Stolička pre prváka. Aká je najlepšia?

jamik
4. sep 2009

Neviem, aku stolicku kupit synovi k pracovnemu stolu. Treba uz otocnu? Alebo radsek pevnu? Ake su vase skusenosti?
Dakujem.

aalexis007
1. feb 2017

@nana1710 kúpili ste tu pevnú stoličku?? Ako ste spokojná?? Pridáte prosím fotku. Ďakujem

blondis
1. feb 2017

Aj my sme kupili tu pecnu stolicku, prisla nam pred vianocami niekedy az,dho sme na nu cakali, vyzera fajn,len este sm eju moc nepouzivali,kedze ju mame kraatsiu dobua cez prázdniny sa ulohy nerobili moc 🙂 a kupovali sme tiez podla vysky stola. nemame polohovaci stol,lebo mame dve deti a 3 rocny rozdiel a ked budu obaja v skole,kto by stale prehadzoval stol pre jedneho a druhého 🙂 @aalexis007

nana1710
24. feb 2017

@aalexis007 Dobrý večer, áno kúpili sme rovno dve naraz. Sme spokojní, sú veľmi pekné, zdajú sa byt ťažké, ale sú iba pevné a veľmi dobre sa s nimi manipuluje po podlahe - neposkrabu a ľahko sa zasúvajú aj deťom.

blondis
25. feb 2017

My mame tu zelenu 🙂

katuska26
11. mar 2017

@nana1710 ahoj prosím ťa si spokojná? My budeme mať v podstate tiež túto výšku lebo stôl bude na nožičkách z ikei ako váš... aké veľké máš deti a aké veľké si brala stoličky, lebo stôl má výšku 70cm podľa nožičiek, čiže mi vychádza 5ťka? Mladšia tým pádom nedočiahne na zem nožičkami len špičkami, ak by som jej brala podľa výšky stola, inak podľa svojej výšky by mala mať 4ku, ako je to u vás, lebo toto by detičky mali... tak či nieje lepšie pre ňu rastúca.. vďaka za posterhy

nana1710
11. mar 2017

@katuska26 ahoj no náš stôl je vo výške 75 cm tak som brala 6tku. Jasné, že im nohy hompálajú. Beriem to tak, že tam sedia iba minimum času, tak im to predsa neuškodí aj keď nohami nedočiahnu. Väčšia časť dňa sa presedí v škole, kde sú lavice aj stoličky podľa výšky detí. A myslím, že kým budú mať naozaj už veľa učenia (2.stupeň) tak budú dočiahnuť. Školáka máme jedného zatiaľ (7 rokov) a škôlkár si kreslí aj na malom plastovom stole ešte. Takže tak, dúfam, že som pomohla. Inak ja som spokojná, nechcela som kolieskové stoličky a z tých pevných bol slabý výber. Ale tieto sú fajn, kúpila by som znova.

katuska26
11. mar 2017

@nana1710 vďaka aj ja som upustila od kolieskových... a mam rada jednoduchší čistejší štýl takže tieto šedé sa mi fakt páčia 🙂

dokina
28. mar 2017

Baby, mate niektora skusenosti s touto stoličkou? Je zo stránky kovovynabytok.sk. Páči sa mi, že je čalunená.

tina1979
17. aug 2017

@katuska26
@nana1710
@blondis

Baby, ako ste spokojne po dlhsej dobe pouzivania tej stolicky ? Nie je moc tvrda na sedenie ? Pohodlne sa na nej sedi ? Rozmyslam nad nou uz dlhsie , cas uteka a zachvilu je september. Kupili by ste ju znova svojim detom ? Dake vyhrady? dakujem

inka04
17. aug 2017

@tina1979 my ju mame 2 roky a obrovska spokojnost🙂 nemenila by som🙂

blondis
21. aug 2017

Aj my sme zatial spokojní.

nana1710
21. aug 2017

Aj u nás spokojnosť. Máme ich skoro rok a super. Ľahko sa udržujú v čistote a sú ako nové.

katuska26
29. aug 2017

@tina1979 aj za mna velka spokojnosť, jedine ľutujem že som o nej nevedela skorej 🙂

katuska26
29. aug 2017

@tina1979 ale ja som kupila tuto nakoniec.. neľutujem je skvelá..nastaviteľná podľa konkretnej výšky čiže rastie s dieťaťom https://www.babymall.sk/stolicka-jitro-klasik-p...

eliska4
10. okt 2017

My sme mali povodne drevenú rastúcu stoličku ale tým že nebola čalúnená, bola veľmi studená a šmýkalo sa z nej. Tak sme sa rozhodli obzrieť sa po inej. V sconte nám doporučili túto https://www.sconto.sk/produkty/detska-stolicka-.... Celkom sa mi pozdáva. Máte ju niekto doma?

libuska2
19. dec 2017

@nana1710 prosim ta ako sa vola ten stol,neviem ho na stranke ikei najst.potrebovala by som vediet jeho rozmery.dakujem

lennka2
18. jan 2018

@nana1710 ahoj, môžem poprosíť stránku, kde ste kúpili stoličky ... ďakujem krásne 🙂

erika261
17. feb 2018

@nana1710 Aj ja poprosim kde ste kupili stolicky.dakujem

damoska
25. apr 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

kde ste tie stoličky kupili? Urgent!!

gabikkas
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabikkas
25. apr 2018

mame dve stolicky jitro za jednym stolom (kazda dcera ju ma nadstavenu na svoju vysku tak, aby mala nohy na podlozke), super, spokojnost, dcera chodi k logopedicke, ktora ma strolicku na kolieskach a otocnu, je to nieco hrozne na poznornost, laka ju tocit sa, vzdy ju musim drzat stolicku, aby sa nevrtela na nej.

tatianasaska
24. júl 2018

Z mojej vlastnej skúsenosti čo môžem veľmi odporučiť je rastúci stôl a stolička. Pevná košntrukcia, možnosť nastavenia, ergonomické sedenie, Fakt je to skvelá vec, keď vám deti rastú rýchlo... Kupovali sme od tejto spoločnosti - https://www.detskapostel.com/detske-stolicky/

zuzka57
12. nov 2018

@nana1710 dobry den,prosim vas kde ste kupili stilicky?dakujem

nana1710
12. nov 2018

@zuzka57 kovový nábytok tuším ale neviem či ich ešte majú kupovali sme pred 2 rokmi

anulienkalenka
2. jan 2019
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

nabytok mame z bežného obchodu, ale stoličku má hernu, nie kancelarsku. Taku chcel. Je z časti aj zdravotná a sedi na nej pekne, rovno.

mareri
3. jan 2019

kde ste kupili tu hernu stoličku? Aky je rozdiel medzi hernou stoličkou a klasicku kancelarskou?

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dellpo
21. júl 2019

@nana1710 Dobry den. Nasla som starsiu diskusiu, kde ste ju kupovali a ako sa vola?? Vdaka

essenceee
7. máj 2020

detom by som určite dala niečo ortopedicke, aby sedeli s narovnanych chrbatom, nehrbili sa a nemali kvoli tomu zdravotne problemy

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz