Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Školské potreby pre 13 ročné dievčatko

petrav78
9. dec 2015

Mile mamicky, prosim o vase rady a napady. V ramci projektu stromcek splnenych zelani som si vybrala dievcatko 13 rocne, ktore si zela skolske potreby. Poradte, co by mal takyto balicek obsahovat? Co potrebuje 13 rocna do skoly? dakujem za rady.

vika35
9. dec 2015

peracnik, pera, ceruzky, farebne ceruzky, struhadlo na ceruzky, zvyraznovac, kruzidlo, noznice, pravitka, uhlomer, guma, temperove farby, stetce, lepidlo, vykresy, zosity,...... mozno kalkulacku

sissy27
9. dec 2015

@petrav78 pekný školský batoh - skús pozrieť explore v ševte - sú pekné, moderné, kvalitné, účelné... no a plus to, čo spomínala @vika35...
len tak rozmýšľam, v akých podmienkach žije dievča, ktoré si želá školské potreby, čo decká v jej veku berú ako samozrejmosť alebo nutné zlo... ☹

petrav78
autor
9. dec 2015

@sissy27 presne tak preto aj mna to zaujalo. je to dievcatko zo socialnej ubytovne. A predstav si manzel si vybral 8 rocneho chlapceka, ktory si zela sedmove karty a ponozky. Ked si predstavim ten zoznam co sme my pisali jeziskovi s 3 rocnou dcerou....veru na zamyslenie. pekne sviatky Ti zelam.

sissy27
9. dec 2015

@petrav78 nehodíš sem link na ten projekt? alebo aspoň mne do IP...

petrav78
autor
9. dec 2015

@sissy27 mas IP 🙂

snehulienka155
9. dec 2015
Používateľ snehulienka155 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od snehulienka155.

myslim ze skolska taska by ju velmi potesila 🙂

santafe
9. dec 2015

@petrav78 mozes prosim aj mne poslat link? dakujem

wieruska1
9. dec 2015

aj mne link prosim

petrav78
autor
9. dec 2015

posielam 🙂

sissy27
9. dec 2015

@petrav78 krásny projekt 🙂 škoda, že sa nedá nejaké prianie vybrať online, či len som nenašla?

wieruska1
9. dec 2015

tiez som nic nenasla ako na to

petrav78
autor
9. dec 2015

no neda sa len tak, musite byt studenti alebo zamestnanci som zistila 😉 ale tesi ma ze tolko ludi ma zaujem

horana
9. dec 2015

@petrav78 13 rocna uz v strede druheho stupna ZS

takze bud jeden vacsi darcek: nejaky stylovy skolsky ruksak/tasku, ten bude okolo 40,- - 50,- ked to len ma byt znackove, odlahcene a pritom bez prebarajuceho sa spodku beznych "neskolskych" ruksakov bez vymakcenych popruhov (to vidim niektore tie vacsie dievcata nosit tak si hovorim ze usetrit chceli rodicia a vyzera to hrozne aj nosi sa to hrozne), aby to bolo stylove, nezavadne, a aby jej to zaroven vydrzalo - zn. topgal a pod.
je otazka ci chcete investovat az tolko

alebo balicek s mensimi darcekmi: vyber sa najlepsie do predajne SEVT
-Gumovacie pero Pilot je zaklad, na tom frcia komplet druhostupnaci, aj s nahradnymi naplnami je treba ich hned dokupit lebo sa jej rychlo minu, su dost drahe, nedavno som kupovala svojmu 6 ks naplni 11E do konca roka minie v pohode
-Zosity maju hlavne formatu A4 - ciste aj riadkovane, stredne hrube 20 listov je najvyuzitelnejsia klasika alebo tenke 10 listove, potom A5 s najuzsimi riadkami mozno tiez, v SEVTe maju zosity so stylovymi obalmi treba vybrat dievcensky motiv, nech nema len obycajne "suche" z Tesca ci Lidla
-Nejaku kvalitnejsiu rysovaciu supravu - kruzidlo, pravitko, trojuholnik. Pentelku.
-Peracnik uz druhostupnaci maju radi take tie plnitelne tuby kde sa ceruzky len nahadzu nezasuvaju kazda do pozicie
-pekny box na desiatu & kvalitnu flasu na pitie nezavadnu z tvrdeneho skla alebo ako plastu

jasminet
9. dec 2015

@petrav78 ten projekt by aj mna zaujimal... posles ip? dakujem

peter445
9. dec 2015

@petrav78 posli aj mne link...manzelka chce tiez sa na to pozriet

eviq
9. dec 2015

@petrav78 prosím si tiez link na ten projekt, dakujem

akvi
9. dec 2015

@petrav78 zosity by som asi nekupovala, tie deti zo soc. slabsich rodin dostavaju.. Ale 13 rocna by sa urcite potesila smrncovnej taske a z pisacich potrieb - co som videla u pubertacok, tak viac ako ceruzky su "in" gelove pera - su rozne trblietave, zlate a pod.. A urcite pekny peracnik - skor take tie puzdrove - "dospelackejsie".

alami
9. dec 2015

@petrav78 aj mňa zaujal ten projekt, ak zvládneš toľko ľudí, aj mne pošli link 🙂

ja mám 13 ročného syna a zároveň som učiteľka, nič iné mi nenapadá, len tie písacie potreby, čo ti tu baby píšu, tie gélové perá, gumovacie pero aj s náhradnými náplňami (tie sú drahšie, možno by si už nekupovala náplne) , dobré kružidlo - kvalitnejšie a v tomto veku už potrebuje dobrú kalkulačku - takú s mocninami a odmocninami (cena býva okolo 20-25 eur pri takej kvalitnejšej). Zošity isto nereba, to už má poriešené od začiatku roka. Ale možno by dievča využilo nejaký zošit v pevných doskách s pekným obrázkom hore aj na niečo súkromné 🙂

ava11
9. dec 2015

posli podrobnosti prosim

missdiva
9. dec 2015

@ava11
@alami
@eviq
@peter445
@jasminet
@santafe
Skúste pozreť na nete podľa toho kde vám najviac vyhovuje nakupovať, ja som našla Žilina a Martin:
http://www.zoc-max.sk/zilina/index.php/archiv/p...
http://www.strompriani.sk/

gita17
11. dec 2015

kabelku a ruz 🙂

uglybetty1234
11. dec 2015

Som z Martina a tato akcia mi unikla. Je to krasne, vyborny napad. Zajtra zbehnem do tulipu. Aspon troskou sa mozeme odvdacit za to co mame.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli