Ste spokojní s taškou Topgal?

zlatovlaska123
8. jan 2013

Pýtam sa, lebo čoskoro budeme mať prváčika, teda nás čaká kúpa tašky. Topgal chvália, no mne sa zdajú tie tašky pre prvákov strašne veľké. Niekedy keď pozerám, taška väčšia ako dieťa 🙂 Alebo poraďte inú...

sisi0211
15. máj 2017

@andrejka2424 Uz som ju objednala a prave dnes dosla.
Pise sa na nej, ze sa NESMIE PRAT v pracke. V tomto druhu nie je vyberatelna vystuz.

andrejka2424
15. máj 2017

@sisi0211 neviem, ja to stým praním asi risknem, keď bude treba. Ak to píšu štandardne, že prať sa nesmie a prax ukazuje, že to zvládnu v poho, tak operiem. My sme objednávali pár týždňov dozadu, výstuž ide vybrať. Pri tomto čo chcete pozerám že píšu, že tú hliníkovú výstuž ani nemá.

sisi0211
15. máj 2017

@andrejka2424 Ano, uz som si to precitala. Pozerala som povodne asi 5 typov tasiek a nejak mi to uslo. ☹ ...lisovany typ chrbtoveho systemu - tak ja to radsej do pracky nedam mohlo by to ten chrbtovy system znicit.

ludmilabanasova
16. máj 2017

mam pouzivanut asku topgal v dobrom stave ,ak ma niekkto zaujem darujem ju .

dahra
7. aug 2018

Ahojte,
mám syna, ide do tretej triedy. Je malý - 126cm, doteraz používal Herlitz, ale už je obsahovo nedostatočná. Tretiacke veci by tam nenapchal. Hoci jeho taška vyzerá ako nová. Akú topgal by ste mi odporúčali? Vďaka.

danielahamar
7. aug 2018

my sme mali 3 tašky a všetky super, aj som ich prala v pračke 2krát za rok

cypercanka1
21. máj 2020

@parker36 môžem vedieť akú výšku ma syn? Rozmýšľam nad topgal ale už tou ruksakovou verziou pre prvaka. Ďakujem

lucka.mt
12. okt 2020

ahojte, tiez mame tasku topgal, ale praskla nam pracka na hrudnom popruhu, nemate skusenost kde sa da zakupit??