Snažilky september 2013

tinky09
1. aug 2013

Baby rada by som s vami začala skupinku, kde by sme jedna, druhu podporovali a pomáhali si, vymienali rady a skusenosti....

zelenagw
1. aug 2013

v septembri ideme na IVF tak sa mozem pridat no verím že sa mi to podarí skor .-)

tinky09
autor
1. aug 2013

@zelenagw jasnacka, ze ano tesim sa. Budem silno drzat palceky. My sme po 3 potratoch, ale uz nastastie došli na.to Co mi je

zelenagw
1. aug 2013

@tinky09 no a co ti je mne prave odpísala veštica ze otehotniem tento výkend tak už sa teším 🙂

missuulle
1. aug 2013

ahoj holky, my se ted snažímerespektivě začali - první měsíc, tak doufám že se nám všem úspěšně zadaří 😀 MS mám dostat cca za 2-3 dny doteď jsem měla negtivní testy tak uvidíme, dost teď čtu a koukám komu a za jak dlouho se to prokázalo a teď už vím že jsem netrpělivka, protože se mi už nafouklo bříško a s přítelem si říkame že jestli nejsem těhotná, že fakt už nevíme 😀 Kdyby se mi náhodou MS nedostavila což doufám, tak máme v plánu zajet k doktorce.Ale pokud se nám teď nezadařilo tak bude příště. Ikdyž jsem asi fakt paranoidní, protože se mi každý den zdá o těhotenství. Holky v červnu jsme se stěhovali a první den v novém bytě se mi to zdálo že budu těhotná, bylo to tak opravdové a krásne.... jak dlouho se snažíte vy? a co je to IVF???

missuulle
1. aug 2013

@tinky09 určitě se vám zadaří a budete mít krásné a hlavně zdravé miminko. a také mě zajímá co ti je stejně jako se už ptala zelenagw.

missuulle
1. aug 2013

@zelenagw ty jo tak to jsem zvědavá jestli se trefila to hned pak hlaš. 😉

tinky09
autor
1. aug 2013

@zelenagw
@missuulle no babule ja mam trombofiliu preto tie potraty a mrtve plodik. Ale idem si pichat fraxiparin cele tehu a este aj mesiac pre tym. Inak tiez som bola.u liecitelky tak povedala, ze tiez sa nam to uz krati a.coskoro to tu bude 😀 a otehotnela.som prvy krat po 3 mesiacoch, druhy krat po 13 mesiacoch. Nasledovala operacja perfum vajecnikov a kyret a to so otehotnela po 2 mesiacoch a teraz uvidime Co a ako bude

zelenagw
2. aug 2013

@missuulle oki budem hlásiť 🙂

zelenagw
2. aug 2013

@tinky09 no veríme že sa to podarí ako nič ked uz zistili príčinu 🙂 držím palčeky 🙂 🙂 🙂

kirriana
2. aug 2013

@tinky09 ahoj, my sme uz celkom slusna partia, ktora sa chysta zacat v septembri 😀 takze mozme sa spolu podporovat 😀

tinky09
autor
2. aug 2013

@kirriana myslis nas tu, alebo mate nejaku sukromnu bebatku???

kirriana
2. aug 2013

@tinky09 mame sukromnu debatku 😀

tinky09
autor
2. aug 2013

@kirriana
@zelenagw
@missuulle baby dufam, ze uz papate femibion. Ja este do.toho pijem inofolic, jem vapnik, horcik, zinok a pijem alchemilku. Pomohlo to pri vsetkych 3 tehu ;)

tinky09
autor
2. aug 2013

@kirriana aha a da sa tam dostat???

11miska07
2. aug 2013

Ahojte babulky, pridával sa aj ja. Začíname sa snazit, dnes som akurát dostala MS, tak počkám na ovu a sup nato, minulyesiac som to prepasla. Uvidíme, ako sa zadari 😉 držíme si palceky

zelenagw
2. aug 2013

@tinky09 ja sa priznám nič s toho nemam ani neberem pila som femigard a nepomohol uvidim co mi zajtra povedia idem na ultraznuk 🙂

missuulle
3. aug 2013

@tinky09 ja tedy taky zatim nic neberu, tak pokud to ted nedopadne hned pujdu do lekarny a vykoupim ji 😀

missuulle
3. aug 2013

@zelenagw tak si myslíš že se Vám zadařilo?

missuulle
3. aug 2013

@11miska07 tak to tě u nás víteme:o)

zelenagw
3. aug 2013

@missuulle tak to neviem lebo som bola dnes na sone a mam len 16mm folik a v pondelok mam ist zaz na sono ze ci rastie...

missuulle
3. aug 2013

@zelenagw Tak to snad jo. V pondělí dáš hned vědět jak 😉 Já jdu k doktoroj v uterý tak jsem zvědavá, ale to tam ještě nebude asi nic vidět ani poznat, pokud bude vůbec co. Zatim jsem si od minulých předčasných testů test nedělala, ale mám teď den zpoždění tak si v pondělí koupím test. Moc doufám v kladný výsledek 😉 a budem šťastné obě dvě a třeba i nějaká další snažilka 😀 ale tak zasnažili jsme se vlastně prvněkrát a vím, že málo kdy se to povede. ☹

zelenagw
3. aug 2013

@missuulle jasne budeme sa informovat 🙂 budu tu same dobre spravy 🙂

missuulle
3. aug 2013

@zelenagw v to plně doufám. tak ja předpokládám že tobě to v pondělí už potvrdí definitivně 😉 a jak dlouho se snažíte? a už máš nějaký děti nebo to bude tvé první?

mimus1234
3. aug 2013

Ahojte kocky 🙂 pridávam sa k Vám 🙂 aj my sme sa práve začali pokusat tak uvidíme ako nám to pôjde . Práve mám plodne dni tak v kutiku duše dúfam že by sa to mohlo podariť 🙂 aj ked drahý neverí že by to slo tak ľahko .
Pripravujete sa na tehotenstvo neako špeciálne alebo ani nie ?

missuulle
4. aug 2013

@mimus1234 ahojky, tak tě tu také vítám. Já se zatím nijak nepřipravuju,ale začnu pokud to teď nevyjde (nyní jsme se také zasnažili poprvé - v červenci). Já měla plodné dny na dovolené tak jsme si rikali že by se mohlo zadařit,když jsme oba byli vytrřeni z pracovního stresu 😀 ted už mám druhý den zpoždění a doufam že to tak zustave celých devět měsíců 😀 😀 😀 a zadaří se nám všem a hlavně aby naše malé byli zdravý a my také.

mimus1234
4. aug 2013

@missuulle ahoj 🙂 Nórsko vam držím palce 🙂 keby to vyšlo tak rýchlo to by bolo super no ked to tak čítam tak malokomu sa zadáte hneď ale nádej je . Tak som zvedava ako dopadnete držím palce. Jasik ešte musím počkát na výsledok zopár dni . Najskôr sme sa dohodli že ideme skúšať ale nie silou mocou že ked to príde tak to príde . No manžel prípravnom pokuse stresy 🙂 tak som sa smiala . No a teraz to chytilómna naivne dúfam že by sa to mohlo zadarit čo najskôr 🙂

mimus1234
4. aug 2013

@missuulle jaaaj prepac za tie chyby ale ja sisi som si nevypla autokorekciu na tel a píšem píšem a až teraz vidím čo 😉

missuulle
4. aug 2013

@mimus1234 ja znam i pár případů co hned a těm co to nešlo, tak ty se na to moc upínali - čím víc chceš,upínáč se a myslíš na to tak mě příjde, že je to horší a tím víc jim to trvá a nejde.Ale jsem také zastánce když to má přijít tak to příjde a vše má svůj důvod. Já jinak když to teď nedopadne, tak si skočím do lékárny pro nějaké vitamíny, teď jsem dost četla o tom doplňku stravy "chytré miminko" je v tom vše co potřebuješ ty i mimi a můžeš to brát až do kojení.

mimus1234
4. aug 2013

@missuulle no aj ja mam kamaratku ktora otehotnela na 1. krat a druha skusali dlho . tak to je individualne . tak musime dufat 🙂 ja tiez ak to teraz nevyde tak v septembri ked budem naslovensku planujem navstivit lekarne a doktorov aspom na prehliadku

missuulle
4. aug 2013

@mimus1234 jj 😉 ale snad to vyjde a na te prohlidce ti to jen potvrdi 😀 Já jdu k doktoroj v úterý, tak doufam ze tam bude - tam se neobjednává, vzala jsem si dovolenou tak uvidíme.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre