Škola Lachova verzus Pankúchova verzus Černyševského

golemocka
6. feb 2013

Ahojte, termin zapisu je tu uz za dva dni a nevieme sa rozhodnut kam dat syna do skoly. Spadova skola je Cernysevskeho, kam ho moc dat nechceme. Uvazujeme nad Lachovou, Pankuchovou, ale pocula som aj o Dudovej dobre referencie. Viete mi niekto poradit sa rozhodnut? Dakuujeeeeem

sissy27
6. feb 2013

@golemocka všade sa nájdu dobrí aj horší učitelia a veľmi si nenavyberáš.. černyševského má myslím futbalovú triedu - možno by sa to malému páčilo, Lachova - tá bola kedysi na jazyky zameraná, neviem ako teraz (ja som tam chodila a super, ale to už je ozaj hodne rokov 😉 ), ostatné neviem... ale zohľadni aj logistiku, aby mohol prípadne chodiť aj sám bez problémov...

golemocka
autor
6. feb 2013

On chodi na futbal prave na Pankuchovu. Ta skola je obrovska, myslim, ze ma 600 ziakov, ostatne ZS maju okolo 300. Na Lachovu som pocula dobre referencie aj teraz 🙂

Vsetky tieto tri skoly, su od nas jednu zastavku MHD, takze casom, ked bude starsi, zvladne ist aj sam si myslim.

Dakujem za nazor 🙂

sissy27
6. feb 2013

@golemocka ak má krúžok na Pankúchovej, tak by som ho dala asi tam, nech to má pod jednou strechou... ale Lachova bude vždy moja srdcovka 🙂

andulja
19. jan 2015

@golemocka môžem sa opýtať ako ste nakoniec vybrali, My momentálne zvažujeme tie isté školy a zápis je v piatok... Alebo aspoň Pankúchova vs. Lachova? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď 🙂

adka1986
12. jan 2016

@andulja Ahoj, môžem sa spýtať, kam nakoniec ste dali dcérku do školy? My tiež zvažujeme Lachovu, tak by som rada dostala nejaké echo 😉 Ďakujem za odpoveď. Ada.

andulja
12. jan 2016

@adka1986 Ahoj, zvolili sme Pankúchovu. Máme to "v ceste" do práce, majú bazén, referencie boli dobré.... 🙂 Zatial sme spokojní aj s tempom výučby (viem, zavisí od učiteľky) aj s aktivitami mimo školy (výlety, bazáre apod). Ak máš viac otázok, kľudne napíš 🙂

mici111
19. jan 2016

@andulja ahoj, citam, ze chodite na Pankuchovu..uz ste prvacikovia ze? ako sa vam paci? ja sa tiez rozhodujem medzi Pankuchovou a skolou v meste (Matky Alexie)..na Pankuchovu patrime podla bydliska..

andulja
19. jan 2016

@mici111 Ahoj, nám sa zatial paci, ucitelky, vychovavatelky, activity aj studijne tempo, komunikacia.... uvidime po par rokoch 🙂

sadoney
21. okt 2019

@andulja Ahoj, prosím ako s odstupom rokov hodnotíte Pankuchovu? Ďakujem velmi pekne

5violets
26. feb 2024

Ahojte, budeme sa s detmi stahovat do Petrzalky a z tychto skol budem vyberat. Starsi je uz na 2.stupni. Ake su recenzie, ktoru odporucate? A beru do tychto skol aj bez trvaleho bydliska v danom obvode? velmi pomozete s postrehmi, dakujem 🙂