia ako optimálna a preto je jeho celkový vývin pomalší. Správnou životasprávou, športom a liečbou pod dohľadom lekára dokáže získať maximálnu hladinu rastového hormónu v tele a tým ideálne podmienky pre vývin tela(v rámci jeho predispozícií). Ak to stihne do ukončenia vývinu, tak z neho môže byť maximum jeho genetického potenciálu. Ak má dnes 14 rokov a je menší, útlejší, detskejšieho výzoru tak neváhaj, ak chceš aby z neho bol chlap a plnohodnotný človek.
Nieje začo, nech sa mu darí 🙂

slobodny
31. júl 2016

@sheilla331 ja uz som sice dospely ale u tvojho syna je podla mna vsetko v poriadku. U kazdeho chalana je to inak. Ja co sa pamatam tak tiez som mal v jeho veku este maleho a aj v neskorsom veku mi prilis nenarastol-zmenil sa-zmuznel, chlpy atd... ale na moju vysku takmer 190 cm mam aj teras dost maly nakolko ma 15 cm. Kazdy muz je iny a ma to ine geneticky

matesq
27. nov 2016

Ja mám 12 ale v feb. 13 a veľkosť môjho penisu je 13cm v kľude a 17 v pozore.

zanalab
18. aug 2020

@sheilla331 Prosim Vas ako to skoncilo.Moj syn ma 13 a uz je hotovy ze mu od narodenia vobec nenarastol