Ktoré strúhadlo dobre strúha ceruzky?

evakalna
12. sep 2017

Ahojte mamičky, prosím viete mi poradiť, ktoré strúhatko dobre strúha ceruzky? My máme niekoľko strúhadiel a všetky lámu tuhy a z nových ceruziek má asi štvrtinu. Dcéra mala štvrtého septembra všetky nové ceruzky a teraz ich má ohlodané a povylámané tuhy. Vyzerajú hrozne - každá má inú dĺžku. Ďakujem za vaše rady.

evakalna
autor
12. sep 2017

Myslela som štvrtinu dĺžky ceruzky.

dskjhfdlkdjhl
12. sep 2017

My kupujeme taketo-maped a sme spokojni. Otazka vsak je, ci su kvalitne ceruzky.

eeffka
12. sep 2017

@evakalna viac zavisi od kvality ceruzky a dreva nez struhatka
lacne ceruzky aj farbicky sa stiepia nie struhaju... na tomto sa neoplati setrit

butyha
12. sep 2017

u nas spokojnost s faber castel struhatkami (to na prilozenom obr. je naozaj fajn), prip. maped
ale ako uz bolo uvedene, je to aj o kvalite ceruziek samotnych

evakalna
autor
12. sep 2017

dskjhfdlkdjhl
eeffka
butyha
Žienky - asi máte pravdu, v peračníku máme asi nekvalitné Kredki Otówkowe, Poľsko - Čína a navyše sú slabo pigmentované.

Máme ešte Centropen pastelky školní CZ a 3 - hranné farebné pastelky Maped Color"Peps, Čína - Kanada. Tieto sú dobré? Alebo mám kúpiť inú značku?
Ďakujeme za rady a tipy.

dskjhfdlkdjhl
12. sep 2017

@evakalna u nas sa tie mapedky celkom osvedcili, povedala by som, ze rozumna kvalita, za dobru cenu.

eeffka
12. sep 2017

@evakalna mapedky su fajn a ja som zvykla este kohinor kupovat. A ikeaske su dobre a aj z lidla ta ich znacka ked maju

butyha
12. sep 2017

@evakalna za mna Faber Castel, Stabilo a Maped

sipopa
13. sep 2017

bude to asi skor v tych ceruzkach ako v struhatku. ja si doma rada kreslim, aj kopec antistresovych omalovaniek mam a pouzivam bud faber castell alebo aj kohinoorky su celkom dobre farbicky 🙂

bibistec
29. sep 2017

My mame hrube maped farbicky.su celkom dobre ale trojhranne a v tescu maju dvojstruhatko ma hrubu aj tenku ceruzu za 19 centov a najlepsie struha uzas nelame a ostre je my uz len tym struhame kazdy den lebo vela vyfarbuju