Śikanovanie dieťaťa. Máte nejaké skúsenosti?

penny13
27. aug 2009

Ahojte. Máte so šikanou nejaké skúsenosti?

peppapig
27. aug 2009

Hrozne choulostive tema. Doufam, ze moje deti se se sikanou vzivote nesetkaji a pokud ano, snad se s ni slusne poperou.

bodka13
27. aug 2009

neviem 😕 od kedy sa dá nazvať to čo sa nám nepáči šikanou?

ty máš?...alebo sa to týka toho čo prežila nedávno Lucka?

bubaczik
27. aug 2009

Ahoj..no bohužial ja mam skusenosť,uvidime,ako to bude pokračovať v novom šk.roku 😒 tu je o tom bližšie 😒

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

dvojka
27. aug 2009

já byla jednou terorizovaná na dětském táboře 😔 .Ona osoba mi přikazovala že jí musím dávat peníze,musela jsem jí kupovat žvýkačky,neustále mě ponižovala před ostatními dětmi.Před odjezdem domů jsem se jí postavila čelem a kupodivu to pomohlo.Jako vždy po mě chtěla sušenky,žvejky.Začla jsem na ní křičet,že jí nic nedám at si koupí svoje.Ona koukala jak puk a odešla.Ještě ke všemu to byla dcera jedné z vedoucích tábora.Měla tam tušim oba rodiče......... Nikdy už jsem na tábor nejela

peppapig
27. aug 2009

V prvni tride jsem sedela se spoluzackou (stejna lavice), odmprvniho dne me stipala do stehen, protoze jsem byla tlusta, ona byla hubena sportovkyne. Bala jsem se chodit do skoly, byla to takova potupa. Pak nas myslim na pozadani rodicu posadili zvlast. nedokazala jsem se ji postavit, pac ona byla 'ta lepsi'. Sikanou jsem to nenazvala. Tu holku jsem pak po hooodne letech potkala a uplne se mi to vratilo.

bodka13
27. aug 2009

bubaczik...som to celé prečítala a som rada že sa ti to podarilo vyriešiť 🙂 ...verím že Peťko sa už s ničím podobným nestretne 😉

...a keď si teraz porovnávam niektoré zážitky našich chalano,tak aj oni si prešli tým miernym šikanom ale zatiaľ sme to vždy vyriešili 😉