Škola pre autistické dieťa v Bratislave. Poznáte dáku?

bosilek
4. sep 2008

Ahojte,
Nasi znami zo zahranicia pridu na Slovensko na par rokov. Maju 15-rocne autisticke dieta a poprosili ma, aby som zistila, ci je nejaka specialna skola tu, v Bratislave. Skusila som vyhladat cez google, ale nasla som iba tuto: http://www.szszehrianska.sk/main.php?menu=infor...
Chcela by som vas poprosit - ak viete o nejakej specialnej skole, kde by toto dieta mohlo ist, prosim, napiste.
Dakujem moc krat!

leteku
4. sep 2008

Ahoj. Ja by som ich odkázala asi na autistické centrum Andreas v Bratislave a myslím, že v Dúbravke je tiež škola pre autistov, len si neviem spomenúť na ulicu.

bosilek
autor
4. sep 2008

leteku, dakujem, skusim to najst!

monkula
4. sep 2008

aj aj so mchcela napísať tú školu v Dúbravke ,ale tiež si nespomeniem na názov ulice.... 😅 😅 😅

leteku
5. sep 2008

V noci som si spomenula myslím, že je to Lipského - tá škola v Dúbravke.

bosilek
autor
5. sep 2008

Dakujem vam velmi pekne. Uz som sa spojila s Andreas a oni mi poradia co dalej, len teraz cakame na doklady dietata.

atlaska
8. sep 2008

V Dubravke je taka skola na Dolinskeho, moja znama tam ma dieta a je spokojna, predtym chodil do skoly niekam k hlavnej stanici, tato je vraj neporovnatelne lepsia. On ale nieje autista ma poruchy spravania aj ucenia,ale su tam deti rozneho postihnutia aj autisti.